Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia C7 - tanie 8 Mpix?

Nokia C7 - tanie 8 Mpix?

LuiN 10 Czerwca 2010 15:10

0 0

Daily Motion dotarł do zdjęć telefonu Nokia C7 . Wygląda na to, że fiński producent szykuje dla nas tani telefon z aparatem 8 Mpix i pojemnościowym ekranem dotykowym.

nokia c7 nokia c7 nokia c7




Według źródła zdjęć, nowy telefon ma 3,5 calowy ekran dotykowy, wykonany w technologii pojemnościowej (najprawdopodobniej 360 x 640 pikseli). Na pokładzie znalazł się system operacyjny Symbian^3, w pełni obsługujący multitouch.

Ośmiomegapikselowy aparat fotograficzny uzbrojono w podwójną diodę doświetlającą. Wątpliwości co do autentyczności zdjęć budzić mogą jedynie głośniki stereo rozmieszczone po bokach aparatu fotograficznego - to dość niestandardowa lokalizacja jak na tego producenta.

Źródło tekstu: Daily Motion, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    17. ~mr. Wolf  2010-06-10 16:41:49  host: public70595.xdsl.centertel.pl

    Nie wiem,czy (odnosząc się do niektórych przedmówców) aparaty w KAŻDYM telefonie Nokii są takie "bebe" - mam Nokię N82 i proszę mi nie mówić,że tym telefonem nie da się zrobić dobrego zdjęcia... Nonsens! Na forum Telepolis (zbyt) często ujawnia się mentalność niektórych ludzi: "to,co JA mam jest lepsze i NAJLEPSZE,bo JA TO MAM"... Mój zarzut do Nokii jest inny: dlaczego zrezygnowała z ksenonowej lampy błyskowej??? Znam tylko dwa modele w nią wyposażone: N82 i 6220c. LED to nie to samo...

  • 0

    18. ~Franco Baresi  2010-06-10 16:51:41  host: aama61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia 6700 classic i 6700 slide, dwa dobre telefony z bardzo dobrymi aparatami foto. Sygnowane logo Carl Zeiss, mają naprawdę dobre matryce i fotki wychodzą na poziomie podobnym jak te z Samsunga U900 Soul czyi więcej niż przyzwoite. Dziwne że wielcy znawcy od siedmiu boleści tak skutecznie pominęli ten fakt. Już nawet starsza 6500 slide robiła konkretne zdjęcia, na pewno lepsze niż K800i czy wyjątkowo marny C902.

  • 0

    19. ~  2010-06-10 17:15:12  host: t23-04.opera-mini.net

    @17.Nie żebym ogólnie miał coś do noki,sam ją posiadam ,ale powiem ci że o ile zdjęcia makro są dobre to zrobić dobre zdjęcie z tz szerokim planem jest niemożliwe.

  • 0

    20.  2010-06-10 17:40:12

    abc - niektóre modele nokii robią lepsze zdjęcia niż niektóre "małpki". Poza tym zwróć większą uwagę na jakość zdjęć z Samsungów i SE!

  • 0

    21.  2010-06-10 17:42:10

    thonka (4) - moje pierwsze wrażenie to skojarzenie z Samsungiem Corby. Zresztą podobieństwo mnie nie dziwi ze względu na popularność tego Samsunga wśród młodzieży.

  • 0

    22. ~PatrykOS  2010-06-10 18:59:45  host: 87.250.179.14

    Czy ja dobrze widzę? :o Nokia z pojemnościówką i w dodatku multi-touchem? Zapowiada się ciekawie,choć i tak pozostanę przy iPhonie 3GS.

  • 0

    23. ~  2010-06-10 20:19:10  host: public-gprs62103.centertel.pl

    Łałszywka N8 nie ma przcisków rozpoczynania i konczenia rozmów C7 ma. Przy tym samym Symbianie~3 nie możliwe by Nokia taki bałagan wprowadziła.

