Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia w Polsce od 4. lutego

Nokia Lumia w Polsce od 4. lutego

LuiN 20 Stycznia 2012 10:26

0 0

4. lutego na polski rynek trafią Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710, które są pierwszymi smartfonami Nokia z systemem Windows Phone. Na 2 tygodnie przed startem sprzedaży urządzeń z serii Lumia rusza kampania reklamowa pod hasłem Niezwykły każdy dzień, w ramach której użytkownicy będą mogli sprawdzić, jak działają nowe smartfony.

nokia lumia 710nokia lumia 800

Modele będą dostępne w salonach wszystkich czterech operatów telefonii komórkowej (Polkomtel, Orange, T-Mobile, Play), a także w wybranych salonach Nokia i sklepach sieci Saturn. Sugerowana cena detaliczna modelu Nokia Lumia 800 wyniesie 2249 złotych, a telefonu Nokia Lumia 710 - 1499 złotych.

W ramach kampanii Niezwykły każdy dzień konsumenci będą mogli osobiście wypróbować nowe smartfony Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710. W Krakowie, Łodzi i Warszawie pojawią się showroomy, w których można będzie przetestować obydwa modele, zapoznać się z ofertą akcesoriów Nokia oraz sprawdzić usługi Nokia Nawigacja, Nokia Muzyka i Transfer Kontaktów.




Dodatkowo przez 10 miast Polski (Białystok, Trójmiasto, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Rzeszów, Katowice, Częstochowa, Opole i Zielona Góra) przejedzie specjalna ciężarówka Nokia, w której chętni również będą mogli przetestować nowe smartfony z serii Nokia Lumia, akcesoria oraz usługi. Odwiedzający będą mogli także sprawdzić, jak produkty firmy Microsoft, np. Xbox, współdziałają z modelami Nokia Lumia.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia Lumia 800 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia Lumia 710 w katalogu.
Zobacz: test telefonu Nokia Lumia 800.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    16. ~tadek  2012-01-20 15:28:43  host: 81.168.254.14

    @8 tomi33 nie powtarzaj tego steku bzdur. Autor zraża ludzi na siłe do WP7. Nie wiem czy mu płaca za pisanie.

  • 0

    17. ~  2012-01-20 15:35:16  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @16 - wszystkim nam płacą.

  • 0

    18. ~...  2012-01-20 15:41:57  host: 46.115.0.169

    @16 Guzik prawda! Tekst jest napisany bardzo dobrze i sumiennie.Jest też napisane dlaczego, jak i po co- no ale lepiej pleść 3 po 3. Polecam każdemu do czytania. Jeśli się z czymś nie zgadzacie/nie przeszkadza wam to nie weźmiecie tego pod uwagę. Proste? Proste. Np dla mnie ten system na dzień dzisiejszy jest totalnie bez sensu. Co nie oznacza,że komuś nie podejdzie.

  • 0

    19. ~Rawsky  2012-01-20 16:08:47  host: z35-01.opera-mini.net

    Play pewnie nie bedzie mial tego w ofercie bo ma potezne problemy finansowe.

  • 0

    20. ~gt  2012-01-20 16:30:03  host: 178-73-20-226.home.aster.pl

    Najwięcej do powiedzenia mają jak zwykle ci, którzy WP7 znają tylko z artykułów. Potrzeba udowodnienia, że całe kieszkonkowe na androida to dobra decyzja? Przecież to i tak nie dla Was telefon...

  • 0

    21. ~  2012-01-20 16:34:56  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Poważni wydają kieszonkowe na kafelki.

