Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia DJ Cup 2004

Nokia DJ Cup 2004

WitekT 22 Września 2004 13:37

0 0

Po ubiegłorocznym sukcesie Nokia DJ Cup, rozpoczyna się kolejna edycja konkursu, połączona z imprezami Nokia Clubbing Tour w klubach muzycznych w trzech miastach Polski.

Zdolni, obiecujący DJ’e, którzy chcą wziąć udział w rywalizacji mogą nadsyłać swoje miksy do 27 września 2004 r. Już 2 października trzech pierwszych półfinalistów zaprezentuje swoje sety na imprezie w Sopocie. Wielki Finał Nokia DJ Cup, podczas którego jury i publiczność wybierze najlepszego DJ’a, odbędzie się w Warszawie 10 listopada. Wśród tegorocznej plejady gwiazd, które uświetnią swoją obecnością poszczególne imprezy, nie zabraknie gości z Wielkiej Brytanii takich jak: DJ John Digweed, DJ Liquid People, DJ Paul Farris z Anglii i DJ Hernan Cattaneo z Argentyny.

Spośród nadesłanych do 27 września zgłoszeń komisja wybierze 9-ciu najlepszych młodych mistrzów diżejowania. Już w październiku szczęśliwcy zmierzą się ze sobą w półfinałach na imprezach Nokia Clubbing Tour w 3 miastach Polski, gdzie w towarzystwie wielkich, światowych znakomitości sceny klubowej, przedstawią swoje miksy szerokiej publiczności. W każdym mieście, poprzez głosowanie widowni oraz Jury Konkursu, zostanie wyłoniony jeden finalista. Trzej zwycięzcy eliminacji wystąpią w listopadzie na Wielkim Finale w Warszawie, na jednym z najświetniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Zdobywcę pierwszego miejsca wybierze Jury Konkursu i publiczność.

Regionalne imprezy z cyklu Nokia Clubbing Tour odbędą się:
2 października - Sfinks w Sopocie (DJ Herman Cattaneo z Argentyny),
9 października - Eskulap w Poznaniu (DJ Paull Farris z Wielkiej Brytanii),
23 października - Prozak w Krakowie (DJS LiQuid People z Wielkiej Brytanii),
10 listopada - Wielki Finał w hali Bumar Waryński, ul. Jana Kazimierza 1/29 Warszawa (DJ John Digweed z Wielkiej Brytanii),
Główną nagrodą Nokia DJ Cup 2004 jest najnowszy telefon Nokia 3220, gramofony Technics 1210 MKII i mixer Pioneer DJM600S oraz członkostwo w agencji Groove Control. Nagrody za II i III miejsce to: słuchawki DJ'a i kufer na płyty.

Tegoroczny konkurs będzie oceniany przez znakomite jury, w którego skład wchodzą:
Karl Loben z DJ Magazine,
Iwona Korzybska z Groove Control,
Adam Krajewski z Radiostacji,
DJ Bert z Piekarnii,
Łukasz Kamiński z Gazety Wyborczej,
DJ Poziom - X z Viva Polska,
DJ Goro - Groove Control - zwycięzca zeszłorocznego konkursu Nokia DJ Cup.

Cyklowi imprez towarzyszy kampania medialna w Viva TV, w Radiostacji oraz w prasie: Aktivist, Aktivist exlkluzif, Laif, Fluid i DosDedos.

W roku ubiegłym w konkursie Nokia DJ Cup główną nagrodę wywalczył Michał Górecki z Gdyni czyli DJ Goro. Otrzymał muzyczny telefon Nokia 3300, zestaw DJ'a: dwa gramofony Technics 1210 MKII i mixer Pioneer DJM600S. Miał też możliwość wystąpienia na antenie Radiostacji już jako jeden z DJ'ów agencji Groove Control, Teraz zasiada w jury konkursu Nokia DJ Cup 2004 i sam będzie oceniał i wybierał najlepszego DJ.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-2-123.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet