Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia 800 już z Windows Phone 7.8

Nokia Lumia 800 już z Windows Phone 7.8

LuiN 16 Grudnia 2012 19:53

0 0
nokia lumia 800Nokia rozpoczęła udostępnianie aktualizacji oprogramowania dla Nokii Lumia 7.5. Pakiet poprawek jest tym razem duży - użytkownicy dostają Windows Phone 7.8 z udoskonalonym interfejsem.

Aktualizacji do Windows Phone 7.8 Tango dokonać można za pośrednictwem aplikacji Zune, po podłączeniu smartfonu do komputera. Na nowe oprogramowanie składają się cztery pakiety.

Nowy Windows Phone będzie udostępniany stopniowo w różnych krajach. W pierwszej kolejności aktualizacja trafiła do mieszkańców Holandii.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: wp7.nl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    4. ~Misiek  2012-12-16 21:14:49  host: 89-72-108-81.dynamic.chello.pl

    A ktoś tu narzekał, że tylko Android jest sfragmentowany...

  • 1

    5.  2012-12-16 21:22:55

    Misiek, Masz rację. Andek też występuje tylko w 2 wersjach.

  • 0

    6. ~  2012-12-16 21:58:27  host: apn-46-169-22-234.dynamic.gprs.plus.pl

    Kiedy w Polsce w Zune?

  • 1

    7. ~oskee  2012-12-16 22:23:00  host: osmie.ds.pg.gda.pl

    @Jacho Nie dostanie, ponieważ WP8 to "od bebechów" nowy system, bo oparty na jądrze NT, czyli tym samym co Windowsy, a WP7 jest oparty na Windows CE, czyli jeszcze korzeniami jest w Windows Mobile.

  • -1

    10. ~wziuuuuu  2012-12-16 23:31:44  host: c47-247.icpnet.pl

    @wikik - ile by wersji Androida nie było to Aplikacje zazwyczaj działają na każdej wersji, a i na prawie każdym telefonie da się odpalić najnowsze oprogramowanie.

  • 1

    11. ~wgmmmx  2012-12-17 01:16:36  host: 178-37-87-195.adsl.inetia.pl

    Tak da sie odpalic na kazdym kazda wersje ale jak to dziala na starszych tel i ze polowa rzeczy nie dziala to juz nei wspomnisz ? Co do windowsa to windwos phone to calkiem innego niz windows mobile 6.5 wiec nie ma co porownywac na 1Ghz rdzeniu wszystko chodzi jak na andku na 4 rdzeniach wiec roznica jest spora optymalizacji.

  • 0

    12. ~sucker killah  2012-12-17 01:49:05  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @7 - brednie marketingowców Microsoftu... Zresztą mogli każdemu kto kupował telefon z WP 7 mówić ze kupuje telefon z systemem który zaraz będzie zastąpiony - wtedy byłoby uczciwie, a tak to zwykle złodziejstwo, MS strzelił sobie ty ruchem w łeb, myślę że teraz udział w rynku jeszcze im spadnie, bo co za frajer kupi tel z WP 8, skoro praktyka MS jest taka że za rok wyjdzie WP 9 bez możliwości aktualizacji...

  • 0

    13. ~NG  2012-12-17 03:20:49  host: ip-94-42-48-92.multimo.pl

    Zal Cie kolesiu z postu 12... Po prostu żal. IQ ślimaka i tyle w tym temacie. Jestę trollę :P

  • 0

    14. ~  2012-12-17 05:52:36  host: 80.51.106.199

    @7 z tym, ze taki hd2 mial dac rade odpalic wp7, potem niby mial nie dac, a ostatecznie nie dosc ze odpala wp7.5, to juz od jakiegos czasu mozna sie cieszyc wp7.8 a i udalo sie juz ruszyc na nim wp8. czyli na telefonie, ktory nawet nie mial oficjalnie wp7. tutaj nie chodzi o nowe jajeczko ani o zbyt slaby sprzet, ale o to, ze do aktualizacji wszystkich fonow trzeba by tworzyc sterowniki od nowa, dostosowac tweaki do specyfiki sluchawki itp itd. to sa dla producentow koszty na telefonach ktorych juz nie produkuja. sam MS nie moze dac wstecznej kompatybilnosci dla takiego sprzetu, w ktorym wczesniej mozna bylo zaktualizowac pliki systemu bez ruszania specyficznych dla danego telefonu plikow (stery, konfigi itp) bo nowy system wymaga zaangazowania producentow, ktorego MS nie wymusi...

