Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia City Scene dla Nokii N9 [wideo]

Nokia City Scene dla Nokii N9 [wideo]

Q! 27 Października 2011 21:23

0 0

Nokia Beta Labs zaprezentowała nową usługę Nokia City Scene dla modelu N9. Podobna do Google Street View, zaoferuje trochę więcej niż jej konkurent.

Nokia City Scene to odpowiednik usługi Street View od Google. Pozwala ona na oglądanie trójwymiarowego widoku danego miejsca z poziomu przechodnia. Jednak w porównaniu z konkurentem, oferuje ona trochę więcej i trochę łatwiej.

Przede wszystkim dotknięcie trójwymiarowego modelu budynku wyświetli szczegółowe informacje na jego temat lub o tym, co się w nim znajduje, np. sklep czy kawiarnia, wraz z danymi na ten temat (dokładny adres, telefon itp. informacje).

Oprócz tego aplikacja pozwala podzielić się ze znajomymi swoim położeniem lub zameldować się na jednym z obsługiwanych serwisów społecznościowych (przynajmniej na Facebooku oraz 4square).
Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Obecnie obsługiwany jest jedynie model N9, a lokalizacje dostępne są głównie w USA (gdzie telefon nie będzie dostępny) oraz w Londynie. Jednak liczba dostępnych lokalizacji sukcesywnie ma być zwiększana.

Aplikację Nokia City Scene pobrać można ze sklepu Ovi Store z poziomu telefonu lub pod tym adresem. Dostępna jest ona w wersji testowej.

Źródło tekstu: nokia beta labs, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto wygra w meczu Polska - Senegal?

Promocja doładowań w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet