Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia E66 i E71 - oficjalna prezentacja

Nokia E66 i E71 - oficjalna prezentacja

LuiN 16 Czerwca 2008 14:45

0 0

Nokia oficjalnie zaprezentowała dziś dwa nowe modele biznesowej linii "E". Nokia E66 i Nokia E71 to telefony o bardzo smukłej sylwetce, zaopatrzone w WiFi, HSDPA i GPS. Telefony trafią do sprzedaży już w lipcu.

nokia e66 Nokia E66 to następca popularnego modelu Nokia E65. Niewiarygodnie cienka, rozsuwana obudowa kryje w sobie dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu - zarówno w technologii WiFi jak i HSDPA, nawigację satelitarną i aparat fotograficzny 3,2 Mpix z autofokusem i diodową lampą błyskową.



nokia e66 nokia e66

nokia e71 Nokia E71 oferuje wszystkie funkcje Nokii E66, jednakże ubrane w zgoła inną obudowę. Jednobryłowy telefon posiada pełną klawiaturę QWERTY i horyzontalnie ułożony ekran. Jest znacznie mniejszy od swoich poprzedników, a mimo to posiada bardzo pojemną litowo-polimerową baterię 1500 mAh, dającą aż do 20 dni czuwania lub 10,5 h rozmowy.






nokia e71 nokia e71 nokia e71 nokia e71

Oba telefony dostępne będą w już lipcu w cenie 350 euro bez podatku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia E66 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia E71 w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~leser  2008-06-16 20:41:49  host: public-gprs91584.centertel.pl

    Tak się patrzę... To dołożyli tej E66 kamerę do videorozmów? Bo w poprzedniczce brak...

  • 0

    17. ~09.09.2009  2008-06-16 21:50:18  host: emi235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy będzie w sprzedaży Nokia N96? podobno od lipca 2008 r. wie ktoś? może wtedy spadnie nieco cena N95 8GB.

  • 0

    18.  2008-06-16 22:25:31

    #1: o gustach się nie dyskutuje, E71 w białej wersji jest (dla mnie) jednym z najbrzydszych telefonów jakie widziałem w ciągu ostatnich paru lat. Uważam że telefon ma być ciemny, najlepiej czarny, wygląda wtedy eleganco, a nie jakiś biało-kremowy odpust. Jeśli chodzi o specyfikacje, to jest to dokładnie to, na co czekałem, choć radio którego (podobno) nie ma by się przydało.

  • 0

    19. ~09.09.2009  2008-06-16 22:40:42  host: emi235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2 min. w sieci Mova ważne do 24.06 kod zasilenia: 110968012091

  • 0

    20. ~jojo  2008-06-16 22:42:53  host: efc20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    AbrahaM - masz rację - o gustach się nie dyskutuje. Według mnie jest wprost przeciwnie. Elegancki telefon, to telefon (CAŁY) srebrny. Ten kolor najlepiej podkreśla elegancję produktu. Poza tym srebrny jest miły dla oka i co najważniejsze "rozjaśnia" telefon, sprawia wrażenie, że lepiej widać ekran oraz przyciski. Czarna (szczególnie) połyskująca obudowa telefonu odpycha mnie na kilometr. To tak w kwestii kolorów... ;-)

  • 0

    21.  2008-06-16 22:53:07

    jojo: i jesteśmy w domu, jeśli chodzi o gusta. Miałem przez chwilę srebne E51, które niezwłocznie wymieniłem na czarne, srebna kolorystyka mnie gryzła, nie byłem w stanie wytrzymać z srebną wersją. Tak czy inaczej - dobrze że jest wybór :D i można w/g gustów wybierać.

  • 0

    22.  2008-06-16 22:57:22

    E71 - duzy telefon z malym wyswietlaczem :| uzytkownicy E61 raczej nie beda sie pchac drzwiami i oknami... prawie pol cala ekranu ucieli ...

  • 0

    23. ~mimi  2008-06-17 00:24:09  host: 193.120.116.178

    telefony nie maja hsupa!! Czyli dla mnie juz odpadaja. To tak jak iphone 3g bez kamery do wideorozmow hehe.

