Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia DJ CUP

Nokia DJ CUP

WitekT 12 Maja 2006 14:16

0 0

Już po raz trzeci odbędzie się ogólnopolski konkurs Nokia DJ Cup. Konkurs przygotowany jest z myślą o młodych i utalentowanych polskich DJ-ach, którzy chcieliby zagrać dla szerszej publiczności.

Najnowsza edycja Nokia DJ Cup skierowana jest do młodych ludzi miksujących muzykę z płyt winylowych, którzy ukończyli 18 lat. Warunkiem udziału w Nokia DJ Cup jest nadesłanie 30 minut zmiksowanej muzyki. W pierwszym etapie jury konkursowe wybierze 9 setów muzycznych, które przejdą do rundy półfinałowej i znajdą się w skróconych 7-minutowych wersjach na stronie www.nokia.com.pl/djcup. Internauci będą mogli ich posłuchać, ściągnąć i zagłosować na ulubione utwory już od 26. czerwca. 4 półfinalistów, którzy przejdą do finału zagra na imprezie muzycznej Nokia Trends obok profesjonalnych artystów 15. lipca, na warszawskich Torach Wyścigów Konnych Służewiec. Pierwsze miejsce zostanie przyznane podczas imprezy, w trakcie której młodzi DJ-e zaprezentują publiczności swoje miksy.

Każda z dwóch poprzednich, dotychczas zrealizowanych edycji konkursu, w 2003 i 2004 roku, cieszyła się dużym zainteresowaniem środowiska DJ-ów oraz publiczności. Świadczy o tym rosnąca z roku na rok ilość nadsyłanych prac. Niesłabnące zamiłowanie do tworzenia i słuchania muzyki pokazuje także potrzebę organizowania tego rodzaju konkursów. Dzięki nim młodzi artyści mają możliwość bezpośredniego kontaktu z publicznością i sprawdzenia dotychczas nabytych umiejętności. DJ-e, którzy znajdą się w półfinale oraz w finale mają ułatwiony start w swojej dalszej karierze. To, jak wykorzystają daną im szansę będzie zależało już tylko od nich samych - powiedziała Karolina Moczydłowska, Marketing Communications Manager w Nokia Poland.

Przykładem wyłonienia i wypromowania młodych talentów w poprzednich edycjach Nokia DJ Cup mogą być sukcesy zwycięzców poprzednich edycji - dj Goro i dj Zolvik.
Każdy z półfinalistów będzie miał możliwość pokazać swoje prawdziwe oblicze, zainteresowania, hobby na stworzonym specjalnie moblogu: www.nokiadjcup.moblog.pl, który ruszy 22. czerwca. Wynik półfinałowego etapu konkursu będzie całkowicie zależał od gustów i głosów oddanych przez internautów. Na jednego wykonawcę będzie można oddać jeden głos w skali od 1 do 5. Na jedną z osób tych, które oddadzą swoje głosy, czeka nagroda - najnowszy telefon muzyczny Nokia 3250.

Nadesłane miksy będą oceniane przez jury w składzie:
Iwona Korzybska - przewodnicząca, Groove Control,
Adam Krajewski z działu reklamy Radiostacji i Radia Zet,
Robert Leszczyński, redaktor naczelny magazynu Laif,
Norbert Borzym - DJ BERT, Boogi Mafia, BIS polskie Radio,
Robert Kowalik - DJ Dinn, Redaktor Naczelny Magazynu Fluid,
Łukasz Kamiński, dziennikarz muzyczny Gazety Wyborczej,
Monika "Dombro" Dąbrowska, producent MTV.

Nokia Trends to impreza muzyczna, która w tym roku odbędzie się w Polsce po raz pierwszy. Polska jest jednym z 6 krajów obok Anglii, Francji, Niemiec, Węgier i Włoch, do których dotrą najnowsze światowe trendy muzycznie w okresie od maja do lipca 2006 roku. W ubiegłym roku premierową odsłonę scen muzycznych w ramach Nokia Trends gościł Berlin.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet