Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia E7 Communicator w ofercie Orange

Nokia E7 Communicator w ofercie Orange

LuiN 24 Marca 2011 12:39

0 0

nokia e7 24. marca do oferty sieci Orange weszła Nokia E7 Communicator. Smartfon oferowany jest aktualnie za pośrednictwem przedstawicieli i opiekunów biznesowych, a w przyszłym tygodniu pojawi się w e-sklepie i 25 salonach firmowych.

Nokia E7 Communicator to biznesowy telefon z 4 calowym wyświetlaczem AMOLED, wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY, aparat 8 Mpix, złącze HDMI, moduł GPS z aplikacją Ovi Mapy do darmowej nawigacji samochodowej i pieszej oraz opcję USB on the Go.

Technologia Clear Black powoduje, że ekran jest czytelny nawet w słoneczny dzień. E7 Communicator obsługuje Mail For Exchange oraz załączniki office, pdf i zip.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~detrolator  2011-03-24 14:15:22  host: 217.153.148.199

    @~abc: a skąd Ty się wziąłeś? z puli postów po 2 grosze? trzymam ten telefon w ręku i jakoś nie widzę w nim żadnej klapki. Zanim hejterzy oczywiście wyśmieją E7 to mam na biurku: HTC PRO7, Nokia E7, HTC Desire. Bateria najdłużej trzyma w Nokii, procek 680 + dedykowane GPU o ktorym juz nikt nie wspomina? Fruit Ninja i Angry Birds działają bez problemu. HTC PRO7 to dziwny telefon nie zmienia orientacji ekranu przy obrocie albo otwarciu klawiatury. Mechanizm slidera jakies 3 wieki za Nokią. HTC Desire niby 1GHz ale przewijanie kalendarza smoli w na oko 10 klatkach na sekunde.

  • 0

    14. ~WERS  2011-03-24 14:16:42  host: 81-219-144-232.kraknet.net

    MARS chyba Ci się coś pomyliło. E7 jest telefonem podobnym do C6. Oba maja klawiaturę wysuwaną.

  • -1

    15. ~pat  2011-03-24 14:23:56  host: 178235210076.unknown.vectranet.pl

    @13 przecież HTC to jest taki odpowiednik samochodów KIA czy Hyundai ;-). Trudno wymagać tutaj jakości takiej jak w topowych Nokiach.

  • 0

    16. ~Ewitka  2011-03-24 14:30:49  host: wyjscie.kckancelaria.pl

    Ta reklama jest badziewiasta. Laska biega po lesie a telefon "business"? Sam telefon bardzo mi sie podoba- szczegolnie ta klawiatura i fakt ze jest to wszystko z aluminium- ale cena to jakis zart.

  • 0

    17.  2011-03-24 16:11:39

    wiadomo, kiedy dokładnie pojawi się w e-sklepie? Obecnie dostępna jest tylko w Orange?

  • 0

    18. ~kruk  2011-03-24 16:42:44  host: 95.108.115.238

    pytanie tylko czy ma taki sam ekran jak w N8, gdzie jest mega problem z wyświetlaniem szarości (są fiolety). Ekran formalnie nie ten sam, ale sterownik tak tu jest problem (zgłaszany już przez pierwszych posiadaczy E7, niekoniecznie w Polsce)...

  • 0

    19. ~  2011-03-24 17:57:41  host: etr.net.pl

    @playak, chyba nie będzie tak źle, to się nie oplaca, mają świadomość tego że zwykli "śmiertelnicy" są łakomi na takie gadżety, napewno z czasem wprowadzą, również zaproponują go od ręki ubezpieczyć, tak myślę.

  • 0

    20.  2011-03-24 18:01:35

    W N8 nie ma żadnego megaproblemu. Kilka wadliwych egzemplarzy to jeszcze nie wada milionów.

  • 0

    21. ~6020  2011-03-24 18:08:56  host: 31.60.103.62

    Telefon pewnie i fajny, ale jak wszyscy znamy poityke noki to raczej na pewno bedzie kosztował pod 2000zł. Nokia lubi się cenić. A to przecież telefon z serii E dedykowany do biznesu.

  • 0

    22. ~6020  2011-03-24 18:11:00  host: 31.60.103.62

    PS na pokładzie oczywiście Symbian. Ale czy ktoś widział telefon z klawiaturą z Andkiem na pokładzie?. Nawet jeśli takie są to są to egzemplarze bardzo nieliczne, które nie zrobły jakiejś furory na rynku. Na tę chwilę czhyba Symbian jest najlepszym rozwiązaniem do telefonów z klawiaturą.

  • 0

    23.  2011-03-24 18:41:30

    @6020 jest ich więcej niż wszystkich modeli nokii z symbianem w tej chwili produkowanych...

  • 0

    24. ~Mike  2011-03-24 20:54:00  host: 87-205-134-28.adsl.inetia.pl

    @ 23 Jakieś konkrety? Bo poza Motką Droid/Milestone 2 to nie ma nic ciekawego.

  • 0

    25.  2011-03-25 00:33:04

    zdefiniuj: "ciekawego", dla mnie HTC Desire Z jest ciekawe,

  • 0

    26. ~  2011-03-25 00:39:20  host: z17-05.opera-mini.net

    znowu kłótnia antek vs symbian :) mam w domu 2 n8 i c7, wiec mogę napisć że w 100% tych telefonów które widziałem wyświetlacze są ok. Za desire którego sprzedałem skrzypiał a prądu nie starczało na jeden dzień. Do tego nie pasuje mi antek. Nic z tego wszystkiego nie wynika, bo opinie w necie są bardzo subiektywne, zazwyczaj pisane przez osoby bardzo z czegoś niezadowolone i przez te zachwycone. A e7 to dobry sprzęt, tym bardziej że google niebawem dzieki androidom bedzie wiedziało kiedy się z toalety korzysta. Ios też ciekawski.

  • 0

    27.  2011-03-25 08:38:45

    18.~kruk Mam N8 od grudnia (egzemplarz kupiony na sklep.nokia.pl)i nie mam żadnych problemów z ekranem, widziałem w necie zdjęcia telefonów z wadliwymi wyświetlaczami, ale to musiała być jakaś mała partia

  • 0

    28. ~tadeo  2011-03-25 14:56:04  host: 87-205-174-44.adsl.inetia.pl

    są już jakieś przecieki? Notka o wprowadzeniu Nokii E7 wisi już od wczoraj m.in na blogu rzecznika TP. Ale, nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej daty, czy też choćby informacji w jakich promocjach będzie dostępna.

  • 0

    29.  2011-03-25 16:43:03

    @26: trudno nazwać to kłótnią, raczej nie kończąca się dyskusja. Z mojej perspektywy Nokia przestała produkować telefony które by się nadawały do pracy. Do zabawy (a i za to bym głowy nie dał) owszem, ale nie do pracy. Kalendarz z 6000+ (albo i 7000+, nie sprawdzałem) wpisów od 2006r (przeniesione dane z innej Nokii), plus pareset notatek, b. dużo zakładek, książka telefoniczna na pewno na 1000+ i.. E63 sobie z tym wyraźnie źle radzi. Postanowiłem sprawdzić E7 i.. wcale nie było lepiej.. No ale nie jest to dziwne skoro firma radośnie oszczędza na pamięci (procesor jeszcze daje radę pod symbianem), ładując tylko 256mb (256mb w 2010r/2011r? litości!), gdzie wspomiane wcześniej E63 dwa lata temu miało 110mb. W takiej sytuacji zmiana systemu/producenta to po prostu konieczność. E7 czy N8 to już telefony tylko dla miłośników firmy, bo możliwości i walory użytkowe za nimi nie przemawiają..

  • 0

    30. ~ds  2011-03-25 20:19:20  host: z25-12.opera-mini.net

    hm, masz sprecyzowane wymagania i konkretne argumenty. Ja, z kalendarzem 2-3 miesiące i 250 kontaktami w których najczęściej są telefony podołam na każdym OS i nawet słabym sprzęcie.

  • 0

    31. ~Jacenty  2011-03-28 14:25:04  host: dpc130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sam telefon, prezentuje się całkiem nieźle. Ciekawy jestem, jakim w ogóle zainteresowaniem będzie się cieszył wśród klientów biznesowych Orange. Na razie, tylko ten operator ma go w swoich zasobach?

  • 0

    32. ~kom kom  2011-03-28 16:34:11  host: etr.net.pl

    A z czego wynika to całe zamieszanie, jeżeli ktoś woli e7, a inny e8, a trzeci htc - to ok, związane to jest z tym że każdy z nas jest indywidualny, dla tego nie może jeden jedyny model każdemu odpowiadać. Pamiętajmy, że przez lata każdy nabywa nawyki i cięzko ich się pozbyć, między innymi producent korzysta z wiedzy ergonometrycznej i dopasowuje do przyzwyczajeń swojego klienta. Po co uczyć się czegoś na nowo? tak samo w przypadku tego modelu - są zwolennicy, są przeciwnicy. Ważne że Orange o tym pomyślało. Mam nadzieję, że pozostali operatorzy tez to wezmą pod uwagę.

Dodaj swoją opinię