Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia E1 uderzy w średnią półkę

Nokia E1 uderzy w średnią półkę

orson_dzi 6 Stycznia 2017 19:54

8 4

nokia photo
Jesteśmy coraz bliżej powrotu smartfonów Nokii na rynek. Cały czas pojawiają się nowe informacje na temat kolejnych urządzeń fińskiej legendy.

Nokia E1 ma być jednym z tańszych smartfonów Nokii, które zobaczymy w 2017 roku. Urządzenie zaoferuje ekran o rozdzielczości 720p i przekątnej 5,2 ub 5,3 cala, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 taktowany zegarem 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 305 i 2 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziane będzie 16 GB pamięci wbudowanej. Główny aparat wykona zdjęcia o rozdzielczości 13 Mpix, a przedni o rozdzielczości 5 Mpix. Smartfon będzie pracować pod kontrolą Androida 7.0.




Nokia E1 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana w lutym. Smartfon ma kosztować 150 dolarów.

Źródło tekstu: nokiapoweruser; wł     

Dodaj do:

Tagi: hmd global | nokia | nokia e1

w sumie: 35
  • 0

    17.  2017-01-07 00:14:01

    Szkoda że nie chcą zachować dziedzictwa serii biznesowej E i E1 ma być średniakiem :( No chyba że wpakują go w piękną, wytrzymałą obudowę :)

  • 0

    18.  2017-01-07 00:15:11

    A nic nie słychać, czy oprócz smartfonów, planują równolegle wprowadzić telefony z fizyczną klawiaturą z sensownymi, jak na 2017 rok, parametrami?

  • 1

    19. ~Były Fan NOKI  2017-01-07 00:22:13  host: duw139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W latach 90' NOKIA to była firma która wyznaczała nowy szlak w telefonii bezprzewodowej. Dziś to firma próbująca odzyskać starą świetność. Dla minie nie jest wiarygodna kupiłem w roku 2011 nokie c5-03 hucznie osławioną "z dożywotnią aktualizacją map". Po przejęciu NOKII prze MS map nie można aktualizować. Czyli Nokia po podpisaniu dzierżawy firmy zapomniała o swoich klientach. Jestem lojalnym klientem, ale jeśli tak osławiona firma mnie olewa to ja ją też. Kupię sobie Chińczyka bez żadnej gwarancji i mam w d...pie patryjotyzm europejczyka.

  • -4

    20. ~Ala  2017-01-07 02:46:10  host: user-94-254-163-67.play-internet.pl

    Teraz dla tel to minimum 5-6 cali. Reszta to badziew. Telefonu dla starcow

  • 4

    21.  2017-01-07 05:02:12

    Wiadomo dla niektórych 6 cali to podstawa taaakkkkk tylko w damskiej torebce zmieści się i 10 calowy, ja plecaka do telefonu to nie będę specjalnie kupował.

  • -7

    22. ~r  2017-01-07 06:31:01  host: user-164-126-137-215.play-internet.pl

    To nie kupuj, kup taki dla niedołężnych dziadków i bedziesz wniebowzięty hehe

  • 0

    23. ~dav  2017-01-07 08:39:46  host: 088156240136.warszawa.vectranet.pl

    Jak na budżetowca to nieźle, kolejny model to pewnie będzie ultra drogi flagowiec. Żeby tylko nie zapomnieli o średniej półce.

  • -5

    24. ~  2017-01-07 08:52:47  host: 168.235.196.63

    i się wypowiadają eksperci i znawcy oraz analitycy z Koziej Wolki ... beka z komentarzy Polaczkow xD

  • 2

    27. ~Radekkkkkkk  2017-01-07 12:58:32  host: 89-67-55-57.dynamic.chello.pl

    Średnia półka to Snapy 6xx, drodzy redaktorzy nazywajcie po imieniu rzeczy :-) Technicznie rzecz biorąc jest to niska półka - zobaczymy jak z ceną będzie :-)

  • -1

    28. ~locomoco  2017-01-07 16:42:18  host: public-gprs391863.centertel.pl

    @22 Wyp*****laj playowski trollu!

  • 1

    29. ~Czytelnik  2017-01-08 06:26:37  host: public-gprs190856.centertel.pl

    A ja bym chętnie kupił sensownego klasyka. Byle obsługiwał wifi i lte.

  • 0

    30. ~Partyzant  2017-01-08 09:03:22  host: apn-46-215-43-70.dynamic.gprs.plus.pl

    Przeminie jak i Asha i Lumia....

  • 0

    31.  2017-01-08 12:03:30

    co się stało ze NOKIA wraca na rynek?

  • 0

    32.  2017-01-08 12:40:29

    @Przeniu: a nic się nie stało, tylko każdy szuka kasy. Ale przy dzisiejszej dalekowschodniej konkurencji to już nigdy nie będzie ta Nokia co była. Nadal używam Nokia1600- ma (może) ponad 10 lat, zmieniona bateria, ale jest super.

  • -2

    33.  2017-01-08 14:52:08

    Move along, nothing to see here...

  • 1

    34. ~  2017-01-08 21:29:34  host: bxo168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Applefan pochwalił się jakąś złotą myślą. Po angielsku. Wow!

  • 1

    35. ~  2017-01-08 21:29:35  host: bxo168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Applefan pochwalił się jakąś złotą myślą. Po angielsku. Wow!

  • 0

    36. ~~  2017-01-09 13:31:34  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    trochę za mało informacji czy obsługuje LTE, czy może będzie na 2 karty sim, jaka pojemność baterii i jak długo wytrzymuje bo to teraz jest bardzo ważne oraz czy wymienna czy wbudowana bateria

  • 0

    37. ~nick  2017-01-11 15:19:01  host: 89-64-63-157.dynamic.chello.pl

    Będzie nawigacja Galileo?

  • 0

    38. ~jga  2017-01-12 20:32:35  host: 89-64-60-53.dynamic.chello.pl

    http://tlp.is/ccn
    Ale mi nowość, bez nawigacji Galileo?

Dodaj swoją opinię