Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia "Marką Godną Zaufania"

Nokia "Marką Godną Zaufania"

WitekT 18 Maja 2007 13:48

0 0

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 9. maja w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej, Nokia odebrała Złote Godło przyznane jej w kategorii Telefon Komórkowy w polskiej edycji European Trusted Brands 2007. W sondażu tym wyłaniane są marki, które cieszą się największym zaufaniem Europejczyków.

Nokia otrzymała nagrodę w kategorii Telefon Komórkowy we wszystkich 15 krajach, w których odbywało się badanie European Trusted Brands 2007. Sondaż odbył się w tym roku po raz siódmy, a firma Nokia wygrywa w nim niezmiennie od 7 lat.

Cieszę się, że tak wielu europejskich użytkowników ma zaufanie do marki Nokia. Staramy się, by tego zaufania nie zawieść i oferujemy innowacyjne produkty, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników - mówi Katarzyna Kluk, dyrektor marketingu w polskim oddziale Nokii.




W sondażu European Trusted Brands 2007 wzięło udział ponad 24 tysiące respondentów z 14 europejskich państw (m.in. z Czech, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Polski i Wielkiej Brytanii) i z Rosji. Zostali oni wybrani w taki sposób, by próba odzwierciedlała zróżnicowanie demograficzne każdego z krajów. W badaniu uczestniczyło 1239 Polaków.

European Trusted Brands to największy w Europie sondaż konsumencki, organizowany przez miesięcznik Reader’s Digest. Jest to jedyne europejskie badanie, które bierze pod uwagę nie tylko tematykę marketingową, ale również nastroje społeczne.

Złote Godło European Trusted Brands 2007 nie jest jedyną nagrodą, którą otrzymała w tym roku marka Nokia. Wyróżniono ją także (po raz drugi) tytułem Superbrands przyznawanym najsilniejszym markom na polskim rynku.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~poli  2007-05-18 14:16:00  host: 3.218.38.84.otvk.pl

    Nie lubie nokii-wiem bo mam

  • 0

    2. ~PLANET  2007-05-18 14:18:58  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Nie widze glupich komentarzy - wiem, bo widze ;P

  • 0

    3.  2007-05-18 14:25:56

    Żadna Nokia nie zaspokaja w pełni moich wymagań i oczekiwań. Ale to i tak bardzo dobre telefony.

  • 0

    4. ~  2007-05-18 14:38:04  host: aaob158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    brawo dla noki

  • 0

    5.  2007-05-18 15:35:22

    To było do przewidzenia. Jeszcze przez wiele lat Nokia będzie czołowym producentem

  • 0

    6. ~SqUn  2007-05-18 15:50:48  host: 80.54.27.223

    Jestem tego samego zdania, co użytkownik o nicku "sabled". Nokia to dobre telefony, ale czegoś im brakuje :P Po drugie spójrzcie na ilość modeli i ich konfiguracje. Większość niczym się nie różni, a pozostałe mają jakąś jedną funkcje więcej!

  • 0

    7. ~PLANET  2007-05-18 15:51:56  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Witku - ten drugi komentarz, ktory skasowales, byl tym WLASCIWYM :)

  • 0

    8.  2007-05-18 15:55:27

    Planet: Cenzura daje znać o sobie?

  • 0

    9.  2007-05-18 16:39:55

    PLANET: kurcze, nic nie kasowałem, chyba, że niechcący coś kliknąłem - to przepraszam. ;) Jak wiesz, my tu cenzury nie mamy żadnej. :)

  • 0

    10. ~Dina  2007-05-18 16:43:44  host: p07-16.opera-mini.net

    Lubię Nokię-wiem,bo mam. ;)

  • 0

    11. ~Pestek  2007-05-18 16:52:26  host: host-89-238-14-168.smgr.pl

    nie ma rzeczy idealnych :p niektorzy sa tu naiwni lol

  • 0

    12. ~gekon  2007-05-18 17:11:11  host: actj77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to ciekawe bo najwięcej telefonów psuje się m-ki NOKIA , chociaż nie sprzedaje najwięcej sztuk. Padaczka - produkcja made in CRL

  • 0

    13. ~Gekon  2007-05-18 17:12:34  host: actj77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiem bo jestem DH Plusa

  • 0

    14. ~bigman  2007-05-18 18:31:01  host: public-gprs22340.centertel.pl

    Gekon: kto to jest "DH"? Apropo psucia sie telefonow Nokii - nie probowales spojrzec na to proporcjonalnie do sprzedazy?

  • 0

    15.  2007-05-19 10:06:37

    "Staramy się, by tego zaufania nie zawieść i oferujemy innowacyjne produkty(...)" Na polskim rynku telekomunikacyjnym wypowiedź, w której nie ma słówka "innowacyjny(e)" się nie liczy :P Ja już mam dość tego oklepanego przymiotnika...

  • 0