Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia i Google najpopularniejsze w Wielkiej Brytanii

Nokia i Google najpopularniejsze w Wielkiej Brytanii

WitekT 30 Września 2004 17:56

0 0
Amerykańska wyszukiwarka Google i fiński koncern Nokia zwyciężyły w plebiscycie na najpopularniejsze marki na Wyspach Brytyjskich. Wyniki badania ujawnił magazyn Marketing.

Dwie marki technologiczne prześcignęły w plebiscycie ubiegłorocznych zwycięzców - marki Persil i British Airways. Marki Pot Noodle, QVC, Sunny D i McDonald's zostały przez respondentów uznane za najmniej atrakcyjne.

Badanie przeprowadzono na wyselekcjonowanej grupie 11 tysięcy konsumentów, przy pomocy narzędzia ConsumerCheck należącego do agencji Joshua Agency.


Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet