Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia E63 za złotówkę w promocji Orange Poleca

Nokia E63 za złotówkę w promocji Orange Poleca

LuiN 5 Maja 2009 12:52

0 0

W nowej edycji oferty promocyjnej Orange Poleca, Orange oferuje obniżoną cenę abonamentu oraz Nokię E63 za 1 zł.

Korzystając z promocji klienci dostają abonament o wartości 75 zł ale przez pierwszy rok umowy płacą za niego 55 zł miesięcznie. Umowa zawierana jest na 36 miesięcy.

Wybierając ofertę Orange Poleca za 55 zł przez pierwszy rok umowy, klienci co miesiąc dostają pakiet usług zgodny z abonamentem za 75 zł, czyli:
140 minut na połączenia do wszystkich sieci (do Play 101 minut) w abonamencie,
3 bezpłatne usługi przez cały okres trwania umowy.

Na start Orange aktywuje następujące usługi:
Weekendy - 180 minut na rozmowy w weekendy ze wszystkimi numerami w Orange lub stacjonarnymi,
Dłuższy Kapitał Złotówek - niewykorzystane środki z abonamentu dostępne przez 2 kolejne miesiące,
Pakiet SMS - 400 SMS-ów do Orange.




Darmowe usługi ("prezenty") można raz w miesiącu bezpłatnie zamieniać na inne. Oprócz wymienionych wyżej, klienci mają do wyboru:
Wybrany Numer - 180 minut na rozmowy z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym (w przypadku składania zamówienia przez stronę Orange, usługa funkcjonuje jako czwarty prezent)
Korzystniej w abonamencie - połączenia do Orange w ramach abonamentu za 40 gr/min
Pakiet Orange World - nielimitowany dostęp do portalu Orange World.

nokia e63 Nokia E63 to urządzenie stworzone specjalnie z myślą o mobilnej komunikacji. Pełna klawiatura QWERTY oraz system przewidywania tekstu XT9 sprawia, że pisanie na Nokii E63 jest szybkie i efektywne. Zastosowane rozwiązania mailowe zapewniają łatwe korzystanie z poczty prywatnej oraz korporacyjnej, umożliwiają także zarządzanie informacjami typu PIM.

Duży poziomy wyświetlacz oraz przeglądarka Mini Map sprzyjają wygodnej pracy w internecie. Aparat fotograficzny, odtwarzacz multimedialny, radio FM i wysokiej jakości słuchawki sprawiają, że telefon może z powodzeniem służyć do pracy i rozrywki.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    37.  2009-05-05 15:29:17

    Ad 27. A może mobilny sopcast?

  • 0

    38. ~dj1910  2009-05-05 15:48:32  host: wdz-nic-n162.coe24.net

    oferta dla frajerow :) kto sie złapie, ten najmądrzejszy nie jest

  • 0

    39. ~  2009-05-05 15:49:10  host: public-gprs8203.centertel.pl

    @33-37 2.8cala z reki = 30-40calowy telewizor z 4-5metrow wiec spoko(twierdzenie Talesa) Nie chcialbym za bardzo robic przykrosci opom i wdawac sie w szczegoly ale jestes blisko rcicho :-)

  • 0

    40.  2009-05-05 15:50:02

    Zbyt długa umowa w promocji: 36 miesięcy.

  • 0

    41. ~one  2009-05-05 16:17:21  host: 77-254-202-111.adsl.inetia.pl

    Jaki telefon z wifi najlepiej teraz kupił w ofercie play abo 100 do za okolo 100 zł/??

  • 0

    42. ~mike278  2009-05-05 16:22:20  host: 87-205-189-99.adsl.inetia.pl

    Orange sie niczego nie uczy.Nowy cennik, jakze "tani" http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/2817/2885143.pdf

  • 0

    43. ~Gal  2009-05-05 16:39:31  host: 213-238-114-170.adsl.inetia.pl

    Ta oferta to spozniony 1 kwietnia rozumem?

  • 0

    44. ~Therion7777  2009-05-05 16:39:32  host: static-87-105-185-64.ssp.dialog.net.pl

    Hm, czy mi się wydaje czy ceny skoczyły w Orange....

  • 0

    45.  2009-05-05 17:49:47

    ceny w Orange zawsze skaczą, w zależności od tego w którą stronę powieją wiatry... i czyje to wiatry...

  • 0

    46.  2009-05-05 18:03:56

    pierzu, dosyć to niesmaczne...

