Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia E75 w sklepach od 8. kwietnia

Nokia E75 w sklepach od 8. kwietnia

LuiN 7 Kwietnia 2009 12:40

0 0

nokia e75Nokia wprowadza na polski rynek nowy telefon biznesowy Nokia E75. Telefon będzie dostępny w sprzedaży od 8. kwietnia. Cena w sprzedaży detalicznej będzie wynosiła 2149 złotych.

Nokia E75 to pierwsze urządzenie firmy wyposażone w wysuwaną z boku klawiaturę QWERTY. Dzięki Nokia Messaging telefon oferuje użytkownikom dostęp do poczty prywatnej i biznesowej poprzez większość istniejących kont e-mail, m. in. Yahoo! Mail®, Gmail, Windows Live Hotmail, Interia, Onet, Wirtualna Polska, a wiadomości na telefon dostarczane są automatycznie i na bieżąco.

Pocztę w telefonie można skonfigurować w kilka sekund za pomocą trzech prostych kroków. Nokia E75 to pierwszy telefon z licencją na usługę Nokia Messaging, która dostępna jest w nim bezpłatnie na całe życie produktu.

Urządzenie wspiera również korporacyjne rozwiązania Microsoft Exchange i IBM Lotus Notes Traveler. Pełna obśługa wiadomości w formacie HTML, załączników, rozwijane widoki, a także możliwość sortowania wiadomości według dat, nadawców i rozmiarów pozwolą na korzystanie z poczty email w telefonie w sposób zbliżony do tego na komputerze.




Telefon posiada wbudowany moduł A-GPS, aplikację Nokia Maps z 3-miesięczną pełną licencją na nawigację samochodową, a także dostęp do gier N-Gage. Ważnymi plikami przechowywanymi na komputerze stacjonarnym można zdalnie zarządzać i udostępniać je za pomocą usługi Ovi Files.

Nokia E75 dostępna będzie w kolorze srebrno-granatowym i srebrno-czerwonym.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2009-04-07 12:53:33

    #1 anonimie :D ja mam "bul" głowy jak czytam, co piszesz... przede wszystkim pisze się BÓL (bo boli), i druga sprawa 320x240 to rozdzielczość ekranu, a pixele, to wielkość matrycy w aparacie ("i doda kilka pikseli do tych marnych 320x240")

  • 0

    4. ~@papszmir  2009-04-07 13:01:16  host: 91.113.255.30

    ok, bol. Ale wracajac do tematu. Lapiesz mnie za slowka a nie wiele to zmienia. Mozemy mowic o punktach o pikselach - nazywac to jakkolwiek - nie zmieni to faktu ze mimo multum funkcji jakie ma ta komorka, na wyswietlaczu/lcd/monitorze zmiesci sie naprawde niewiele i znacznie ograniczy przyjemnosc/radosc/zadowolenie z uzytkowania telefonu.

  • 0

    5. ~  2009-04-07 13:26:32  host: public-gprs65674.centertel.pl

    Biznesowosc ew. smartfonicznosc :-) przy ekranie portrait, nawet duzym, jest dla mnie problematyczna. Nawet dotykowce czy side slidery sa dosc niewygodne z tym calym obracaniem. Nie da sie ich w tym polozeniu pewnie trzymac w jednej dloni itd. Idealne bylyby BB niekoniecznie tego producenta 3-3.1cala. Niestety jakby sie umowili i tluka zabawki. Landscape ale tylko 2.4cala na dodatek czesto nieczytelne w sloncu AMOLEDY o zdaje sie mniejszej od TFT zywotnosci.

  • 0

    6.  2009-04-07 14:20:28

    Cena astronomiczna za ten telefon. Powinna być o połowę niższa to wówczas można by się nim zainteresować.

  • 0

    7. ~dasd  2009-04-07 14:44:20  host: chello087206140199.chello.pl

    #rcicho, jak uważasz, że to astronomiczna kwota to co dopiero powiesz o Motoroli Aura, srajfonach i innych telefonach z stajni HTC;)

  • 0

    8. ~ad  2009-04-07 14:47:17  host: 212.160.172.70

    co by nie mówić o mobilnych rozwiązaniach , wolę zestawienie netbooka + telefon z modemem HSDPA do komunikacji i dobrą baterią na pokładzie (to a propos ceny)

  • 0

    9. ~harnas  2009-04-07 14:57:08  host: 088156014044.olsztyn.vectranet.pl

    papszmir a w czym mierzy sie rozdzielczosc ekranu? Nie w pixelach - punktach (z ang. Dot)?

  • 0

    10. ~  2009-04-07 15:01:24  host: user-89-108-251-200.mobile.playmobile.pl

    5.Amoled to nowa technologia,mylisz z oled starej tech. Kodaka.

  • 0

    11.  2009-04-07 15:16:38

    Dasd - bez wachania wymieniłbym tą e75 na iPhona. Jak na moje potrzeby iPhone jest bardzo ok. Nie jeden HTC tez bije na łeb i szyje tą Nokię. Taki Touch HD czy Diamond 2 czy Magic.

  • 0

    12. ~ja  2009-04-07 15:20:06  host: aeq6.internetdsl.tpnet.pl

    papszmir chyba dopiero wstal - harnas dorbze mu zwrociles uwage, poprawia kogos a sam nie amracji z tym ekranem, poza tym "Cena w sprzedaży detalicznej będzie wynosiła 2149 złotych." a ten pisze ze jego cena to bedzie z 3000

  • 0

    13.  2009-04-07 15:29:55

    Ad 11. cd. choć przyznaję, że ta Nokia e75 to trochę inna klasa telefonu i inny target.

  • 0

    14. ~boy  2009-04-07 15:42:38  host: dynamic-78-8-68-137.ssp.dialog.net.pl

    2149zł? :) trochę przesadzili. 1500zł to tak ale nie aż tyle.

  • 0

    15. ~idea  2009-04-07 17:37:06  host: acdb183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za 800zl asus wind i wszystko jest i to jest dla inwestora tzw.biznesmen pomyka audi itp i niech korzysta z tej głupkowatej klawiatury qwerty no i cena,chyba dla tusskowatych trolli z wąchocka

  • 0

    16. ~Miecz  2009-04-07 18:17:28  host: 7-mi2-9.acn.waw.pl

    A kiedy E55? To biorę!

  • 0

    17. ~  2009-04-07 18:21:45  host: public-gprs23973.centertel.pl

    @10 Raczej nie myle ale kazdy moze miec oczywiscie swoje zdanie. Marketigowe podkreslanie przez producentow jasnosci tych ekranow+jakas przeczytana recenzja jest dla mnie wskazowka ze nadal jest jednak cos na rzeczy. Ale moze jestem zbyt podejrzliwy

  • 0

    18. ~  2009-04-07 19:24:46  host: csknet-84-234-33-183.csk.pl

    ja czekam na e55 :P

  • 0

    19. ~czapla  2009-04-07 20:55:06  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    hehe durne wiesniaki jakie wy pojecie macie o biznesie?? www.allegro.pl taki telefon jest wspanialy i to za 1zl!!!ale dziecko z gimnazjum moze obrazki poogladac htc touch hd i wszyscy cie podziwiaja w podstawowce... jak dorosniecie to zobaczycie ze normalni ludzie nei biegaja z gownem w uchu i nie sluchaja pierdol a telefon ma byc szybki,wydajny i dzwonic...

  • 0

    20. ~  2009-04-07 22:04:16  host: 80.51.91.252

    ...i nie jest tymże telefonem SE.

  • 0

    21.  2009-04-07 22:29:14

    19.20.Możecie wymienić,który jest królem?

  • 0

    22. ~lol  2009-04-08 16:11:50  host: aue10.internetdsl.tpnet.pl

    iPhone :D ma wysyłanie plików przez BT bo sam wysyłałem, ma MMS, ma video z 15fps ;) wystarczy dograć przez Cydie albo AppStore ;)

Dodaj swoją opinię