  • 0

    24.  2008-06-17 02:26:46

    #24 a po co Ci kamera do wideorozmow? 3g to glownie transmisja danych, a nie wideorozmowy.

  • 0

    25. ~  2008-06-17 13:49:38  host: abeb55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia E66 ma już nawet 3,5G a w Polsce nawet 3G nie wszędzie jest

  • 0

    26. ~mimi  2008-06-17 14:48:26  host: 193.120.116.180

    25 dobrze podkresliles, glownie do sciagania danych. Aczkolwiek 3g to tez wideorozmowy, z ktorych w przeciwienstwie do ciebie korzystam codziennie. Skoro tak sie uparles tego sciagania danych to uzyj tego fona jako modem do laptopa. Hehe, zapomnij. 26 to zes wypalil, ma nawet 3,5g, to standard prosze ciebie! Tak jak inni juz wprowadzaja jako standard 1.5 lub 2.0mbit upload to nokia pewnie ciagle nie wie co to. Tak jak ladowanie przez usb!

  • 0

    27.  2008-06-17 15:07:28

    #26 codziennie? w takim razie wspolczuje, bo mi by sie nie chcialo telefonu tak trzymac calymi dniami. dla mnie zbedny bajer, nie wiem co mozna w ten sposob pokazac po za soba... pogode? a samo pokazywanie sie komus codziennie to juz lekka przesada jak dla mnie. nie wiem czy wiesz, ale twoja wideorozmowa idzie w sieci tez jako dane (streaming wideo). co do uzywania telefonu jako modemu - zebys wiedzial ze uzyje, i sie mozesz zdziwic ile wytrzyma. tak wlasnie korzystam czesto ze swojej n73. dzieki ladowarce na usb.

  • 0

    28. ~jojo  2008-06-17 15:17:16  host: efu172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "nie wiem co mozna w ten sposob pokazac po za soba." Tak i co w tym złego...? Ty wolisz z ludźmi w ogóle się nie widywać. :-) Dlaczego nie skorzystać z wideorozmowy. Dla mnie to nie jest tylko "zbędny bajer".

  • 0

    29.  2008-06-17 15:18:52

    #28 wole sie z nimi spotkac niz onanizowac sprzetem. a zaoszczedzona w ten sposob kase przeznaczyc na cos bardziej przyjemnego niz patrzenie w malutki ekranik.

  • 0

    30. ~jojo  2008-06-17 15:29:32  host: efu172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie zawsze można w kilka minut spotkać się ze znajomym/i. Czasem wideorozmowa jest niezastąpiona. Wszystko w rozsądnych, dobrze dobranych proporcjach. Ja też znacznie bardziej od wiedeorozmowy wolę bezpośrednie spotkanie. Ale to wciąż nie znaczy, że wideorozmowa jest zbędna.

  • 0

    31. ~Michał  2008-06-17 19:10:16  host: djt220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gratulacje dla Noki za jedne z najlepszych wedłow mnie telefonow tego producenta.

  • 0

    32.  2008-06-17 23:36:33

    Bardzo ciekawa propozycja Nokia E71 w porównaniu do E61 to troszkę za mały wyświetlacz ale zaś długość czuwania phona jest ok

  • 0

    33.  2008-08-05 11:51:05

    E71 dość szybko pojawił się u plusa w promocji ważny telefon od 399zł

  • 0

    34. ~kamilxii  2009-01-21 01:23:47  host: apn-77-112-117-161.gprs.plus.pl

    Witam! Czy ktoś spotkał się z problemem bardzo słabej jakości rozmów wychodzących z e66? Konkretnie chodzi o to, że dzwoniąc DO e66 obie strony słyszą się świetnie, natomiast dzwoniąc Z e66 "druga" strona ledwo słyszy (dzwoniącego z e66). Dodam, że oczywiście siła głosu w obu telefonach jest maksymalnie wysoka. Podzielcie się spostrzeżeniami

  • 0

    35. ~kamo  2009-03-30 19:13:47  host: h-255-41.elektron.com.pl

    mam pytanie czy w noki e-71, wycierają się litery na klawiaturze.

Dodaj swoją opinię