  • 0

    22. ~marcus  2012-01-20 16:46:51  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    @ 14. ~Kugel tu mozesz porównać http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=4240&a mp;idPhone2=3252&idPhone3=4212

  • 0

    23. ~Lovend  2012-01-20 16:47:06  host: z55-07.opera-mini.net

    nokia robila i robi najlebsze telefony. Gimnazjalisci zakochani w androidzie, wiadomo jak to dzieci. Ja cenie lovendy i mam nokie 101 i chwale sobie

  • 0

    24. ~Samja  2012-01-20 16:48:17  host: 217-73-247-43.nordiskpolska.pl

    Ja czekam na 803 z Symbianem, mam tą lumię od około miesiąca i jak dla mnie system kiepski

  • 0

    25. ~Kugel  2012-01-20 16:51:53  host: ip-93.159.31.34.static.crowley.pl

    Tzn. mi bardziej chodziło o jasność obiektywu bo 8 Mpix to i tak jest bardzo dużo. Z testu na telepolis.pl wyczytałem że ma jasność f2,2, to jest bardzo dobra jasność bo daje możliwość robienia zdjęć czy filmików w gorszym świetle. To jest ważne dla nas bo nie zawsze mam z sobą aparat a niekiedy można coś ciekawego telefonem nakręcić. W teście na telepolis wychodzi na to że Lumia 800 robi niezłe fotki, ale chciałoby się to porownać z N8, który jak na telefon daje jakość zdjęć sensacyjnie dobrą.

  • 0

    26. ~xpatrol  2012-01-20 18:08:51  host: 89-72-79-37.dynamic.chello.pl

    ja bym tutaj bardzo poparł 20. Najwięcej piszą ci, co kupili sobie najtańszy tel z androidem ( wcześniej mieli nokię np 1300 ) i wydaje im się , że android to jest to. nie , to nie jest to. apple czy windows mają systemy dużo bardziej dopracowane. Na pewno mają wady ale nie tyle co android. aplikacje może na niego są ale albo nie dzialają, albo są bezużyteczne. Jak jest coś sensownego to jest płatne ( zresztą jak wszędzie )

  • 0

    27.  2012-01-20 18:22:08

    drożyzna. Nie wróżę Nokii najlepiej...

  • 0

    28. ~Mandark  2012-01-21 06:42:48  host: g225041222.adsl.alicedsl.de

    @14 obecnie używam obu telefonów jakie wymieniłeś i co prawda Lumia ma wiele plusów to N8 pozostaje niepokonana w kwestii aparatu i jakości zdjęć. Swoją drogą nie widziałem jeszcze innego telefonu czy smartphona, który by się do tej jakości zbliżył, Wystarczy obejrzeć fotki jakie ludzie wrzucają np na Flickra.

  • 0

    29. ~Bziuk  2012-01-21 10:01:47  host: acvs154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "10 miast Polski" a wymienionych jest 11 w tym Trójmiasto, które miastem nie jest. Są za to Gdańsk, Sopot i Gdynia. Co do WindowsPhone na Nokiach to nie mogę się doczekać. Używam WP7 od roku i dla mnie osobiście nic lepszego na smartfony jeszcze nie wymyślono (używałem też Androida). Wcześniej miałem kilka Nokii i tu z kolei zawsze dobra była jakość sprzętu. To połączenie jak dla mnie bomba. Pozdrawiam miłośników innych platform/marek.

  • 0

    30. ~asd  2012-01-21 12:38:46  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    w orange na stronie juz jest. kolor tylko czarny. ceny niesamowite. w panterze 69 na 24m 1000pln

  • 0

    31.  2012-01-21 12:55:41

    30). Ej, no, jak dajesz info to dokładniej. Juz jest - ale która? 710 / 800

  • 0

    33. ~asd  2012-01-21 13:07:41  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    @Calm7 - chodzilo mi o lumie 800 w panterze 69 jest za 1100pln umowa na 24m. W 89,90 jest za 800pln.

  • 1

    35.  2012-01-21 13:11:06

    33). No widzisz, o wiele lepiej to teraz wygląda :-) ee..tzn.nie abonament, a info o Nokii u operatora.

  • 1

    36. ~  2012-01-21 13:35:53  host: p16-03.opera-mini.net

    Calm, to nie ja

  • 0

    37. ~Piotrek  2012-01-21 15:17:05  host: apn-95-40-93-196.dynamic.gprs.plus.pl

    4 lutego wchodzi od 6 lutego ruszają nowe testy z Orange :D

Dodaj swoją opinię