Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia: Dlaczego optyczna stabilizacja jest tak ważna [wideo]

Nokia: Dlaczego optyczna stabilizacja jest tak ważna [wideo]

LuiN 5 Lipca 2013 09:16

3 2
nokia lumia 925 Nokia przygotowała kolejny film promujący jej najnowszy smartfon Nokia Lumia 925. W krótkim spocie dowiadujemy się jak istotna jest optyczna stabilizacja obrazu.

Sześciosoczewkowy obiektyw Zeiss zastosowany w Lumii 925 do zaoferowania ma optyczną stabilizację obrazu, która pozwala na wykonywanie ostrych zdjęć przy dłuższych niż u niestabilizowanych konkurentów czasach naświetlania. OIS ułatwia życie, gdy zadrży nam ręka w czasie robienia zdjęcia lub słoneczną scenerię zamienimy na półmrok pubu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia

w sumie: 24
  • -2

    6. ~  2013-07-05 10:41:05  host: 77-255-1-141.adsl.inetia.pl

    By się lepiej baterią 301 zajęli, bo poza nią ten telefon jest świetny...

  • 0

    7. ~q  2013-07-05 10:50:04  host: 89-72-68-144.dynamic.chello.pl

    tak dla przypomnienia jak działa stabilizacja w nokii ;) https://www.youtube.com/watch?v=pytmZV0Qs7s

  • 1

    8. ~DZIUB  2013-07-05 11:10:45  host: stomil-poznan.pl

    Ale o g. sie spieracie. Ekonomiści martwiący o portfele duży korporacji. A pozatym zna ktoś tytuł utworu który jest na spocie>???

  • 1

    9. ~Nokia  2013-07-05 11:11:48  host: 93.154.169.202

    @6, przecież wgrywasz soft 2.51 i problem z czasem czuwania jest rozwiązany.

  • 0

    10.  2013-07-05 11:15:28

    Żeby jeszcze ta stabilizacja miała wpływ na wyniki sprzedaży :)

  • 2

    11. ~Zbyszek  2013-07-05 12:26:58  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @1: system jest bardzo stabilny, więc nie wiem do czego bijesz.

  • -3

    12. ~...  2013-07-05 12:45:55  host: 77-253-1-195.adsl.inetia.pl

    @Zbyszek Jest tak bardzo stabilny, żę cokolwiek chcesz zgrać lub wgrać musi przejśc przez serwery w USA. Baaardzo stabilny system, szczególnie dla NSA.

  • 0

    13.  2013-07-05 12:48:47

    3, PiotrM - masz 100% rację. Poprawka naniesiona.

  • 2

    14. ~Zbyszek  2013-07-05 13:56:10  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @12: ale co to ma do stabilności systemu? jeżeli przy takich działaniach jest stabilny, to nie widzę przesłanek, żeby nazywać go niestabilnym.

  • -1

    15. ~...  2013-07-05 14:33:12  host: 77-253-1-195.adsl.inetia.pl

    @Zbyszek To się nazywa ironią. Co z tego że stabilny, jeżeli jesteś szpiegowany? Co Ci po stabilności?

  • 0

    16. ~r  2013-07-05 14:34:55  host: public-gprs709559.centertel.pl

    Czemu jest wazna? Odp: Gdyż zaimplementowalismy ją w tym urządzeniu? Zgaduje bez czytania newsa ;-)

  • 2

    17. ~Zbyszek  2013-07-05 14:38:38  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @15: przykro mi, że nie jesteś zadowolony z bycia szpiegowanym, w Androidzie szpieguje cię Google i każdy lepszy haker, w iOS Apple, w WP M$, natomiast w BB10 szpieguje cię BlackBerry, pozostaje Nokia 3310, bo tam szpieguje tylko ABW.

  • 2

    18. ~menda  2013-07-05 15:56:29  host: v56-14.opera-mini.net

    @12 a Google to pewnie firma z Niemiec?

  • -3

    19. ~adam  2013-07-05 16:54:36  host: v25-07.opera-mini.net

    nie ma androida?? Szkoda nie biore gó*na.:)

  • 1

    20. ~hex177  2013-07-05 16:57:09  host: acmk89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ostatnio przesiadłem się z Androida na Windows Phone 8..... jest tylko kilka rzeczy których się nie doszukam na WP8 lecz muszę przyznać płynność interfejsu mnie zaskoczyła pozytywnie i robi to co ma robić telefon DZWONIĆ I SMS-y wysyłać. Zaznaczając ze ANDROID nie chodził płynnie i zdarzały mu się Pauzy,a mając na uwadze że nie mam zamiaru kupować Smartfona z rdzeniami x 4 by chodził jak należy. Tego nie oczekuje klient Pozdrawiam Zadowolony z Windows Phone 8

  • 1

    22. ~Zbyszek  2013-07-06 15:23:35  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @21: nie pojmuje ludzi, którzy wszystkich mierzą pod własny rozmiar. Napisałem Ci tylko, że każdy z nowych systemów operacyjnych to jawne i permanentne szpiegowanie. Twój komentarz sugeruje, że niby starszy typ Nokii jest wolny od szpiegowania, nie wiem czy żartujesz sobie z nas, czy serio wierzysz w takie brednie? Jeżeli masz na myśli Symbiana, to nie wiem z jakiej choinki się urwałeś, bo jest on tak samo bezpieczny jak inne systemy, a jedyne czym się różni to brak złośliwego oprogramowania, z prostej przyczyny, na Symbiana nie ma oprogramowania. A jeżeli masz na myśli telefony jeszcze starsze niż era Symbiana, to fakt, są one bezpieczniejsze, zwłaszcza, ze pozwalają tylko na smsowanie i dzwonienie (samo przez się i tak łatwe do podsłuchu i przechwycenia). Konkluzja mój drogi jest taka, że bezpiecznych systemów nie ma, nie można w jakiekolwiek takie bajki wierzyć, a jeżeli wspominasz o kagańców, to pragnę Ci przypomnieć, że pierwszym kagańcem jest sam telefon komórkowy. (btw masz bogatą wyobraźnie, skąd niby znalazłeś w moim komentarzu rzeczy, które przytaczasz?)

  • 1

    23.  2013-07-06 15:39:35

    @21 Wyłącz komputer, albo nie, wyrzuć go na złom. Wyrzuć komórkę. Wyrzuć telewizor i kilka innych gadżetów życia codziennego. One wszystkie ingerują w Twoje życie prywatne... Skąd ten strach, skąd ta obawa? Robisz coś złego, że boisz się, iż jakaś komórka wywiadowcza przechwyci dane z Twojego tel, czy jak? Chcesz czy nie, obecnie niemal każdy wytwór ludzkości związany z techniką w pewien sposób Cię szpieguje, dostarcza informacji o Tobie i tym, jakie masz preferencje.

  • 0

    24.  2013-07-07 00:03:01

    @12, @15 i w ogóle kto to jest ten kolo ~...?? Przez takich kolesi zaczyna mi się podobać pomysł posiadania konta w serwisie, by komentować. Pisze jakieś słowa, nie wiadomo, czy jest piany, czy naćpany, potem inni mu odpisują (w tym niestety ja) i wychodzi rozmowa, która tylko może namieszać w głowach tym nieznającym tematu.

  • 0

    25.  2013-07-07 00:06:07

    A jak ktoś nie chce być szpiegowany, to w ogóle nie powinien używać sieci komórkowej, sieci telefonicznej i internetu. Do tego nie korzystać z telewizji, bo wodę z mózgu robi. Coś za coś.. W hameryce mają Amiszów, co jakoś sobie dają radę ;)

  • 0

    26. ~  2013-07-07 11:27:18  host: 178-37-123-151.adsl.inetia.pl

    zraziłem się do nokii klawiaturowej poprzez spieprzony układ liter np w przycisku 2. Nokia ma kolejność aąbcć zamiast tak jak wszystkie telefony abcąć. Za każdym razem jak wprowadzałem kontakt musiałem się zastanawiać ile razy naciskać 2 aby uzyskać literę c. Natomiast jak wprowadzam adres internetowy to polskie litery nie występują co powoduje że aby uzyskać literę c naciskamy przycisk 3 razy. Mały drobiazg lecz bardzo denerwujący

Dodaj swoją opinię