Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia 920 w przedsprzedaży [wideo]

Nokia Lumia 920 w przedsprzedaży [wideo]

LuiN 29 Października 2012 07:52

0 0
nokia lumia 920Ruszyła polska przedsprzedaż smartfonu Nokia Lumia 920. Dostawy urządzenia rozpoczną się 15. listopada, a cena u ustalona została na 2699 zł.

Oferta pochodzi ze sklepu NokiaSklepOnline.pl i doliczyć do niej należy 20 zł kosztów przesyłki. Najnowszy smartfon Nokii z Windows Phone 8 dostępny będzie w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, czerwonym i żółtym, co producent w zabawny sposób podkreśla w reklamie:

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Szerzej o Nokii Lumia 920 pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: NokiaSklepOnline.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~Karcow  2012-10-29 09:28:48  host: 77-254-150-214.adsl.inetia.pl

    @15 tylko ładowarki bezprzewodowej do niego jeszcze nie ma

  • 0

    18. ~Frecel  2012-10-29 09:30:30  host: apn-77-115-2-228.dynamic.gprs.plus.pl

    Myślę, zę można go postawić na półce obok iPhone'a. Szajsungi do plastkowe zabawki dla dzieciaków. Android to system do zabawy - nie do poważnych zadań

  • -1

    19.  2012-10-29 09:31:38

    @18 iOS też nie jest systemem do poważnych zadań :P

  • 0

    20.  2012-10-29 09:43:07

    danny93: blade pojecie o iOS posiadasz.

  • -1

    21. ~dd  2012-10-29 09:55:41  host: 62-233-216-82.rako-lan.pl

    chcę ten telefon!

  • -1

    22. ~Wenosd  2012-10-29 10:09:46  host: apn-77-115-2-228.dynamic.gprs.plus.pl

    Graczy jest tylko trzech: Apple, RIM, Nokia. RIM i Nokia maja teraz lekki kryzys, ale wyjdą z tego. Reszta to chińsko-koreański chłam, zabawki dla przerośniętych dzieciaków....

  • 1

    23. ~  2012-10-29 10:20:02  host: ip-37-209-143-199.free.aero2.net.pl

    @22, dobrze powiedziane, choć i widziałem dorosłe dzieci po 50, lansujące się SGS III w pokrowcu. Ja tam nie chce Androida, miałem i to nie system do normalnego użytkowania telefonu, niepotrzebne mi aplikacje ani mody i inne pierdoły.

  • 0

    25. ~  2012-10-29 10:29:55  host: aapo23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22: Każdy system może stać się zabawką w nieodpowiednich rękach, jak i każdy: iOS, Android, WP i BB może być przydatnym narzędziem pracy. Czy to, że dziecko używa tego czy innego systemu umniejsza jego wartości?

  • 1

    26. ~miro  2012-10-29 10:41:59  host: 199.67.203.140

    A ma radio, czy tak jak 820 została z niego wykastrowana, jak nie ma też radia do słabo, nie wiem czy chcą się na iPhone wzorować, dla mnie telefon musi mieć radio, niby mały dodatek ale bardzo ważny.

  • 0

    27. ~  2012-10-29 10:52:55  host: aapo23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26: W specyfikacji radio FM nie jest wymienione, ale chipset je obsługuje, możliwe więc, że to kwestia dogrania odpowiedniego oprogramowania.

  • 0

    28. ~Mike  2012-10-29 11:01:33  host: 213-195-142-225.ip.netia.com.pl

    @ 22 Dodałbym jeszcze HTC.

  • 0

    30. ~Fobs  2012-10-29 11:20:17  host: 89-76-118-161.dynamic.chello.pl

    Odbiornik radiowy musi być fizycznie, to że chipset je obsługuje nic nie da jeśli nie będzie czego obsłużyć. Też nie rozumiem braku radia.

  • 0

    31. ~wziuuuu  2012-10-29 12:27:54  host: c47-247.icpnet.pl

    Android nie jest systemem do poważnych zadań? To ja chciałbym wiedzieć jakiemu poważnemu zadaniu, któremu sprosta iOS i WP8, nie sprosta Android.

  • 0

    32. ~  2012-10-29 12:36:10  host: v51-02.opera-mini.net

    @7 Sprzedaja czyli nie chca nowego telefonu, wola stary :-) Ciekawe dlaczego, wola gorszy a nowke za bezcen opychaja dzieciarni?

  • 1

    33. ~gosc  2012-10-29 12:37:19  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    Ciekawe czy odniesie taki "sukces" jak pozostałe lumie.... o.O

  • 0

    34. ~Konrad  2012-10-29 13:57:01  host: cpc1-cdif11-2-0-cust4.5-1.cable.virginmedia.com

    Ladowarka do bezprzewodpwego ladowania SIII jest dostepna, wystarczy dobrze poszukac. Z ta cena moga sie schowac

  • -1

    35. ~  2012-10-29 14:09:35  host: aamq74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia wraca do gry - wreszcie zrobili smartfona, który nie ustępuje w niczym Samsungowi, a nawet pod pewnymi względami jest lepszy. Co do ceny - to nie jest smartfon dla biedaków i tyle.

  • 0

    36.  2012-10-29 14:26:07

    Do poważnych zadań to jest traktor, Ferrari to plastykowa zabawka. Mimo wszystko traktora to ja nie kce.

  • 1

    37. ~Stenus  2012-10-29 16:52:59  host: 87-206-12-186.dynamic.chello.pl

    Gdyby kosztował jeden tysiąc mniej, to bym kupił w ciemno. Świetna ta Nokia wymiata wszystko i wszystkich, nawet LTE ma. Może za pół roku stanieje, nie jestem napaleniec-poczekam.

  • 0

    38. ~  2012-10-29 22:12:04  host: v56-08.opera-mini.net

    Kupie ją w maju 2013 na Allegro za 1800 zł

Dodaj swoją opinię