Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia 635 i LG L65 od dziś dostępne w Play

Nokia Lumia 635 i LG L65 od dziś dostępne w Play

LuiN 23 Lipca 2014 13:32

4 0

Sieć Play wprowadziła dziś do cenników dwa nowe modele smartfonów ze średniej półki - Nokia Lumia 635 i LG L65.




nokia lumia 635 Nokia Lumia 635 ma 4,5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3, czterordzeniowego Snapdragona 400 (1,2 GHz), 512 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD (do 128 GB), HSPA+ DC (pobieranie do 42 Mb/s), LTE Cat3 (100/50 Mb/s), Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n, radio FM, aparat fotograficzny 5 Mpix z autofocusem (filmy HD), akumulator o pojemności 1830 mAh i pracuje pod kontrolą Windows Phone 8.1 (Nokia Cyan).


lg l65 LG L65 ma 4,3-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 480 x 800 piskeli, dwurdzeniowego Snapdragona 200 (1,2 GHz), 1 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD (do 32 GB), HSPA+ (pobieranie do 21 Mb/s), Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n, radio FM, aparat fotograficzny 5 Mpix z autofocusem i diodową lampą (filmy 480p), przednią kamerkę VGA, akumulator o pojemności 2100 mAh i pracuje pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat z nakładką systemową LG UI 3.0.


Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lg l65 | lumia 635 | nokia | play

w sumie: 15
  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    1. ~  2014-07-23 13:39:43  host: 79.162.85.155

    4 cale i kawałek... miernota. Dziś tylko minimum 5 cali!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~  2014-07-23 13:46:03  host: ip-194.28.49.228.iwacom.net.pl

    @1 jak lubisz patelnie w spodniach, czemu nie. 4,3" i 4,5" to rozmiar optymalny. proponuję ci zakup plecaka z twym podejściem

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    3.  2014-07-23 13:46:49

    up od Morvius

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    6. ~123321  2014-07-23 14:40:39  host: 92.60.132.22

    @5 mi nie chodzi o cenniki i oferty bo to sa wazne informacje. Tylko chodzi mi o to ze złodziejska sieć P4 jest tak chwalona ze nawet sie pisze jak głupi telefon dadza do oferty

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2014-07-23 14:44:36

    @6
    informacje pochodzą z blogów poszczególnych sieci. to jest chwalenie? raczej informacje o wprowadzeniu takowych telefonów do oferty, a że w innych sieciach tak często nie pojawiają się nowe modele telefonów to trudno. w jakim sensie złodziejska? ukradli Ci coś?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    8. ~123321  2014-07-23 14:49:33  host: 92.60.132.22

    @7 wystarczy że wejdziesz na ich strone i zobaczysz ile nie prawdy piszą

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    9.  2014-07-23 14:55:26

    @4 Ale masz problem... Widzisz ikonkę "Play", to nie otwieraj jak cię drażni. Nikt cię nie zmusza do czytania artykułów. A jeśli ci Telepolis nie odpowiada, to jest jeszcze kilkanaście serwisów o tej tematyce w sieci. Już nie przesadzajcie z tym hejtem. Piszą - źle, nie piszą, też źle. Masz mnóstwo innych niusów o Orange, T-Mobile, Plusie, Networks, etc...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-07-23 15:13:25

    @8
    gdzie? zrób screena i mi zaznacz, bo nie widzę tej NIEPRAWDY (tak się to pisze). o każdej sieci piszą, że jest złodziejska, bo np. przypadkiem komuś źle naliczyli fakturę lub bez potrzeby zabrali kasę z konta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~  2014-07-23 16:25:18  host: public-gprs514731.centertel.pl

    @2, patelnia dla rodziny to będzie jakieś 15 cali, dla singla lub pary z 10-12, więc o co Tobie biega z tym idiotycznym porównaniem? 5 cali spokojnie mieści się w przeciętnej kieszeni, chyba, że jesteś gnomem albo krasnoludem, to przyznaj to, a nie pijesz coś do innych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-07-23 19:04:14

    @11 mieścić się mieści, ale spróbuj pracować fizycznie z czymś takim w spodniach.