Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia: Lumia 1020 to nie tylko obraz, ale i dźwięk [wideo]

Nokia: Lumia 1020 to nie tylko obraz, ale i dźwięk [wideo]

WitekT 19 Lipca 2013 08:58

5 1
nokia lumia 1020Nokia zaprezentowała film, na którym pokazano jakość nagrywanych filmów przez Lumię 1020, ze szczególnym uwzględnieniem dźwięku. Porównano wynik z dwoma topowymi urządzeniami konkurentów.

Na filmie zaprezentowano porównanie z Konkurentem A (zapewne Apple iPhone 5) oraz Konkurentem S (z dużym prawdopodobieństwem chodzi o Samsunga Galaxy S 4).

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lumia 1020 | nokia

w sumie: 25
  • -1

    6. ~3m  2013-07-19 12:38:04  host: rtr-5-62.interkar.pl

    Świetny aparat i ...nic poza tym. Pozostałe komponenty rodem z 2012 r, nie wspominając już o systemie, któremu wciąż można wiele zarzucić.

  • -1

    7. ~DonAdriano  2013-07-19 12:49:21  host: host94231588.microchip.net.pl

    Windows Phone wybierają użytkownicy dojrzali którzy mają dojść androida ,symbiana i innych badziewnych systemów. Mam Nokia Lumia 900 system mega dobry dla mnie prosty ,intuicyjny wszystko działa i nie wiesza się. Następny też będzie Windows Phone.

  • 0

    8. ~Kamil  2013-07-19 12:59:54  host: 213.231.202.36

    Podczas "disclaimera" widać dokładnie w tle o jakich konkurentów chodzi, także nie musicie nic przypuszczać ;).

  • 0

    9. ~  2013-07-19 14:21:16  host: 178.212.168.91

    calkiem spoko zabawka

  • 0

    10.  2013-07-19 14:25:03

    @7: fakt, system jest dobry, stabilny, prosty itd tylko szkoda, że nie ma na niego aplikacji

  • 0

    11. ~  2013-07-19 14:38:22  host: user-5-173-148-186.play-internet.pl

    @5 a co jest z wyświetlaczem nie tak?

  • 2

    12. ~waaaaaa  2013-07-19 14:52:57  host: 93.154.175.82

    Nie wiem o jakich aplikacjach piszesz- ktorych brak? Pelnoprawny office, adobe, spotiify, viber, whatsapp, darmowa nawigacja, programy do zdjec, pogodynka, skydrive, latarka, shazam, itd... czego nie ma? Aplikacji ktora pierdzi za ciebie czy co?

  • 0

    13.  2013-07-19 15:44:44

    12 zes same badziewia wymienił (oprócz navi, office, adobe)

  • -1

    14. ~  2013-07-19 16:49:48  host: 178.180.252.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    12- no dla gimbusow to nie będzie dobry telefon bo nie będą mieli czym szpanować.

  • 0

    15. ~Nokia  2013-07-19 18:22:22  host: ip-84-39-175-36.free.aero2.net.pl

    Pyerdolicie już o tej Nokii że zła, bo nie ma kilku aplikacji, co mnie to obchodzi, jak kupuje smartphone to nie patrze na ilość aplikacji tylko co telefon ma w środku i jaka jego jest cena.

  • 0

    16. ~  2013-07-19 19:25:03  host: 178-37-150-188.adsl.inetia.pl

    Pytanie....Ile filmów i zdjęć przedpremierowych zostało NIEzmanipulowanych ??? Odpowiedz... praktycznie wszystkie w późniejszym czasie okazały się ściemą, jak obietnice naszego cudnego PełO...

  • 2

    17. ~slk  2013-07-19 20:57:24  host: 078088190065.swietochlowice.vectranet.pl

    Nokia 5800 to był dźwięk

  • 0

    18. ~T27  2013-07-19 20:59:40  host: 195.26.74.26

    13. - oj androidowca boli że nie ma miliona aplikacji o bekaniu :D Lumia to świetna seria, a aplikacje są.

  • 0

    19. ~  2013-07-20 00:04:13  host: 78.30.81.38

    Jak można mieć w ogóle smartfona bez Androida, nie rozumiem. Przecież Lumia z tym systemem to zwykły telefon z panelem dotykowym, bo nic praktycznie tam nie ma i nie można zrobić. Co najwyżej otworzyć sobie Internet Explorera i mapy.

  • 0

    20. ~  2013-07-20 11:05:56  host: 89-68-60-176.dynamic.chello.pl

    To właśnie na Androida nie ma aplikacji - pełnego Office'a i darmowej, użytecznej, offline'owej nawigacji. Jest za to cała gimbazjada latarek, pierdzików i gier w kulki do wyboru, nie wspominając już o trojanach ;-).

  • 2

    21. ~Koksownik  2013-07-20 11:50:58  host: aaef80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzieci neo znowu kłócą się o aplikacje, a w androidzie tak owych nie ma :) Po przejściu z maemo, gdzie były prawdziwe aplikacje jestem rozczarowany, a miałem tam tylko 3000 aplikacji :) Jeśli chodzi o dźwięk to nokia zawsze była w tym liderem. Przykład - stara jak świat Nokia N95 nagrywa dźwięk o niebo lepszy od wszystkich dzisiejszych flagowców. Ja mam teraz S3 i nagrania z koncertów to jeden huk i łomot, telefon w ogóle nie wychwytuje dźwięku tylko szum i stuki - nie można robić dobrego wideo z imprez. Dawno dawno temu nagrywałem w takich warunkach nokią n95 i dźwięk był idealny, szumy wyciszone a na pierwszym planie muzyka i wokal.

  • 1

    22. ~michal  2013-07-20 13:43:58  host: 89-76-29-127.dynamic.chello.pl

    Wszystko mogę zrozumieć ale nie ciągłe narzekanie ze Lumia to tylko 2 rdzenie. Kiedy ludzie zaczną zauwazac ze ten ich Android marnotrawi całą tą moc jaką się podniecają. Geniusz tkwi w prostocie i w tym aby nie martotrawić zasobów !

  • 1

    23.  2013-07-20 15:24:31

    wp i tak słabo działa na baterii na gsmarena np nokia 925 słabo-przecietny wynik

  • 1

    24. ~unlimited  2013-07-20 16:47:57  host: cpc33-pool13-2-0-cust731.15-1.cable.virginmedia.com

    Spoko, tylko bardzo dobry dźwięk podczas koncertów to już nagrywały smartphony z serii "E" i "N" na symbianie i meego. :) Z Androida to jedynie Sony i teraz HTC ONE mogą się przyrównywać w tym względzie do Nokii. Apple także jest bardzo blisko. Co do apk na WP, prawda jest taka że system ten w pełni rozwija skrzydła w USA czy np. w UK w Europie. Polska to sobie może pomarzyć o pełnym wsparciu tego systemu. Miałem w swojej karierze spoooro telefonów, obecnie używam Lumii 800 po upadku mojej ukochanej N9. I myślę co dalej, Nokia 720 kusi, ale Iphone 5 czy Xperia V również. (nie lubię dużych smartphoneów).

  • 0

    25. ~Unlimited  2013-07-20 16:54:00  host: cpc33-pool13-2-0-cust731.15-1.cable.virginmedia.com

    Tu przykład z mojej byłej N9: http://www.youtube.com/watch?v=VK4UKskSxMM

Dodaj swoją opinię