  • 0

    47. ~dj1910  2009-05-05 18:05:45  host: wdz-nic-n162.coe24.net

    hoho, ten nowy cennik Orange to dobra beka...telefony w wielu przypadkach z mixowym abo 55zł sa droższe, niż nówki na allegro :D (np E51) cóż, spadek ilości ludzi w Orange bedzie nastepywał coraz bardziej, od listopada rownież zaszczyce grono tych, ktorzy nie przedłuża swojej umowy z pomarańczą

  • 0

    48.  2009-05-05 18:20:04

    Powiem tak - jakby ta oferta byla z umowa na 24miesiace to jeszcze moze byc warta uwagi... jednak na 36miesiecy to powiem wprost podpisza ja tylko "zakochani i zaslepieni " klienci Orange... Bo nie wypada napisac ze ci klienci sa niemyslacy ;) Ja chcialem w rodzinie sprezentowac e63 i zrobilem tak - kupilem ja za 500zl w Play mini ( czysta z nokia pl bez smoka)na 36miesiecy a co ? W sumie telefon mnie wyniesie na raty przez 3lata niecale 900zl w tym sporo minut i uslug do wykorzystania :D

  • 0

    49.  2009-05-05 19:39:48

    48@ Ooo, dobry pomysl!!!

  • 0

    50. ~  2009-05-05 19:51:50  host: apn-77-115-177-79.dynamic.gprs.plus.pl

    Szalony dobry pomysl , tylko pilnuj terminow co miech 10zl trzeba ladowac ;D . W Play mini mozna wyrwac dobre telefony w dobrych cenach - sporo ich jest bez smoka tylko trzeba wiedziec ktore :P.

  • 0

    51. ~Józiek z gór  2009-05-05 20:10:33  host: ip-89-174-120-68.multimo.gtsenergis.pl

    A ja się tą ofertą wcale nie zdziwiłem. Szczególnie, gdy miesiąc wcześniej przy przedłużaniu jednego abo (za 55pln) na 24 miesiące mojej koleżance zaproponowali aparat w cenie wyższej niż w sklepie nowy. Witać teraz i aparaty w umowach na 36m-cy zaczynają być nieopłacalne. Całe Orange.

  • 0

    52. ~MArcel  2009-05-05 21:34:11  host: adsl-66-141-176-8.dsl.rcsntx.swbell.net

    36mc umowa to jakies nie porozumienie. To dlugi okres placic sie bedzie wciaz tyle samo i tyle samo a 3 lata na telefon to dlugi okres. Abonament tez jest dziwnie liczony w Orange rozdzielaja nawet tam na Play. Dziwne u innych operatorow tak nie ma.

  • 0

    53. ~SS20  2009-05-05 23:02:07  host: dynamic-78-8-215-132.ssp.dialog.net.pl

    Ceny bardzo skoczyły w Orange - to fakt. A jeszcze bardziej skoczyły w Programie Propozycja dla stałych klientów; fony są tam droższe o ok. 30-50 proc. niż dla nowych klientów (uwaga! cennik na orange.pl jest nieaktualny; otrzeźwi cię dopiero konsultant programu pod *400); ale to jeszcze nie wszystko: jeśli zgodziłeś się telefonicznie skorzystać z Propozycji, zawsze przed finalizacją pisemną umowy oraz przed wysyłką telefonu może zadzwonić konsultant i... powiedzieć, że wcześniejsza oferta uległa zmianie i proponują podwyżkę ceny w zamian za jeden prezent więcej. Mówię Wam: paranoja.

  • 0

    54.  2009-05-06 00:09:07

    babeo: moze wyda Ci sie to dziwne, ale nie da sie wychwycic wszystkich zmian, ktore sie pojawiaja na stronie pomaranczy. Dlatego zawsze jestesmy wdzieczni za podrzucenie info.

  • 0

    55. ~grzeisek  2009-05-14 16:31:56  host: k162-226.olowek.ds.uni.wroc.pl

    chce kupic ten telefon. powiedzcie mi czy w play za 99 zl przy abonamencie 65 zł jest lepiej? czy za 75 zl za 299 zl w orange? oczywiscie na 2 lata

  • 0

    56. ~koloo  2009-09-10 21:22:56  host: acyk171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niewiem ktos czy mozna sobie zmienic numer ajak sie ma umowe na 3 lata i doładowania co 3 miesiace ???

Dodaj swoją opinię