Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia C6-01: 8 Mpix i QWERTY

Nokia C6-01: 8 Mpix i QWERTY

LuiN 16 Lipca 2010 10:34

0 0

Na stronie holenderskiego sklepu internetowego Nokii pojawił się nowy, niezapowiedziany jeszcze oficjalnie model: C6-01. Urządzenie jest nową wersją modelu C6-00, z 8-megapikselowym aparatem.

nokia c6 01 nokia c6 01

Za lepszy aparat przyjdzie nam zapłacić dodatkowe 59 euro względem modelu C6-00 - końcowa cena C6-01 to 279 euro. Poza tą zmianą i nieco odświeżonym wyglądem tylnego panelu, nowa Nokia nie różni się praktycznie niczym od poprzednika.




Dostajemy WiFi, HSDPA, wysuwaną klawiaturę QWERTY i 3,2-calowy ekran o rozdzielczości QHD (360 x 640 pikseli). Całość pracuje pod kontrolą Symbiana S60 piątej edycji, nazywanego teraz Symbian ^1.

Źródło tekstu: thenokiablog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2010-07-16 10:45:59

    Nie za blisko głośnik oczka aparatu? Kurz się nie dostanie? Bo biorąc pd uwagę jakość wykonania nowych noki to nie byłbym tego pewny.

  • 0

    2.  2010-07-16 10:49:11

    Brzydka, cegłowata i wtórna, ale ludzie i tak pewnie polecą na aparat. No i ten Symbian...

  • 0

    3.  2010-07-16 10:54:31

    Jak zwykle... Matryca aparatu sztucznie rozciągnięta, mała ogniskowa i znienawidzone diody LED, zamiast ksenonu :(

  • 0

    4.  2010-07-16 11:00:29

    ewqaewqa też się zastanawiam kiedy przejdą na jakąś inną platformę. Tylko, żeby znowu nie zaczęli tworzyć własnego systemu. Najlepiej niech się za androida biorą, lub WM. Bo gorszy od symbiana to chyba tylko BREW był by gorszy.

  • 1

    5.  2010-07-16 11:01:52

    W tej cenie to już mam dużo lepszego Samsunga Wave.

  • 0

    6. ~kowalszczyk  2010-07-16 11:37:15  host: fgp42.internetdsl.tpnet.pl

    Co jak co ale pod względem dotykowców Nokia pozostaje daleko z tyłu. Stare procesory, mało pamięci RAM. Ogólnie smutek

  • 0

    7.  2010-07-16 11:55:12

    Znów symbian... nie mogą wsadzić android-a :/ samsung wave w uj lepszy :)

  • 0

    8.  2010-07-16 11:56:40

    ale to seria C... więc o co afera? :)

  • 0

    9.  2010-07-16 12:23:23

    Prędzej nokia wypuści swój system niż wrzuci androdia do swojego modelu. Duma im na to nie pozwala. Telefon bez rewelacji.Jeśli miałbym wybierać nowy telefon na pewno nie byłaby to nokia.

  • 0

    10. ~n  2010-07-16 12:24:33  host: public36288.xdsl.centertel.pl

    @8 - o zawyżoną cenę. Góra 125 eur za to.

  • 0

    11. ~r  2010-07-16 13:16:16  host: user-188-33-171-138.play-internet.pl

    faktycznie, prawie 300 ojro za takie coś. Nie przestają się cenić. Ciekawe co ich może skłonić do zmiany polityki? Całkowity upadek?

  • 0

    12.  2010-07-16 16:50:16

    zapewne będzie składana w Rumunii, więc na cenę składać się będzie niezły podatek unijny, gdyby skręcali ją gdzieś na dalekim wschodzie, byłaby tańsza.

  • 0

    13. ~żabcia  2010-07-16 23:59:03  host: 82-170-120-138.vodafonevast.nl

    Nieprawdą jest, że w Holandii można kupić Nokię C6-01. