Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia C7-00 w Orange

Nokia C7-00 w Orange

Ringu 26 Kwietnia 2011 16:32

0 0

W ofercie Orange pojawił się nowy smartfon - Nokia C7-00. Prezentujemy ceny urządzenia.

nokia c7 Nokia C7-00 (lub po prostu C7) ma 3,5-calowy, pojemnosciowy ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 640 x 360 pikseli. Wyposażona jest w dwa aparaty fotograficzne - główny 8,1 Mpix (z lampą błyskową) i przedni VGA do wideokonferencji.

Urządznie umożliwia transmisję danych w technologii HSDPA do 10,2 Mb/s. Posiada także moduły Wi-Fi, Bluetooth, odbiornik GPS, radio FM, akcelerometr i czujnik zbliżenia. W smartfonie zainstalowany jest system Symbian ^3.




Ceny telefonu w ofertach Pelikan/Pantera/Delfin:

Długość umowy Abonament (Pelikan/Pantera/Delfin)
29 zł 39 zł 59 zł 79 zł 99 zł 199 zł
24 miesiące 1149 zł 1069 zł 849 zł 629 zł 369 zł 1 zł
36 miesięcy 1049 zł 949 zł 669 zł 469 zł 219 zł 1 zł


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: cennik telefonów (umowa na 24 miesiące) (plik .pdf; 147 kB).
Zobacz: cennik telefonów (umowa na 36 miesięcy) (plik .pdf; 142 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    27. ~Dżeki z Los Angeles  2011-04-26 22:08:39  host: dow120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy na telepolis sa jacyc moderatorzy i tego debila nie moga zablokowac?! Jestem za tym aby tylko zalogowani mogli dodawac komentarze bo z tego bardzo dobrego portalu, zrobilo sie *** i nikt nie panuje nad zalewajacym dyskusje spamem.

  • 1

    28. ~Tomi  2011-04-26 23:04:01  host: h82-143-187-185-static.e-wro.net.pl

    Mam C7 i polecam każdemu kto szuka dotykowego ładengo i dobrze wykonanego aparatu. Może nie ma tylu możliwosci i programów jak Android ale naprawdę jest wart swojej ceny. A co do cen to Play podniosło i każdy kto widzi że może zarobić też podnosi:))

  • 0

    29.  2011-04-26 23:17:52

    @22 - taaa, szereg możliwości... To powiedz mi ile w abonamencie Orange muszę płacić, żeby mieć JEDEN darmowy numer (połączenia i SMSy)? Zakładając że potrzebuję jeden darmowy numer i 1000smsów do niego, to w Orange trzeba za to zapłacić uwaga... 69zł (trzeba wybrać Pelikana59+10zł za darmowy). To jest ten szereg możliwości? A gdybym chciał do tego jeszcze pakiet internetowy to muszę dopłacać kolejną kasę...

  • 1

    30.  2011-04-27 07:53:37

    na allegro za 900zł bez łaski hehe.

  • 1

    31. ~Siedzący_w_temacie  2011-04-27 08:12:27  host: 217.97.254.54

    @30 dzieki Play spadly ceny na allegro :-)

  • -1

    32. ~  2011-04-27 09:11:46  host: z03-12.opera-mini.net

    W PLAY W ABO ZA 59zl C7 JEST ZA 1ZL!!!!!!! I do tego wiecej minut!!!! Oferta PORAZKA

  • 0

    33. ~  2011-04-27 09:17:21  host: public-gprs145149.centertel.pl

    @32; podrzuć linka do tej oferty

  • 1

    34. ~Calm7  2011-04-27 09:24:42  host: z32-10.opera-mini.net

    (29). Mozesz tez wybrac Delfin za 29+10zl , wiec nie gadaj tyle :-p

  • -1

    35. ~  2011-04-27 10:23:31  host: z29-05.opera-mini.net

    @34-co Ty gadasz? A wiesz ile smsów jest w tym pakiecie za 10zł? Z tego co kojarze to mniej niż 100, więc musiałby kupić 10 takich pakietów... Ten przykład z darmowym numerem idealnie ukazuje głupotę oferty.

