Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia Carla OS, czyli ciąg dalszy zamieszania

Nokia Carla OS, czyli ciąg dalszy zamieszania

Q! 28 Maja 2012 09:36

0 0

Zamieszania wokół systemu Nokia Carla OS ciąg dalszy. Nokia poinformowała, że paczka z aktualizacjami dla wersji Belle OS to… wersja Carla - informuje GSM Arena.

Przypomnijmy, że wcześniejsze niepotwierdzone informacje mówiły o tym, że aktualne telefony Nokii z systemem Belle OS nie otrzymają aktualizacji do kolejnych jej wersji, czyli Carla oraz Donna. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.




Serwis GSM Arena skontaktował się w tej sprawie z Nokią i poprosił o komentarz. Według przekazanych serwisowi informacji, paczka z aktualizacjami dla systemu w wersji Belle, czyli FP1, która udostępniona została na początku kwietnia, miała kodową nazwę… Carla.

Nokia nie przekazała żadnych bliższych informacji na ten temat oraz planów dotyczących kolejnych wersji systemu. Pytanie o przyszłość tej platformy mobilnej Nokii pozostaje wciąż aktualne.

Źródło tekstu: GSM Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~applefan  2012-05-28 10:00:25  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    co ta Nokia wyprawia?!? Sami się proszą o to co mają teraz...

  • -1

    3. ~Fobos  2012-05-28 10:18:04  host: 89-76-129-217.dynamic.chello.pl

    2 masz rację. Sam autor robi zamieszanie.

  • 5

    4. ~  2012-05-28 10:21:54  host: z42-04.opera-mini.net

    3 Nie, nie.. Wcale nie chodzi o autora. Q! nic nie miesza. Nokia miesza - trzeba winić źródło a nie informatora :-)

  • 1

    5. ~blog.ku-fel.com  2012-05-28 10:27:18  host: 178-36-8-160.adsl.inetia.pl

    Mi Bella wystarcza. Moja E7 hula, aż miło. A nokia się nie miota, tylko media chcą wiedzieć wszystko i zamiast dać czas to spekulują i spekulują i mieszają..

  • 0

    6.  2012-05-28 10:28:03

    Chodzi o to, że, podobnie jak w przypadku aktualizacji WP7 do WP8, sama Nokia robi zamieszanie trzymając potencjalnych użytkowników w niepewności. To nie służy absolutnie nikomu. A później zdziwienie, że ichnie wszystkie smartfony w rok sprzedają się w takich ilościach, jak iPhone'y w miesiąc. W tym rzecz.

  • 0

    7. ~Tai Chi Panda  2012-05-28 10:33:29  host: 80.62.217.19

    ja czekam na ta Carle dla nokii E6 (orange).

  • 2

    9.  2012-05-28 11:33:35

    "Ciąg dalszy zamieszania" Serwis X pisze, że będzie tak i tak. Serwis X jest nieoficjalny, ale Telepolis daje newsa, bo czemu nie? Teraz serwis Y pisze o czymś przeciwnym. Telepolis też daje newsa robiąc zamieszanie. A z newsa wychodzi na to, że wszystko co jest w necie to trzeba kopiować i to wina Nokii, że nie kontroluje co pisze serwis X, Y i Z... a także Telepolis.

  • 0

    10.  2012-05-28 11:39:13

    @Zakrza - a wystarczyłoby jedno zdanie od Nokii nt. przyszłości Symbiana i nie byłoby żadnego problemu. A tak - jest chaos. I my o tym chaosie piszemy. Podobnie zresztą jak o tym przy aktualizacji WP7 do WP8. A wszystko to po to, że może w końcu Nokia się ogarnie i wyda oświadczenie w tej sprawie. Kropla drąży skałę.

  • 0

    11. ~My-śliwy  2012-05-28 11:44:58  host: ti-front-2.orke.fr

    ad nr 8. - Dziękujemy jabłkowemu robakowi za wypowiedź. Rozumiemy, że jak u Apple bieda z propagandowymi newsami to robaczek drąży inne tematy :-)

  • 2

    12.  2012-05-28 11:50:08

    Q! no ale bez przesady. Nokia podała, że wspiera Symbiana do 2016 i że będzie Carla i Donna. Czy kiedykolwiek się z tego wycofali? Nie, to inne serwisy piszą, że będzie tak i tak. No to co ma zrobić Nokia? Jeszcze raz podać, że będzie Carla i Donna?

  • 0

    14. ~MaSter  2012-05-28 12:33:45  host: 41.158.128.190

    Czy to takie ważne, czy aktualizacja OS-u nazywa się FP1, czy Carla??! Ważne jest to, że bardzo dobrze działa; sprawia, że OS jest jeszcze bardziej funkcjonalny; jak również atrakcyjnie się prezentuje od strony wizualnej!

  • 0

    16. ~Mozart_7  2012-05-28 12:46:52  host: 79.170.50.39

    @15. Oho, jakiś "ero-tuman" pomylił portale :)

  • 0

    17. ~Lolek  2012-05-28 12:50:07  host: 212.160.172.70

    On tylko dał upust emocjom ;) xd xd xd

  • 0

    18. ~Organista  2012-05-29 13:13:57  host: CMPC-089-239-097-192.CNet.Gawex.PL

    @15 - szacun dla kolegi za ogarniecie tematu , tak to niestety wygląda z nokią i jej agencją marketingową :-( , jaki pan taki kram .Skasowanie 25 serwisów w Polsce to nie było dobre posunięcie ....

Dodaj swoją opinię