Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia 800 z trzykrotnie dłuższym czasem czuwania

Nokia Lumia 800 z trzykrotnie dłuższym czasem czuwania

LuiN 6 Marca 2012 16:29

0 0

nokia lumia 800 Nokia Lumia 800 trafiła na rynek prawie 4 miesiące temu. Od samego początku były narzekania na krótki czas pracy telefonu, teraz jednak może się to zmienić - nowe oprogramowanie potraja czas pracy telefonu.

Póki co firmware oznaczony jako 12070 dostępny jest jedynie w Singapurze, wkrótce spodziewać możemy się jednak go również w wersji dla innych rynków. Póki co jednak sama Nokia milczy i istnieje ryzyko, że singapurska aktualizacja będzie częścią dużej paczki poprawek - być może wbudowanych już w Windows Phone Tango.

Oprócz znacznego wydłużenia czasu pracy, Nokia przygotowała też pakiet kilku nowych funkcji, w tym odświeżoną aplikację aparatu fotograficznego z samowyzwalaczem, trybem zdjęć panoramicznych i dynamicznych scen oraz inteligentnych ujęć grupowych.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: IntoMobile     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2012-03-06 17:06:35

    W końcu będzie można dłużej jej nie używać i robić zdjęcia grupowe.

  • -2

    2. ~ha  2012-03-06 17:20:43  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    a co teraz nie zrobisz zdjcia grupowego? lol2. Jakiś fanboy od firmy?

  • -2

    3. ~już nie fan Nokii...  2012-03-06 17:51:38  host: acbg158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To z 9 godzin czas czuwania "skoczy" aż na 27? czyli efektywnie ładowanie z rana i ładowanie po południu. Popatrz Pan jakie te baterie robią teraz słabe...

  • 0

    4.  2012-03-06 18:11:51

    @1 testy Orange? Farciarz...

  • 0

    5. ~bart  2012-03-06 20:14:47  host: 85-31-242-150.internetia.net.pl

    nowe firmware u mnie podwoilo czas pracy urzadzania... trzyma 48h intensywnego uzytkowania

  • 0

    7.  2012-03-06 21:16:38

    #4 - farciarz albo i nie - jak sobie zerknę co oni tam za zadania wymyślają to zawsze się pocieszam, że to ja nie muszę się z tym szarpać ;)

  • 0

    8.  2012-03-06 21:55:04

    @7 aż tak źle?

  • 0

    9.  2012-03-06 22:34:42

    hmmm... potrojenie czasu działania na baterii... bardzo miła aktualizacja

  • 0

    10. ~n  2012-03-06 23:11:01  host: public-gprs214658.centertel.pl

    9. To jest optymalizacja, nie masz tego na android. Sam mam Lumię 800 od stycznia i każda aktualizacja mnie cieszy, dbają o mnie. Chociaż ciągle brakuje funkcji routera po wifi, mam nadzieję, że jednak w końcu się ogarną. To duża wada.

  • 1

    11. ~  2012-03-06 23:22:54  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    @Rogi-nie bądż wredny,oni sie starają.No i nie zapominaj że to ponoć dobry system... :)

  • 0

    12.  2012-03-06 23:36:04

    Sam już nie wiem czy jestem fanbojem, czy hejterem, a może i jeszcze testerem Orange ;p

  • 0