Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia 510 oficjalnie

Nokia Lumia 510 oficjalnie

sirmark 23 Października 2012 14:19

0 0

nokia lumia 510Nokia zaprezentowała budżetowy smartfon z Windows Phone 7.5 - Lumię 510. Model ten jest bardzo zbliżony do dostępnego już modelu Lumia 610.

Lumia 510 działa w oparciu o system Windows Phone 7.5 Mango. Wyposażona została w 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480x800pix, aparat cyfrowy 5 Mpix z funkcją autofocus, procesor Snapdragon S1 oraz 256 MB pamięci RAM. Użytkownik do dyspozycji dostaje 4GB pamięci, bez możliwości rozszerzania kartami pamięci, za to otrzymuje w chmurze darmowe konto o pojemności 7GB w usłudze SkyDrive.

Nowej Lumii łączność zapewni dostęp do sieci 2G oraz 3G wraz z HSDPA, WLAN b/g/n oraz Bluetooth 2.1.




Nokia Lumia 510 dostępna będzie w kolorach czerwonym, żółtym, błękitnym, białym i czarnym. Cena detaliczna (bez podatków i dopłat) wynieść ma ok. 199 dolarów. Dostępna ma być w listopadzie, a trafi najpierw na rynek w Indiach i Chinach, a następnie do Ameryki Południowej i regionu Azji i Pacyfiku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 2

    1. ~artur  2012-10-23 14:45:18  host: user-46-113-194-13.play-internet.pl

    jak Bóg chce zaszkodzić - rozum odbiera. Tak mowiła moja babcia ... Co to za moda ! Kiedyś robiono DOBRE smartfony z WM6 mające dostęp do karty pamięci od zewnątrz - tak drodzy inżynierowie - to jest możliwe !!! Karta pamięci była "zatrzaskiwana" na długim boku urządzenia ! 4giga pamięci bez możliwości rozszerzenia - no szok - jak na rok 2007 ..... a nie 2012 .... Całkiem ładny produkt został zniszczony przez brak rozumu projektantów ...

  • 2

    2. ~gosc  2012-10-23 14:49:00  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    Porażka

  • 2

    3. ~  2012-10-23 15:01:46  host: z51-12.opera-mini.net

    nokia zrobila telefon gorszy o 3 klasy od chinskiego tableta za 150zl. Brawo

  • 1

    4. ~wer  2012-10-23 15:04:06  host: 212.160.172.70

    po co, pytam, po co?!

  • 0

    5.  2012-10-23 15:24:01

    Kto to wymyślił, żeby dostać tyle samo pamięci w SkyDrive co user bez Windows Phone, który tylko zrobi konto na skydrive.live.com?

  • 1

    6. ~YoM  2012-10-23 15:39:26  host: pgx1.internetdsl.tpnet.pl

    nokia... nie ma co komentować. Czemu ta firma się cofa kiedy inne się rozwijają?

  • 0

    7.  2012-10-23 15:47:32

    Telefon z założenia ma być tani, a to najczęściej polega na zubożeniu specyfikacji... Poza tym jest masa użytkowników którzy nie potrzebują setek gigabajtów i te 4 w zupełności wystarczą, wiem że niektórzy narzekają tak po prostu ale moim zdaniem słuchawce nic nie można zarzucić, szczególnie, że cena jest proporcjonalna.

  • 0

    8.  2012-10-23 16:38:32

    A jest juz wsparcie dla BT do przesylu danych?

  • 1

    9. ~woof  2012-10-23 17:11:55  host: 178235231176.bialystok.vectranet.pl

    Czekam na lumie 920.... ale wtf? Po co klon 610? Jakas bzdura kolejna...i ramu 256 brawo brawo brawo

  • 0

    10. ~  2012-10-23 19:20:17  host: z24-01.opera-mini.net

    Może ktoś wie kiedy w Polsce będzie można kupić Lumie 920 w listopadzie mam urodziny i z chęcią bym sobie zrobił taki prezent

  • 0

    11. ~  2012-10-23 22:10:09  host: aahw231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kolejny strzał nokii we własną stopę, staczają się po równi pochyłej i już chyba nic nie jest w stanie tego zatrzymać a już na pewno nie ich nowe produkty...

  • 0

    12. ~  2012-10-24 00:48:26  host: dslb-178-003-010-214.pools.arcor-ip.net

    Jaki Telefon oprucz Nokii ma Navigacje wbudowana, ktora dziala offline i jest za darmo od poczatku?

  • 0

    13. ~  2012-10-24 01:32:21  host: z50-01.opera-mini.net

    ^^^ Byłem przekonany, że słownik w Nokii jest.....

  • 0

    14.  2012-10-24 08:34:17

    @9 Jeżeli Ci chodzi o ram 256 to WP jest tak zoptymalizowany że to mu w zupełności wystarczy a jeżeli nie miałeś z tym systemem do czynienia to się nie wypowiadaj. A moim zdaniem po co kopia?

  • -1

    15. ~Janes  2012-10-24 10:17:39  host: user-31-174-213-10.play-internet.pl

    Wy chyba nie czytacie tekstu wiadomosci o ktorej piszecie.Tam pisze ze cena to 199 s czyli jakies 500zł plus ewentualne podatki itp czyli to telefon ktory ma konkurowac z np. samsungiem galaxy gio wawe y itp. Jak juz pojawi się u operatorów to jego cena na allegro nowego to będzie jakies 400zł więc taka sama jak samsungów które wymieniłem.Fanboje androida to najbardziej upierdliwe i niemyślące stworzenia w internecie

  • -1

    16. ~Onoma  2012-10-24 12:48:46  host: apn-77-115-236-126.dynamic.gprs.plus.pl

    telefon za 200 dolców z ekranem 4" 480x800 aparatem 5mpx i szybkim systemem? super. U opów za 1zł. Jaka kopia? Jaki strzał w stopę? Jeszcze któryś mega hejt powinien dodać kultowe "odgrzewany kotlet" do kompletu. Czy wy ludzie nie potraficie wymóżdżyć stosunku ceny do możliwości? B. widzisz i nie zniszczysz takim dostępu do sieci...

  • 0

    17. ~gmoniszczydna  2012-10-24 15:51:38  host: 108-83-125-174.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

    Jedyny plus to fajny ekran I plynnosc dzialania ale reszta to porazka, mialem lumie 710 kamerka do bani jak filmowalem z ciemnego do jasnego zabiera jej dlugo zeby przystroic obraz.nie bylo mozliwosci zeby przeslac komus zdjecie na emai czy skype, 8gb poszlo bardzo szybko zainstalowalem darmowe mapy noki 2gb na usa , nagralem pare filmikow I juz po miejscu... Skydrive to porazka zabiera sporo czasu na transfer nawet na wifi juz nie mowiac ze ms wraz z innymi sluzbami rzadowymi ma dostep do tego

  • 1

    18.  2012-10-25 01:52:53

    @16 200$ to pewnie 600zł, u opów za 1zł jest Motoluxe, może niedługo spadnie cena jakiegoś LG, Sony Xperia, masz Samsungi. Za 500-600zł na allegro jest sporo znacznie ciekawszych telefonów to jakaś porażka.

Dodaj swoją opinię