Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia E65 w Orange także dla prywatnych

Nokia E65 w Orange także dla prywatnych

WitekT 18 Kwietnia 2007 03:25

0 0
Od 18. kwietnia w ofercie Orange dla klientów prywatnych pojawią się dwie nowe Nokie.

W ofercie Nowy Twój Plan i Orange Premium pojawi się Nokia E65, zaś w Orange Go i POP - Nokia 6103.

Obniżono także ceny niektórych telefonów we wszystkich ofertach - także prepaid.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Plan.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Orange Premium.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2007-04-18 05:15:16

    a ja to zaczynam się porządnie martwić o naszego Witka. Czy on ma jeszcze jakieś życie poza Telepolis.pl? Boję się, czy dożyje 30-stki, nie wspominając już o emeryturze w otoczeniu gromadki wnucząt, jeśli pisze, że: "newsy klepię o najróżniejszych porach" ;(

  • 0

    2. ~PLANET  2007-04-18 06:41:20  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Żabcia nie martw sie, Witek czlowiek obrotny i swiatowy, da sobie rade.

  • 0

    3. ~Jaro  2007-04-18 08:19:24  host: byw227.internetdsl.tpnet.pl

    Witek jest bardzo mobilny, bo ma rower. Nie myśl sobie, że jest staroświecki i chodzi piechotą. Poza tym nie wiedziałem, że Witek jest przed trzydziestką. Myślałem że ma około 48 lat ;)

  • 0

    4. ~Gal  2007-04-18 08:41:02  host: host-81-190-72-218.gdynia.mm.pl

    On uzywa Orange Free i newsy same sie pisza. Sadze ze to oczywiste.

  • 0

    5. ~  2007-04-18 08:51:38  host: p01-12.opera-mini.net

    Heh niedługo na temat Witka będą pisać eseje - kto wie może to jakiś bot lub inny byt sieciowy - a może wypowie się sam zainteresowany ? Czy ma domieszke krzemu czy jest bardziej węglowcem

  • 0

    6.  2007-04-18 08:56:03

    5: jestem mutantem, oddycham metanem i dwutlenkiem węgla, więc nie wyginę nawet, jak zwykli ludzie będą mieli problemy w związku z efektem cieplarnianym. ;)

  • 0

    7. ~Jaro  2007-04-18 09:45:10  host: byw227.internetdsl.tpnet.pl

    Po stylu oraz formie pisania wykryłem, że Witków jest co najmniej trzech.

  • 0

    8.  2007-04-18 09:46:23

    Jaro: rozmnażam się przez pączkowanie. :D

  • 0

    9. ~PLANET  2007-04-18 10:26:01  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Chwila... to czym sie zywisz, drogi Witku ? :D

  • 0

    10.  2007-04-18 10:30:44

    PLANET: informacjami telekomunikacyjnymi. :D

  • 0

    11. ~PLANET  2007-04-18 10:42:40  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    A efektami "pochodnymi" sa newsy ? :D (no offence :) To bylaby ciekawa teoria... ;)

  • 0

    12.  2007-04-18 10:45:49

    PLANET: to Ty powiedziałeś... :D

  • 0

    13. ~PLANET  2007-04-18 11:21:36  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    No, na szczescie moje wysunalem tylko hipoteze ;) Taki to juz stalker ze mnie, zwykle nic nie pisze, a wszystko czytam ;)

  • 0

    14. ~Aga  2007-04-18 11:44:45  host: aayv242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ile kosztuje 6103 w Orange na kartę? Na ich stronie nie ma. W Media Markt 499zł... Ciekawe...

  • 0

    15. ~H&M  2007-04-18 11:47:03  host: aayv242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W ofercie podstawowej tyle samo co w MM.

  • 0

    16. ~PLANET  2007-04-18 11:47:45  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Aga: odpowiedz jest na stronie promocji - ze juz napisze dla Ciebie - 549 zl przy zakupie karty Orange Go 20 zl. Nie pierwszy i nie ostatni raz, jak opy robia ludzi w konia :)

  • 0

    17. ~maniek  2007-04-18 13:48:57  host: cpu3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jedyna rzecz ktora jest ciekawa w cenniku orange to to ze telefony sa uporzadkowane grupami producentow a nie wymieszane

  • 0

    18.  2007-04-18 13:57:01

    heh, dobra uwaga!!!!Ja nie wiem dla kogo oni tworzą te cenniki telefonów.

  • 0

    19. ~Aga  2007-04-18 16:17:39  host: chello089078208216.chello.pl

    Dzięki :) Lepiej poczekać na obniżki w Electro World lub Media Markt ...

  • 0

    20. ~  2010-02-17 13:36:30  host: 80.48.122.253

    cfyrt5

Dodaj swoją opinię