  • 0

    24. ~  2010-06-10 20:39:14  host: f96-053.opera-mini.net

    Co Wy tak z tym aparatem? Aparat to ja wolę osobno jak mam jakieś konkretne zdjęcia robić, a nie telefonem. Mam zaufanie do telefonów nokii, ale oczywiście nie wszystkie modele są idealne. Tak samo se, samsung czy inne marki mają dobre telefony i takie nieudane. Planuje zakup jakiegoś telefonu i cieszy mnie fakt że nokia coś takiego chce wypuścić bo bardzo się przyzwyczaiłem do tej marki. Moja 5310 dość dobrze mi służyła, więc może jak teraz wezmę też nie będzie źle. Pozdrawiam

  • 0

    25. ~3m  2010-06-10 21:18:37  host: host-81-190-58-103.lublin.mm.pl

    do 23. Możliwe, inne pozycjonowanie.

  • 1

    26.  2010-06-10 21:33:21

    tanie i od nokii? To na pewno nie będzie dobre połączenie :)

  • 0

    27. ~  2010-06-10 22:15:49  host: ehj196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chińska podróbka :)

  • 0

    28. ~Kejmul  2010-06-10 22:43:58  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    @24 Samsung i SE miewają niezbyt udane modele. Nokia miewa udane modele. Raz na 3-5 lat jeden.

  • 0

    29. ~k  2010-06-10 23:21:58  host: ip-217-98-101-1.eltronik.net.pl

    ..robie w telefonach, a samsungach mozna powiedziec wiele roznych rzeczy, ale fotki sa najlepsze. Miałem juz dziesiatki telefonow z roznymi aparatami ale np moj s7220 choc wkurza mnie obsługa to fotki sa mega dobrej jakosci, lampa wali nieraz tak mocno ze szkoda gadac i o dziwo na zdjeciach nie widac sladów błysku itp

  • 0

    30. ~K.  2010-06-10 23:24:26  host: ip-217-98-101-1.eltronik.net.pl

    ...dodam tylko ze chyba zyjemy w czasach i zyc bedziemy kiedy to fotki strzelac w wiekszosci bedziemy z komorki. Zwyczajnie mamy ja przy D. To samo bedzie z płatnosciami sms/pay pass i coraz czesciej internetem i gpsem...

  • 0

    31. ~Ziomek  2010-06-10 23:46:40  host: host-n2-77-66.telpol.net.pl

    Fake! Nokia odeszła od standardowych ładowarek na rzecz microUSB w najnowszych modelach podobnie jak inni producenci.

  • 0

    32.  2010-06-10 23:46:44

    K (29) - "Miałem juz dziesiatki telefonow z roznymi aparatami ale np moj s7220 choc wkurza mnie obsługa to fotki sa mega dobrej jakosci, lampa wali nieraz tak mocno ze szkoda gadac i o dziwo na zdjeciach nie widac sladów błysku" - z tej wypowiedzi wnioskuję, że Twoja edukacja fotograficzna jest na poziomie gorszym od przedszkola!!!!!!!!

  • 0

    33. ~pib84  2010-06-11 00:17:54  host: dlw25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak to ma być tania Nokia to trzeba będzie uważać żeby nie wyszło coś podobnego do 6220 classic - dobre wyposażenie okupione fatalnej jakości obudową. (te błyszczące plastiki jakoś tak się kojarzą z 6220c)

  • 0

    34.  2010-06-11 08:32:01

    @9 ksenon w n 82 oraz w 6220c był lepszą opcją, niż aparaty w "Samsungu Ultra Style, Ultra Classic, Sony Ericssonie C902, U100i, Motoroli ZN5", ponieważ LED to nie to samo co KSENON. Naucz się tego. Dceniłbyś to gdybyś zrobił fotkę w nocy, wtedy LED nie poradziłby sobie z tym.

  • 0

    35. ~Cyr4x  2010-08-20 01:03:47  host: chello087207189003.chello.pl

    Na gsmarena są już oficjalne zdjęcia. To nie żadne fake! Byłem napalony na N8, ale teraz czekam na C7, bo będzie z pewnością o wiele atrakcyjniejsza cenowo.

  • 0

    36. ~  2010-09-20 18:40:23  host: host-89-228-105-36.olsztyn.mm.pl

    do robienia zdjęć to ja używam lustrzanki. nie napalajcie sie na te doświetlenia jak i tak starczaja na 2 może 3 metry od aparatu. do archiwizowania niektórych zdarzeń to się nadaje ale nie do fotografii, he he. Ale i tak wezmę c7 podobna do mojej e66. jeszcze poczekam na testy połączeń i o jakości rozmów, żeby nie było że pełno bajerów a rozmowy nie da się przeprowadzić......

Dodaj swoją opinię