Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Lumia 1520 i HTC One Gold na wyłączność Orange

Nokia Lumia 1520 i HTC One Gold na wyłączność Orange

LuiN 6 Grudnia 2013 14:44

8 3

Wojciech Jabczyński poinformował na swoim blogu, że sieć Orange ma czasową wyłączność na sprzedaż w Polsce HTC One Gold i phabletu Nokia Lumia 1520.






htc one gold nokia lumia 1520

Najpierw w cennikach pojawi się HTC One Gold - czyli standardowy HTC One, w którym producent do aluminiowej obudowy dołożył trochę złotego koloru. Drugą nowością tylko w Orange będzie Nokia Lumia 1520. To pierwszy sześciocalowy smartfon Nokia Lumia z systemem Windows Phone na pokładzie. Wyróżnia się ponadto aparatem z matrycą 20 megapikseli oraz najnowszymi rozwiązaniami fotograficznymi.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: gold | htc one | lumia 1520 | nokia | orange

w sumie: 32
  • 1

    13. ~Winniczek  2013-12-06 23:58:45  host: djx37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie bardziej się opłaciło wziąć telefon w Orange niż na raty. Raty wychodziły 90złx24, W Orange płacę 129,90, ale za te 40 różnicy mam no limit, 2GB i do tego jeszcze Deezer Premium.

  • -2

    14.  2013-12-07 09:58:30

    @7 - Owszem racja jeśli ktoś ma ochotę wiązać się z Jabczyńskim na 24 miesiące, jednak nie każdy ma na to ochotę.

  • 1

    15. ~xxcc  2013-12-07 11:35:29  host: 46.77.124.121

    Abonament to takie jakby raty

  • -2

    16. ~edek  2013-12-07 11:38:11  host: 89-69-185-74.dynamic.chello.pl

    @13 W T-Mobile za 50 zł miał byś taki no limit ..... więc płącisz jedynie 80 zł więcej /mc.

  • 0

    17.  2013-12-07 11:52:28

    @13 - Chyba nie zauważyłeś że tamta oferta za 130 jest z telefonem, więc policz 50 abonament w t-mobile+90 (rata za telefon) = 140 miesięcznie. Więc kto płaci mniej?

  • 0

    18. ~terry  2013-12-07 12:14:48  host: 095160243035.zabrze.vectranet.pl

    Jak ktoś potrafi liczyć i szukać, to oferty Orange są teraz nie do pobicia. Ja wzialem ostatnio Smart Plan Multi 69 z telefonem Lumia 920 do którego musialem doplacic 49zl. 69zl abonamentu obnizylem do 48,93 kupując na gruperze kod rabatowy 30% za zlotowke. Powiedzcie mi gdzie znajdę lepsza ofertę. W Play w abo za okolo 100zl nadal za ten telefon kilka stów trzeba wylozyc. Dodam jeszcze do tego, ze nie posiadalem ani neostrady, ani stacjonarnego od TP bo gdybym posiadal to w ramach Orange Open mialbym jeszcze zniżkę 15zl na abonament i placilbym nie 48 a 33zl przez cala umowę, mając w abonamencie min 1gb Internetu i dużo minut. Niech mi nikt nie wyskakuje z jakimś euro rtv agd bo ta Nokia stoi tam po 1299zl, wiec wiecej niż wyniosą mnie oplaty za abonament za dwa lata, a gdzie minuty, smsy i Internet który po kupieniu w tym euro rtv agd bym musial jeszcze dolozyc nabijając kartę albo biorąc jakiś abonament bez telefonu.

  • 1

    20.  2013-12-07 12:37:51

    Pewnie z logo na obudowie?

  • 0

    21. ~A play  2013-12-07 14:40:03  host: 176-122-215-62.inet.rev.km-net.pl

    A nokia lumia 1520 będzie dostępna kiedyś w play? Chciałbym przedłużyć umowę, a jesteś zainteresowany tym telefonem. Orange jak dowali ceny jako monopolista , to ja dziękuję :/

  • -1

    22. ~terry  2013-12-07 15:43:25  host: 095160243035.zabrze.vectranet.pl

    I co mi ze mam cyrograf?

