Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia D1C jest tabletem

Nokia D1C jest tabletem

orson_dzi 13 Października 2016 14:57

6 9

Od kilku dni w Internecie pojawiają się informacje o specyfikacji nowego smartfonu Nokii. Jak się okazuje, model D1C wcale nie jest smartfonem.






Nokia D1C będzie wyposażona w ekran FullHD o przekątnej 13,8 cala. Urządzenie będzie napędzane przez ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 w parze z 3 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 16 GB pamięci wbudowanej. Główny aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 16 Mpix, a przedni o rozdzielczości 8 Mpix. Oba będą nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p. Tablet będzie pracować pod kontrolą Androida 7.0.

Nowych urządzeń Nokii, w tym smartfonów, możemy się spodziewać pod koniec 2016 roku.

Źródło tekstu: nokiapoweruser; wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia | nokia d1c

w sumie: 36
  • 0

    17. ~Calm7  2016-10-13 19:05:19  host: n26-03-01.opera-mini.net

    13.8 cala, trudno to nazwać telefonem:-D Niewyobrażam sobie biegać z telefonem13.8 cala przy uchu:-D

  • -1

    18. ~  2016-10-13 19:09:35  host: 8.37.225.222

    i już komentują telepolisowi znawcy i eksperci xD

  • 0

    19.  2016-10-13 19:20:21

    No i dobrze, że się wyróżniają zamiast klepać to co wszyscy. A nóż wyjdzie fajny tablet w cienkich ramach. 3 lata temu też wszyscy krzyczeli, że smartfon 5,5' się nie przyjmie na rynku i że to za dużo.

  • 0

    20.  2016-10-13 19:53:03

    To nie jest żadna Nokia, a jedynie urządzenie ze znaczkiem Nokii! Nie można by w takich newsach podawać również informacji, że to będą produkty HMD global i Foxconna, którzy korzystają z tej marki ? Sama Nokia istnieje zajmuje się technologiami telekomunikacyjnymi i użycza swoich starych patentów oraz marki. Jako tak stary serwis, z doświadczaniem i myślę...świadomi tego kto za tym stoi powinniście być rzetelni :)

  • 1

    21.  2016-10-13 20:22:21

    Jeśli to będzie projektować Nokia a produkcją wg jej specyfikacji zajmie się inna firma to ok (dokładnie tak robi Apple, sami niczego nie produkują) jeśli jednak zaleją nas chińskie wynalazki z logiem Nokia to nie wróżę na dłuższą metę sukcesu, zaczynać od potężnego tableta też wydaje się przestrzelone. Ciekawe jak będzie wyglądała sprawa dystrybucji, serwisu, aktualizacji itp, bez tego również będzie to niewypał, samo zapomniane już przez wielu logo niewiele zmieni.

  • 0

    22. ~Partyzant  2016-10-13 22:43:29  host: jerome.yoxa.pl

    Jak dla mnie Nokia równa sie klasyczny telefon do roboty na budowę i niech przy tym pozostanie bo tylko to im dobrze wychodzi....

  • 1

    23.  2016-10-13 23:37:44

    Tylko po co? Co zmieni taki tablet? Kolejny tablet który nic nie wniesie, a tym bardziej nie wniesie nic Nokii... bez sensu. Nie szkoda im czasu? Mogliby zająć się innymi rzeczami. Naprawdę na lepsze by im to wyszło.

  • 0

    24.  2016-10-14 08:29:54

    @8 chłopino poczytaj troche. Nokia w czasach swojej świetności nie miała nawet 1/15 wartości Apple.

  • 0

    25. ~24  2016-10-14 09:04:12  host: s31-02-10.opera-mini.net

    @24. applef_un. niemasz pojecia o tych sprawach!!! A tak na marginesie: dlaczego w takiej świetnej sytuacji Apple, TY JESTEŚ KRYTYKOWANY I WYŚMIEWANY?!? DLACZEGO?!?

  • 0

    26.  2016-10-14 09:19:46

    @25 Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Kiedyś śmiali się ze mnie zwolennicy Nokii, potem BB, HTC, LG itd. Bardzo szybko ubywa tych prześmiewców a ja rosnę w siłę :)

  • 0

    27.  2016-10-14 09:27:59

    @24 A słyszałeś o pojęciach typu: inflacja, realna wartość pieniądza, bańka finansowa itd.? Zapewne nie. I dlaczego skoro Apple jest taki emejzing, to dlaczego jego akcje spadają? Mimo wprowadzenia super emejzingowego iPhone 7 oraz porażki wizerunkowej najgroźniejszego konkurenta (Samsung)?

  • 0

    28. ~nMn  2016-10-14 09:28:22  host: 8.37.225.69

    26 - ale ja się z ciebie śmieję cały czas - brak Nokii tego nie zmienia. Rośniesz? Tak, na największego bojówkarza, a zarazem trolla Apple :D

  • 0

    29. ~medyk Suisse  2016-10-14 09:30:37  host: 199.204.164.109.static.wline.lns.sme.cust.swisscom.ch

    raczej przybywa latek i zmarszczek. Anyway - kupilem sobie nowe zabawki - Lumie 950xl dual sim oraz lumie 640 xl lte dual sim. Fajne telefony, choc ex-flagowiec Microsoftu nie wiem jakim cudem przeszedl beta testy software. Wypuszczenie takiej Bety do kleintow mialo za zadanie chyba zmusic klientow do ucieczki do czegokolwiek ale nie produktow Microsoftu, Lumia 950XL Dual SIM jest wrecz przykladem jak nie powinno sie robic smartfonow.

    Natomiast przynajmneij nie ma tyle bloatwareu co Lagdroid.

  • 0

    30. ~Baobab  2016-10-14 09:32:11  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    Teraz w tablecie trzeba coś zrobić, np w Lenovo 10,1 cala zrobili piko-rzutnik, rzut do 70 cali i tylko dla niego kupiłem ten tablet. Co prawda cena kosmiczna 2,3k, ale mam kino w teczce. Normalnego tabletu już bym faktycznie nie kupił. Mam laptopa ASUS 13,4 cala z ssd i i7.

  • 0

    31. ~Bart  2016-10-14 09:37:30  host: 89-71-16-89.dynamic.chello.pl

    jak dla mnie Nokia powinna wypuścić fajny telefon typu "klapka" którego w EU praktycznie nie można w wyższej specyfikacji kupić tylko jakieś "tanie" modele

  • 0

    32.  2016-10-14 09:39:50

    @27 Apple jest obecnie najdrożej wycenianą firmą na świecie stan na 2016-10-14: 630 mld USD. Nokia w czasach świetności stanowiła promil tej wartości i nigdy nie była firmą nr 1. Inflacja nie rośnie rocznie o 100% żeby można było poprzez jej przeliczenie porównać wartość Nokii. Ja wiem, że fani tej nieinnowacyjnej i upadłem firmy nie mogą się pogodzić z tą dyskusyjną stratą ale z liczbami nie podyskutujecie, sorry. Co do akcji AAPL - to ostatni miesiąc to ciągłe wzrosty poza tym rynek zawsze realizuje zyski cyklicznie i to jest normalne, dochodzą wypłaty dywidendy itd.

  • 0

    33.  2016-10-14 09:41:21