  • 1

    36. ~Calm7  2011-04-27 11:17:07  host: z03-16.opera-mini.net

    (35). Wiem ile jest smsow. 1000 za 10zl do wszystkich w Orange :-) PS. Nie wiem, czy oferta glupia, ale jest jaka jest i za tyle ile jest.

  • 1

    37.  2011-04-27 11:32:13

    #36 - widzisz, nawet nie wiesz jak się mylisz ;) W zwierzakach Orange jest 60-80smsów za 10zł (w zależności od stażu). Ten pakiet o którym Ty mówisz był w starej ofercie. W nowej, tej niby lepszej, ten pakiet zniknął.

  • 1

    38.  2011-04-27 12:15:48

    Ciężko w sumie nawet powiedzieć, że zniknął, bo w zwierzakach go po prostu nigdy nie było ;) Brak mi słów na taką ofertę Orange. Mogą nawet potrajać minuty, ale co z tego kiedy nadal darmowy numer w abonamencie kosztuje 69zł ;) Efekt jest taki, że ładując po 30zł w PF mogę mieć taniej taki darmowy numer do Orange w Play niż w abonamencie Orange ;) Absurd goni absurd, a potem się dziwią że najmniej klientów abonamentowych pozyskują.

  • 0

    39. ~Calm7  2011-04-27 12:25:44  host: z27-08.opera-mini.net

    Ja juz nic nie pisze Atlan, bo mnie kasuja :-/

  • 0

    40. ~waski  2011-04-27 21:14:12  host: 80.238.64.27.ip.abpl.pl

    No tak. Całe Orange. A czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego z ING On-Line nie można doładować pre-paid' a z Orange? Wszystkie ine sieci są dostępne tylko nie ma Orange?

  • 0

    41. ~  2011-04-28 09:01:42  host: z27-12.opera-mini.net

    (37,38) Miales niestety racje, dzwonilem do Orange - zlikwidowali pakiet 1000 sms w Orange, a dali 60/80 do wszystkich sieci... No, ja bym na takiego pomysla nie wpadl, haha * Calm7 pozdrawia.

  • 0

    42. ~marry  2011-04-28 16:28:37  host: dpj192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pytanie w jakim przedziale cenowym dostępny jest ten model w planach optymalnych, bo zdaje się , że przy okazji rabatów na abonamenty wprowadzili też jakieś obniżki na wybrane modele telefonów (nokia e 7 )etc.

  • 0

    43. ~  2011-04-28 22:30:02  host: 178.73.48.137

    @marry- ceny chyba zbliżone. Jak na takie telefony to wbrem pozora nie są to wysokie stawki. o jakich rabatach biznesowych mowa? coś nowego?

  • 0

    44. ~  2011-04-29 12:08:14  host: dpt40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @43, mam na myśli nową promocje, tzn. obniżki 50-70% na abonamenty biznesowe (w zależności od czasu trwania umowy)etc

  • 0

    45. ~Draco  2011-08-08 16:57:40  host: 87.119.13.130

    Macie rację może i play bije na głowę cenowo ale np na woodsocku nie było playowego zasięgu albo sie rwał a w orange był cały czas. Ja mam abpnament za 79.90 i mam do 6u nr po 1200 minut wymiennych z sms-ami więc raczej nie do wygadania.

  • 0

    46. ~fad  2011-09-16 20:34:22  host: 87-206-26-215.dynamic.chello.pl

    ALE PIER....KUPIŁEM C7 W ORANGE W ABONAMENCIE 59,90 ZA 349PLN I MAM 195 MIN DO WSZYSTKICH + 1200MIN X 5 OSÓB-KUPIŁEM PRZEZ INTERNET, A W PLAY W MIĘDZYWODZIU CHCIAŁEM SKORZYSTAĆ Z INTERNETU I NIESTETY ZERO ZASIĘGU. I CO? I DWIE DYCHY W PLECY ZA STARTER

Dodaj swoją opinię