Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia 900 w roli finalnego smartfonu [wideo]

Nokia Lumia 900 w roli finalnego smartfonu [wideo]

LuiN 11 Kwietnia 2012 08:28

0 0
nokia lumia 900Nokia rozpoczęła ostrą walkę o amerykański rynek smartfonów. W nowej kampanii reklamowej firma określa wszystkie smartfony z ostatnich pięciu lat jako produkty testowe.

Jedynym finalnym smartfonem jest w myśl reklamy oczywiście Nokia Lumia 900. Mimo tej "finalności", w 47. sekundzie filmu pojawia się niewielki napis informujący, że zawartość ekranu telefonu to tylko symulacja.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: smartphonebetatest.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2012-04-11 08:53:52

    "W nowej kampanii reklamowej firma określa wszystkie smartfony z ostatnich pięciu lat jako produkty testowe." - co za strzał we własną stopę - tylko to właśnie spore grono użytkowników zaczęło zgłaszać problem w lumiach 900, że samoistnie bardzo często rozłącza dane pakietowe i połączenia wi-fi. Zatem skoro tamte modele były testowe to te jakie są?

  • 0

    3. ~xpat  2012-04-11 08:56:31  host: ccb135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja jestem fanem nokii ale rzeczywiście niech nie przesadzają z tą pewnością siebie. tak to mogą robić, jak ich telefony byłyby naprawdę perfekcyjne.

  • 0

    4.  2012-04-11 09:07:32

    Dajcie spokój, fajna reklama ;) Ale jak każda reklama, nie powinna być traktowana serio.

  • 0

    5.  2012-04-11 09:20:30

    jedynym smaftphonem od noki jest model n9,a n8 to super telefon.

  • 0

    6. ~ziui  2012-04-11 09:28:51  host: public82743.xdsl.centertel.pl

    Lumia 900 to finalny smartfon... bez obsługi kart zewnętrznych, bez funkcji pamięci masowej, bez możliwości uruchomienia elementów Flash w przeglądarce.

  • 0

    7. ~  2012-04-11 09:32:29  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    @2.Kolega pomylił urządzenia szczególnie odnoszące się do Android4,x,x

  • 0

    8. ~  2012-04-11 09:35:30  host: t14-13.opera-mini.net

    @6 piszesz o iphonie?:d

  • 1

    9. ~applefan  2012-04-11 09:57:50  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    hmm to w takim razie nokia i apple mają taki sam produkt :) Z tą różnicą, że iphony sprzedają się w ilościach przerażających a nokie niekoniecznie :)

  • 1

    10. ~telefonistka  2012-04-11 10:25:30  host: mail.cskmswia.pl

    A jak można inaczej nazywać telefony z windows jak nie testowe?

  • 1

    11.  2012-04-11 10:26:59

    Strzał w stopę. Wystarczy wygooglować ile ograniczeń ma Windows Phone 7. Sam z niedowierzaniem czytałem listę ponad 100 ograniczeń - rzeczy, które wydawałyby się oczywiste nawet w Symbianie z przed lat.

  • 1

    12.  2012-04-11 10:41:48

    Ograniczenia WP to mały pikuś, myślę że dla większości są jeszcze do przetrawienia. Natomiast gorzej wygląda sprawa jeśli chodzi o autorską personalizację tego systemu. Nawet tak głupiej sprawy jak ilości kolumn nie można zmienić. Do tego MarketPlace jest pusty i biedny, niczego w nim nie ma co pozwoliłoby wykorzystywać jeszcze lepiej telefon pod własne użytkowanie. Moim zdaniem lepiej wyszliby gdyby bardziej promowali Lumię 800, która jest naprawdę bardzo przyzwoita.

  • 0

    13. ~sqt  2012-04-11 10:50:33  host: z08-10.opera-mini.net

    swoja droga ciekawe kiedy w Polsce?

  • 0

    14. ~kris  2012-04-11 11:03:16  host: 217.153.234.81

    nie jestem fanem windowsa w smartfonach, dlatego kupiłem N9 i jak dla mnie jest niemal idealnym telefonem, więcej dla zwykłego użytkownika nie potrzeba, a jeśli można ją kupić niemal nową za mniej niż 1k PLN to czemu nie?

  • 0

    15. ~Biedrusko  2012-04-11 11:10:17  host: 121-168.echostar.pl

    http://www.youtube.com/watch?v=8nbcJa1vaA4&feature=player_em bedded

  • 1

    16.  2012-04-11 11:15:51

    @7 ciekawe, gdyż mam ICS 4 - wersja od producenta nie z XDA i żadnych problemów z rozłączaniem transmisji danych nie uświadczyłem

  • -1

    17. ~Lolek  2012-04-11 11:18:33  host: 212.160.172.70

    Lista ograniczeń? Heh podejrzewam ze latasz z andkiem w kieszeni i dlatego cie boli ta "czarna lista" Na szczęście na świecie są producenci,którzy nie inwestuja w widgety,puplity i durne mainstreamowe aplikacje dla dzieci z obsesją na punkcie FB czy twittera.Jedyna grupa ludzi,którzy czują sie pokrzywdzeni to developerzy i wszystcy programiści,którzy mają trudniejszy dostęp do wp7 niż analogiczne grono do androida.Pozatym nikt tu chyba nie czyta postów.Juz wcześniej zamykałem japki domorosłym hejterkom wskazując im analogiczny okres w rozwoju systemu android OS A dla przypomnienia Ktoś z was się podniecał androidem jak był w wersji 1.4 albo 1.5 na ERA G1? NIE Dlaczego? Bo nikt tego *** nie kupił.Teraz jak maja to wszystcy to wielka zajawka androidem a to tylko dowód na Dobry marketing ze strony Google i ludzkiej próżności Bo Wszystcy w tamtych czasach mówili"Nokia to nokia" Fajny ten wielki telefon ERA G1 ale nie podoba mi się system i jest skomplikowany" A teraz? Pogoń za lansem i durne zawody w to kto ma lepszy telefon .A jak sie je sprawdza?Znam dwie metody.1-Kładziemy dwa telefony odpalamy ptaszki w najnowszej wersjii(oczywiście bezpłatnej żeby zawalić sobie ekran reklamami i zużyć baterie) i sprawdzamy który ją szybciej załaduje.Żałosne!!! Dwu rdzeniowe procesory układy graficzne i aplikacje w javie;)Wielkie rzeczy dla super zamożnych ludzi ;) drugi sposób jest bardziej PRO.Ściagamy 3dmarka(wersja dla komórek) i sprawdzamy ile punktów nabije nam telefon.Potem wrzucamy to w siec i...I zaspokajamy potrzebe bycia lepszym czyż nie?A dziwnym kur.. trafem nikt nie wsopmina o przeglądarce lumii,która galaxy sII (oojętnie z czym na pokładzie) zjada jak pacman.I tu się nasuwa pytanie-Skoro nie interesuje użytkowników w smartfonach to co najważniejsze to co? heheh pozdrawiam robo-psycholi i zapraszam do dyskusji na temat-Ja wcale nie mam androida dla gierek albo w moim...internet chodzi szybciej i nie zamula mi menu;) rotfl;D

  • 0

    18. ~@17  2012-04-11 15:07:34  host: 121-168.echostar.pl

    *** wywód. Ja pierwszego Androida dostalem przez przypadek, bo celowałem w HTC Diamond a sięgnąłem po Era G2. Teraz mam mini pro ale nie chodzi tu o gry, internet czy cokolwiek tam napiszesz. Jest taki program jak PhoneMyPC, który prostotą działania deklasuje wszystko inne. Nie muszę się bawić w jakieś przepisywanie IP czy udzielanie zgody na dostęp. Jeden klik i mam to co chcę. Niestety nie ma tego programu na żadnej innej platformie a zamieniki mnie nie interesują. Długo jeszcze poczekam zanim deweloperzy zechcą napisać ten program pod WP, natomiast dziwię się, że nie ma go na iOS. Nie jestem fanboyem Andka tylko tego programu. Na WP programiści mało co piszą i pewnie dlatego ta "durna" młodzież wybiera tego "dziecinnego" Androida i "lansiarskiego" ajfona.

  • 0

    19.  2012-04-11 15:30:29

    @17 Bez przesady :) Smartphone to przydatne urządzenie choć są modele które mogą więcej a Bluetooth służy do czegoś więcej niż tylko komunikacji z zestawem głośnomówiącym, wszytko kwestia gustu a o gustach jak wiemy dyskutować ciężko.

  • 0

    20. ~Użytkownik Nokii  2012-04-11 20:15:08  host: vlan.efekt.net.pl

    Czuję się oszukany przez firmę Nokia skoro w nowej kampanii reklamowej firma określa wszystkie smartfony z ostatnich pięciu lat jako produkty testowe. Raczej nie planowałem zakupu żadnego smartfona z WP7 na pokładzie, a ta opinia Nokii o smartfonach z ostatnich pięciu lat tylko umacnia moją decyzję. Dodam, że od zawsze kupowałem telefony Nokii. Jednak nie kupię smartfonu innego producenta.

  • 0

    21. ~Bene-Lux  2012-04-11 21:02:54  host: v05-15.opera-mini.net