  • 0

    15. ~  2012-12-17 06:01:03  host: 80.51.106.199

    u mozemy plakac, ze teraz nasza nokla nie dostanie aktualizacji, jednak zmiana specyfiki systemu (dostosowanie do win8 i win8RT) moze pozostac juz na dluugo, dajac nastepnym generacjom sprzetu sporo dluzsze aktualizacje. patrzac na to przez pryzmat lat, lepiej bylo zrobic to teraz, gdy system jeszcze jest w fazie niemowlęcej i ma 2-3% udzialy w rynku, niz robic wielka zmiane za 2-3 lata, gdy system bedzie sporo bardziej rozwiniety. z drugiej strony, nagle porzucili wm6.5, zaczeli od zera, a tu znowu dosc spora strategiczna zmiana... mysle, ze nieoficjalne altualizacje i tak dostaniemy z xda, tak jak to jest z andkiem...

  • 0

    16. ~  2012-12-17 06:25:48  host: 77-253-143-167.adsl.inetia.pl

    @5 - dwóch wersjach, czyli aktualnej i nie?

  • 0

    17. ~sucker killah  2012-12-17 11:10:35  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @13 - czy NG to skrót od Niesamowity Gamoń?

  • 0

    18. ~???  2012-12-17 11:12:04  host: apn-46-169-10-76.dynamic.gprs.plus.pl

    To warto kupić ten telefon czy nie ???

  • 0

    19. ~  2012-12-17 13:10:52  host: cotel.pl

    napisze cos na temat.Firmwere jest dostępmy przez navifirm jako euro1 i ma jezyk polski. sflashowalem przez nokia data packages czy jakos tak.Zmiany to: mozliwosc wybory wielkosci kafelek i wybor wyszukiwarki miedzy bing a google.Przesylanie przez bt nie dziala. Poza tym soft jest niedopracowany nie mozna stuknac opcji ustawienia polaczen czyli nie moge zmienic prezentacji numeru, takze kicha. wracam spowrotem do 7,5. Mysle ze jak ktos lubi okienka to nie bierze z wp8 a lumii z wp7,5 nie oplaca sie brac.

  • 0

    20. ~  2012-12-17 13:12:17  host: cotel.pl

    napisze cos na temat.Firmwere jest dostępmy przez navifirm jako euro1 i ma jezyk polski. sflashowalem przez nokia data packages czy jakos tak.Zmiany to: mozliwosc wybory wielkosci kafelek i wybor wyszukiwarki miedzy bing a google.Przesylanie przez bt nie dziala. Poza tym soft jest niedopracowany nie mozna stuknac opcji ustawienia polaczen czyli nie moge zmienic prezentacji numeru, takze kicha. wracam spowrotem do 7,5. Mysle ze jak ktos lubi okienka to niech bierze z wp8 a lumii z wp7,5 nie oplaca sie brac.

  • 0

    21. ~lubianek  2012-12-17 13:43:13  host: apn-37-249-147-149.dynamic.gprs.plus.pl

    ja dzis wgrałem 7.8 na lumie 710 aktualizacja dostepna przez Nokia Data Package Manager

  • 0

    22. ~  2012-12-17 19:04:07  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    @21 przez zune nie dziala?

  • 0

    23. ~kris  2012-12-17 19:15:10  host: apw110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jak wgrac przez Nokia Data Package Manager??

  • 0

    24.  2012-12-17 19:57:30

    @8 Przed WP7 był WM6.5x czyli inny system. A wszystko co miało WP7 teraz będzie mieć WP7.8 i dalej twierdzę, że WP są tylko dwa, tak jak w Andku. Nie wiem czemu tak wszystkim przeszkadza WP7.8? Jak kupują nówkę Andka w wersji 2,3 (GB) to jest OK?

  • 0

    25. ~monti  2012-12-31 13:49:47  host: cbm8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe czy ta aktualizacja wydłuży obiecywana żywotnośc baterii

Dodaj swoją opinię