  • 0

    23. ~terry  2013-12-07 15:51:47  host: 095160243035.zabrze.vectranet.pl

    Przypadkowo wyslalem. Śmieszą mnie takie teksty o cyrografie. Mam za 48zl wszystko co potrzebuje. Minuty, smsy Internet. Jak mialbym czekac kiedy bonusy za doladowanie dadza, to wybacz.... Euro Rtv podalem jako przyklad, który tutaj niektorzy podawali, wiec odbij. Jak kogoś nie stać na 48 miesięcznie to nie musi od razu ideologii do tego dorabiać. Ja tylko pisalem ze jak sie pomyśli to w Orange moze mieć dobry telefon, dobry abonament i wszystko to w dobrej cenie. PS. Żadnych znaczków Orange nie daje na swoje telefony, tak samo i nie mialem simlocka, ale to juz podobno zależne od modelu smartfona

  • 2

    24. ~iiiiiitam.  2013-12-07 19:33:39  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    mnie to dopiero śmieszy, jak jakiś nadęciak napisze, że kogoś nie stać. Ktoś inny równie nadęty powie, że jak lecisz na promocję operatora, to jesteś biedak, bo jego stać kupić na wolnym rynku. Ja osobiście wolę nawet przepłacić, niż związać się długą umową z operatorem, bo dał mi rabat na smartfon. Cyrograf JEST niekorzystny, zrozum. Jeśli np. zmienią się ceny roamingu, albo zasady naliczania opłat za internet za granicą albo cokolwiek na lepsze niż podpisałeś cyrograf, to op Cię oleje, bo wie, że jeszcze przez x miesięcy mu w ząbkach te 50zł przyniesiesz. A każdy prepaidowiec jest warty uwagi, bo też generuje obrót. Owszem, są tacy jak ja, którzy na telefon wydają z 200 zł rocznie, albo i mniej, ale to margines, bo nie każdemu się chce. Tobie sie nie chce i krzyż Ci na drogę. Zrobiłeś średni interes, a jeszcze chcesz żeby ludzie pogłaskali Cię po głowie i klaskali? Tak, jesteś zwycięzcą :)

  • 1

    25.  2013-12-07 23:27:36

    Kto zdrowo myślący kupuje telefon u operatora? :)

  • 1

    26. ~wez  2013-12-07 23:48:07  host: 89-65-241-161.dynamic.chello.pl

    Orange ma fatalny zasieg w Szczecinie. Najlepiej dziala na zewnątrz. Dno. Mam dwa telefony, drugi prywatny w plusie i nic nie zrywa, mozna sie dodzwonic. Idiotycznie to wyglada jak koledzy z pracy musza podchodzic do okna by porozmawiac. :-) Jak w ubieglym wieku.

  • 1

    27. ~Xxxxx  2013-12-07 23:50:19  host: user-94-254-209-243.play-internet.pl

    Pracowałem w branży i powiem szczerze. Nigdy abonamentu. Zawsze zapłaci się więcej. Mało jest osób co jak biorą abo np. za 50 zł to tyle płacą. Zawsze dojdzie jakąś opłata. A to się czegoś nie wylaczy, a to odsetki, a to za coś dolicza. Jakieś audiotele. Naprawdę szkoda nerwów.

  • 1

    28. ~Calm7  2013-12-08 00:30:11  host: n07-09-07.opera-mini.net

    25 i 27). Czyli prepaid THE BEST? :-)

  • 1

    29. ~  2013-12-08 09:32:49  host: n09-03-02.opera-mini.net

    @25, ten kto umie liczyć. Mam nota2 i w okresie 2 lat wychodzi nawet ciut taniej niż kombinacja zakupu za gotówkę i uslugi telekomunikacyjnej co miesiąc. Przykład taki: masz coś za 4000 zł to lepiej zapłacić 1x4000 czy 40x100 zł w ratach? I zanim emocjonalnie napiszesz, zastanów się tak z 10 minut. Podpowiedź: skoro stać na 4000 zł to umowa ratalna jako taka nie ma znaczenia - w każdej chwili możesz spłacić.

  • 1

    30. ~  2013-12-08 09:38:06  host: n09-03-02.opera-mini.net

    @27, już nawet z faktu że mając np 500 minut wydzwonisz 250 to wychodzi na tym operator lepiej. Tylko że takie myślenie prowadzi do wniosku że lepiej w ogóle nie korzystać z telefonii jako takiej.

  • 1

    31.  2013-12-08 10:19:43

    Wiadomym jest że racjonalne jest poszukiwanie najkorzystniejszej oferty, jednak nie należy dać się zwariować, dziś oferty operatorów są stosunkowo podobne, czasem warto wydać parę złotych więcej by nie szukać zasięgu łażąc po drzewach ;-)

  • 0

    32. ~applefan  2013-12-09 20:56:23  host: 217.153.182.70

    Zmien telefon na iphona to nie bedziesz musial szukac . Zmiana sieci ci nie pomoze jak kupisz badziewie.A jak chcesz dzwonic wszedzie bez problemu to kup iphona , to nawet na ksiezycu zasieg zlapiesz.Podobno program NASA przestal korzystac z lacznosci satelitarnej ,kupili sobie po iphonei i problem rozwiazany.

  • 0

    33. ~Sebus1981  2013-12-11 12:58:19  host: bmu110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tu sie kluca kto lepiej wyjdzie, a ja zapytam kiedy wejdzie telefon w posiadanie Orange, bo juz czekam na niego ponad miesiac i siem doczekac nie mogem..... :)

Dodaj swoją opinię