Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia E90 v200

Nokia E90 v200

LuiN 4 Kwietnia 2008 12:50

0 0

nokia e90Użytkownicy telefonu Nokia E90 doczekali się wreszcie poważnej aktualizacji oprogramowania. Najistotniejsze zmiany to nowa wersja pakietu biurowego Quickoffice i odświeżona przeglądarka internetowa z obsługa Flash Lite 3.

Oprogramowanie w wersji v200.34.72 niesie ze sobą odczuwalne poprawienie wydajności, zarówno gdy chodzi o uruchamianie aplikacji, jak i dalszą ich pracę. Usunięto sporo błędów i poprawiono aplikację Kalendarz.

Nowe wersja pakietu biurowego to Quickoffice 4.1.27.5 - standardowa dla nowej generacji telefonów Nokii z systemem operacyjnym Symbian S60 3rd Edition FP2 (np. Nokia N96). Mapy zostały zaktualizowane do wersji 1.02, czyli jeszcze nie v.2.0, o której pisaliśmy w tej wiadomości.

e90v200 e90v200 e90v200




Przeglądarka internetowa Safari zyskała wsparcie dla bardziej zaawansowanych niż do tej pory stron internetowych, czego przykładem jest pełna obsługa Flash na stronach YouTube. Poprawki nie ominęły też kwestii jej wydajności.

Aktualizacja dostępna jest w tej chwili tylko dla niebrandowanej wersji telefonu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: dokładny test telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: allaboutsymbian.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-04-04 13:05:10  host: 212.160.172.70

    No to czekamy na negatywne opinie :D

  • 0

    2.  2008-04-04 13:19:14

    korde nie moge zaktualizowac mowi ze mam najnowsze oprogramowanie a tak nie jest , a telefon jest z media markt wiec powinno byc ok nie jest to fon brandowany

  • 0

    3. ~mateo  2008-04-04 13:21:58  host: acjq141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WRESZCIE!!!!! :))))))

  • 0

    4. ~issa  2008-04-04 13:36:15  host: inet20908nj-0.eranet.pl

    Mi pokazuje , że mam wersje 07.40.1.2 , nie ma najnowsej wersji. Mam z MM , niebrandowaną rzecz jasna.

  • 0

    5. ~issa  2008-04-04 13:47:10  host: inet20908ni-1.eranet.pl

    Na RSSie nie ma żadnej oficjalnej informacji , ostatnia z 26 marca dotycząca zmian w oprogramowaniu n95. Ale to pewnie kwestia czasu.

  • 0

    6.  2008-04-04 14:08:03

    Juz nieaktualne. Wycofali tak szybko, jak wstawili. Zacinaly sie Nokia Maps i przeglarka (Web). Wprowadza pewnie, jak wytepia bugi.

  • 0

    7. ~Templariusz  2008-04-04 14:15:19  host: 212.160.172.70

    Tak jak pisałem :D

  • 0

    8. ~boksyt  2008-04-04 15:01:41  host: dynamic-78-8-5-227.ssp.dialog.net.pl

    A gdzie info że N-Gage 2.0 wystartowało!!! Aktualnie udostępnione zostały wersje dla telefonów Nokia N81, N81 8GB, N82, N95, N95 8GB. Oficjalnie od 7 kwietnia

  • 0

    9. ~  2008-04-04 15:25:57  host: 77-253-174-203.adsl.inetia.pl

    Gubię się w telefonach Nokii. Ten telefon na pierwszy rzut oka przypomina Komunikatora. Mogli by jakoś ustandaryzować nazewnictwo i przeznaczenie.

  • 0

    10.  2008-04-04 15:42:15

    *9 przecież tak zrobili, E to nazewnictwo dla telefonów skierowanych dla biznesu, N to nazewnictwo dla telefonów multimedialnych.

  • 0

    11. ~  2008-04-04 20:55:07  host: dynamic-78-8-67-110.ssp.dialog.net.pl

    ej ej..... Wiec jak jest z nowym firmware??????????????? Warto burzyc poprzednia wersje???

  • 0

    12. ~  2008-04-04 20:58:02  host: dynamic-78-8-67-110.ssp.dialog.net.pl

    nie wiem czy warto to wgrywac ???

  • 0

    13. ~issa++  2008-04-04 23:48:06  host: apn-77-113-191-220.gprs.plus.pl

    Podaję część kodu źródłowego który wywołuje błedy: "/* (c) 1990-2007 Nokia Corporation */ #include #include #include class NowySoftE90 extends StarySoftE90 implements Nic {} int totalNewsFeatures = 3; /*calkowita ilosc nowych funkcji int totalWorkingFeatures = 0; /*calkowita ilosc dzialajacych funkcji float numberOfBugs = 345889E+08; /*liczba bugow w sofcie boolean gotowyDoWydania = FALSE; void main { while (!WysypieSie) { /* if (first_time_install) { if ((installedMemoryCard < 2GB) || (processorSpeed < 500MHz)) { MessageBox ("Hardware incompabilty error!"; GetKeyPress(); BSOD(); } } SearchAndDestroy (OPERAMOBILE|LEWEMP3|STREAMTVTRWAM); GetKeyPress(); BSOD(); } cout

  • 0

    14. ~issa++  2008-04-04 23:54:11  host: apn-77-113-191-220.gprs.plus.pl

    Dokonczenie: "< ("Witamy w wersji Softu v200.34.72"); if (soft_wciaz_sie_nie_wysypal){ CheckUserLicense(); CheckDoubleUserLicense (); TripleCheckUserLicense(); RelayUserDetailsToFynland(); WyswietlBajeranckaGrafike(); ZamrugajLapkaEmail(); UruchomStaraWersjeSoftu; return KupNowyTelefon; }" } "

  • 0

    15. ~issa  2008-04-04 23:55:44  host: apn-77-113-191-220.gprs.plus.pl

    Oczywiscie "#include sys.series40.h #include sys.s60_v2.h #include lib_win.mobile.h";)

  • 0

    16.  2008-04-05 05:43:12

    issa, odczep sie od lib_win.mobile.h ;D (skadinad fajnie napisane, posmialem sie troche :)

  • 0

    17.  2008-04-05 07:33:35

    Na motywach kodu zrodlowego anonimowego informatyka , tlumaczenie funkcji i zmiennych Mateusz vel Q , tworcza adaptacja i fantazyjne pliki naglowkowe - issa:-D

  • 0

    18. ~  2008-04-05 16:41:14  host: dynamic-78-8-67-110.ssp.dialog.net.pl

    issa..... :-D ale Jazda!!!!!!

  • 0

    19.  2008-05-23 23:39:38

    jest juz wersja 210.34.75 i co wazne wreszcie dostepna dla mojego product code.

Dodaj swoją opinię