Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia 900 dostępna w sprzedaży niezależnej [wideo]

Nokia Lumia 900 dostępna w sprzedaży niezależnej [wideo]

LuiN 3 Lipca 2012 13:38

0 0

nokia lumia 900Biuro prasowe Nokii poinformowało, że Nokia Lumia 900 jest już dostępna na polskim rynku w sprzedaży niezależnej. W czerwcu telefon trafił do ofert biznesowych sieci Orange.

Sugerowana cena telefonu ustalona została na kwotę 2250 zł - co dostajemy w zamian? 4,3-calowy ekran AMOLED ClearBlack o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, pokryty szkłem Gorilla Glass, łączność HSPA+ DC z prędkością pobierania do 42 Mb/s, aparat 8 Mpix z optyką Carl Zeiss, procesor 1,4 GHz z grafiką Adreno 205 i 512 MB pamięci RAM.

Wszystko to działa pod kontrolą Microsoft Windows Phone 7.5 Mango, z możliwością przyszłej aktualizacji do wersji 7.8.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Jednocześnie Nokia poinformowała, że od lipca Lumię 900 będzie można też nabyć w ofertach promocyjnych sieci Plus i T-Mobile.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~Misiek  2012-07-03 14:37:43  host: 89-72-108-255.dynamic.chello.pl

    co dostajemy w zamian? - telefon z niedopracowanym systemem operacyjnym, bez przyszłości w postaci nowej wersji, ze sztucznymi ograniczeniami. Przegrywający w biznesowych zastosowaniach z Symbianem sprzed 5 lat.

  • -1

    8. ~user8888  2012-07-03 14:37:52  host: ip-93-154-251-127.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Plan awaryjny Nokii to Android, dlaczego jeszcze o tym nie piszecie?

  • 2

    9.  2012-07-03 14:47:17

    @8 jakieś źródło? Jak nie oni to ja chętnie o tym napiszę.

  • 1

    10.  2012-07-03 14:56:23

    8, user8888 - Nokia zdementowała plotki, że ma zamiar przejść na Androida.

  • -1

    11. ~kolosz  2012-07-03 14:57:09  host: apn-37-7-68-80.dynamic.gprs.plus.pl

    #6 A co mialbym na tym stracic? Firma ktora sobie kpi z ludzi. Produkuje telefony ktore niczym sie nie wyrozniaja od konkurencji za wyjatkiem zaporowych cen. A jestem poirytowany ta firma za wyprodukowne przez nia telefony. Z klasycznych bylem zadowolony, ale ostatnio moja znajoma przy przedluzeniu otrzymala Nokie 500, bo chciala smartfona do neta, poczty it'd. Po tygodniu mialem ochote ten telefon potraktowac mlotkiem. Nawet aktualizacja do belle za duzo nie pomogla. Szybko sprzedalismy wzielismy SE live+walkman. Po tyg na SE mina zadowolonej kobiety bezcenna.

  • 0

    12.  2012-07-03 14:57:14

    @9 źródło gsm arena konkretnie http://www.gsmarena.com/android_is_nokias_backup_plan_if_wp8_fai ls_company_executive_says-news-4471.php

  • 1

    13.  2012-07-03 14:59:02

    @11 Jak się kupuje sprzęt bez gpu pracujący na systemie, który w 90 % opiera się właśnie na GPU to są takie skutki jakie są.

  • 0

    14. ~kolosz  2012-07-03 15:01:35  host: apn-37-7-68-80.dynamic.gprs.plus.pl

    #13 Nie kazdego stac na zabawke za ponad 1k. Niski abonment, poszukiwanie oszczednosci I wygody przy nie duzym wkladzie pienieznym.

  • 0

    15. ~wziuuuuu  2012-07-03 15:05:06  host: 70-187.tj-komputer.pl

    2250 ? To samo mamy w ArcS, którą za 800 zł kupić można.

  • 0

    16.  2012-07-03 15:18:24

    @11 super, ale im mniejsza konkurencja tym większa stagnacja. Bądźmy szczerzy: teraz każdy od każdego kopiuje co lepsze rozwiązania i upadek Noki przyczyniłby się do wolniejszego rozwoju.

  • 0

    17.  2012-07-03 15:20:34

    @14 było wziąć coś za złotówkę, sprzedać i np. kupić Nokie C7. Jak się bierze co konsultant wciska zamiast zapytać na forum to pretensje można mieć tylko do siebie.

  • 0

    18. ~  2012-07-03 15:21:48  host: z60-12.opera-mini.net

    Ciekawe, czy amerykanin lub niemiec wydałby całą pensję na tel.? W Polsce to mieszkają szaleńcy, by tyle bulić, żeby zagadać i napisać sms. O bogatych nie mówię. Jest takie powiedzenie - nie dla psa kiełbasa i trzeba się z tym pogodzić.

  • 0

    19. ~  2012-07-03 15:28:54  host: z46-09.opera-mini.net

    @18 stac mnie na kupno 4 lumii za jedna pensje i wcale nie uwazam siebie za bogatego a za normalnie pracujacego czlowieka w PL. Wygadujesz jakies bzdury.

  • 0

    20. ~kolosz  2012-07-03 15:34:06  host: apn-37-7-68-80.dynamic.gprs.plus.pl

    #17 Nie chce mi sie nawet odpisywac na takie glupoty. Jezeli firma produkuje bubla, to myslisz ze ktos bedzie chcial dalej inwestowac w jej telefony. Wybacz, ale tak negatywnie nastawiajac klienta do swoich produktow musza sobie zdawac sprawe ze moga stracic swojego stalego klienta. Nowe lumie to tez telefony niczym specjalnie sie nie wyrozniajace, a cena w porownaniu do jakosci, nie idzie w parze. Nigdy wiecej nie kupie nokii, ani jej nie polece. Na tym sie konczy moja wspolpraca z ta firma.

  • 0

    21. ~  2012-07-03 15:40:20  host: z60-12.opera-mini.net

    @19 Już w to wierzę?

  • 0

    22.  2012-07-03 15:41:21

    @20 każda firma wypuści czasem bubla. Natomiast ocena całego producenta na podstawie jednego modelu jest niepoważne.

  • 0

    25.  2012-07-03 17:26:01

    @22 Lumia 900 to nie jest buble ;] szybki, fajnie wyglądający telefon, system, fakt ograniczony w niektórych dziedzinach ale nie każdy potrzebuje cholera wie ile modyfikacji/aplikacji, Niektórzy po prostu wymagają od telefonu szybkości i ładnego wyglądu, a nawet bez wp8 ten telefon jest dobry, bo to tak jak z ICS, ciągle 2.3 jest na topie, prawie 100% aplikacji jest wciąż kompatybilnych z 2.3, czasami to nawet jest szybszy niż 4.0, wygląd ISC można przystosować do 2.3 a mimo to ludzie narzekają... Jeszcze nie widzieliście aktualizacji 7.8, a czasami nawet telefonu z wp7 a narzekacie...

  • 0

    26. ~  2012-07-03 17:27:41  host: abxa88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @25 problem w tym, ze ludzie juz nie chca tego ogladac i jak ich przekonac?

  • 0

    27.  2012-07-03 19:54:00

    @25 ale tu o Nokie 500 szło;P

  • 0