Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia E52 w ofercie Ery

Nokia E52 w ofercie Ery

LuiN 15 Października 2009 15:36

0 0

Od poniedziałku 19. października w ofercie sieci Era dostępna będzie Nokia E52, następca popularnego modelu E51.

nokia e52 nokia e52 nokia e52 nokia e52

Główną zaletą Nokii E52 jest bateria o pojemności 1500 mAh oferująca bardzo długi czas czuwania. Telefon wyposażono w technologię HSPA, która pozwala na ściąganie plików z prędkością do 10,2 Mb/s i wysyłanie do 2 Mb/s.




Dodatkowo telefon wyposażono m.in. aparat fotograficzny 3,2 Mpix, odbiornik GPS wraz z aplikacją Nokia Maps, WLAN a także przydatne aplikacje takie jak: Quickword, Quickpoint, Quicksheet czy przeglądarka PDF. Do zestawu dołączono kartę pamięci o pojemności 1 GB.

Cena telefonu poza promocją to 1169 zł (brutto).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    47. ~Krisu6230i  2009-10-15 23:02:04  host: 94.254.251.110

    (bzdury w sensie marketingowym, na każdej stronce z alufelami to piszą). @38 tak koło złotych tarasów nie ma żadnego nadajnika... @ktoś kto płakał że e51 nie ma kamerki do video - było kupić E51camfree problem wideogadek by się samoistnie rozwiązał.. :/

  • 0

    48. ~  2009-10-15 23:06:15  host: v08-02.opera-mini.net

    @40 - Bob- Sądzę, że na N95 Nokia ofruje 2. wersję map. O ile wiem, to 3. Oferowana jest od E71 wzwyż. 2. Na E51 ma super pokrycie, nie tylko Polski i super działa z zewn. modułem GPS, tylko ta błędnie wytyczana trasa, ZAWSZE najkrótsza droga. Ciekawy jestem, czy już to poprawili... "2" na E51 miewa lepsze pokrycie i mniej błędów niż Auto Mapa!

  • 0

    49.  2009-10-15 23:33:03

    Znowu wiąże się wartość SAR telefonu z jego czułością. Ja znowu napiszę, że SAR nie decyduje o czułości telefonu, określa tylko jego promieniowanie. O czułości telefonu decyduje tor radiowy i oprogramowanie telefonu. Często telefony z dwukrotnie wyższym SAR niż w innych aparatach mają problemy z zasięgiem.

  • 0

    50. ~prezeswk  2009-10-16 00:45:05  host: c204-5.icpnet.pl

    Używam (w sumie to wciąż testuję) od jakiegoś czasu. Soft jak na razie nie jest zbyt stabilny. Zasięg to sprawa dyskusyjna, po prostu nie można zasłaniać ręką spodu telefonu, wtedy nie jest źle, choć ja mam wrażenie, że E51 radzi sobie lepiej z zasięgiem. GPS i Nokia Maps działają szybko (w porównaniu np do 6220c), zresztą ten ten tel jest szybki dzięki szybszemu prockowi. Bateria formuje się dopiero po kilku ładowaniach, u mnie po pierwszym ładowaniu wytrzymała dwa dni w zasadzie bez używania - tylko czuwanie. Teraz po 5 ładowaniu na czuwaniu i kilku min rozmów dziennie trzymała ponad 2 tygodnie. Wykonanie takie sobie, E51 jakoś lepiej mi leży w dłoni, może to kwestia przyzwyczajenia. Mam też wrażenie, że E51 stopniowo będzie znikać z rynku (Nokia PL nie ma już tego modelu w e-sklepie). Pozdr czekając na nowy soft do E52 i polecając forum odnośnie E52 nokia-e52.pl

  • 0

    51. ~  2009-10-16 03:37:42  host: apn-77-115-77-3.dynamic.gprs.plus.pl

    To będzie dobry telefon.Poprzedni też był super :)

  • 0

    52. ~kicha  2009-10-16 07:38:59  host: 188.33.191.103

    czemu nokia 52 jest 2 razy drozsza od noki 51 ? Moze nokia lubi zle wyniki finansowe.

  • 0

    53.  2009-10-16 08:36:06

    Michal_72 - żadnych. Chociaż nie wiem w jakim kontekście pytasz... Zawsze są jakieś plusy i minusy. Problem z nagłówkami w Nokii istnieje od zawsze - jak pamiętam już w 6230 był ;-) Ale ostatnio mniej z poczty w komórce korzystam - nawet po ostatnim upgrade firmware nie konfigurowałem klienta szczerze mówiąc. Jak muszę, korzystam z dostępu bezpośredniego do serwera - nawet to wygodniejsze jest ;-)

  • 0

    54.  2009-10-16 08:50:54

    @48 a kto zabroni mu wgrac ovi maps 3 do n95? wszytko bedzie mu dzialac. tu masz liste zgodnych sluchawek: http://skocz.pl/listatelefonow

  • 0

    55.  2009-10-16 08:52:42

    co do naglowkow w mailach - u mnie zawsze wystarczylo zaznaczyc usuwaj z pamieci telefonu i serwera, choc nigdy z serwera nic nie usuwal. nie wiem od czego to bylo zalezne.

  • 0

    56. ~gotor  2009-10-16 09:44:29  host: dee229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    yhy, po prostu świetny telefon. Odbierałem z plusa 3 takie nokie E52 dla firmy. Jedna od razu nie działała - nie właczała się. Druga, której niestety ja używałem - zepsuła sie po tygodniu. Padł głośnik i przerywało połączenia. 4 tydzien jest w serwisie i chyba zażądam wymiany na inny model...

  • 0

    57. ~ratat  2009-10-16 10:26:30  host: abbr75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era jak widać rozpoczyna ofensywę jesienną, w tym tygodniu wprowadzili 5 nowych telefonów. a w Plusie zastój

  • 0

    58. ~Slavo  2009-10-16 15:29:33  host: drj191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Plusie to 1) e-52 sprzedajemy już 3 tydzień 2) wprowadzono nie 5 a 7 nowych modeli. "ratat" czytaj nowe regulaminy promocji to zobaczysz gdzie co nowego, a nie durne komunikaty reklamowe z sieci (potem siedza i przepisują te durnoty np. w telepolis albo na gazeta.pl :P

  • 0

    59. ~  2009-10-16 18:40:42  host: inet20909nb-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @43 hehe wiesz to mogles tez zadzwonic na infolinie.a w salonach dobrze ze sa numerki przynajmniej jest porzadek:) ale ja jak bylem to czasem ktos podchodzil i pytal o rozne sprawy.

  • 0

    60.  2009-10-16 20:34:34

    58@ zgadzam sie jak najbardziej ze w plusie jest juz od dluzszego czasu, pytaie powstaje czemu telepolis nie zrobilo z tego wiadomosci?? czyzby male uprzedzenia?;)

  • 0

    61.  2009-10-19 11:54:02

    W porównaniu do plusa to dość drogo E52 stoi w Erze. W TS75 199zł, w erze przy porownywalnym abo duzo wiecej.

  • 0

    62.  2009-10-19 16:25:45

    Nooo ale cene Era dowalila na e52 - dobre 300-400zl telefon drozszy niz w plusie w najpopularniejszych taryfach.

  • 0

    63. ~olo  2009-10-19 23:25:47  host: host-89-228-72-90.olsztyn.mm.pl

    Czekałem na ten tel w erze, ale... Przejdę chyba do plusa. Era to nieporozumienie...

  • 0

    64. ~E52  2009-10-23 23:30:21  host: apn-95-40-3-193.dynamic.gprs.plus.pl

    Używałem E50 niestabilna do wgrania najnowszego softu póżniej było ok. Zamieniłem na E51 bo lepszy soft, aparat, wygląd, szybszy internet. Zamieniłem od 3-dni mam E52 niestabilny symbian czekam na uaktualnienie. Zmiana na mocniejszą baterie, wbudowany moduł GPS, lepszy aparat+lampa błyskowa, czujnik położenia.

  • 0

    65.  2009-11-02 14:58:41

    możecie mi odpowiedzieć w czym różni się FW PLUSA od debrandowanego? zastanawiam się nad zmianą ale trochę mam poistalowanych aplikacji.

  • 0

    66. ~pedro  2010-03-30 17:28:14  host: adtm169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Erze za ten telefon 4 razy drożej niż w Playu . Czas na zmianę operatora.

Dodaj swoją opinię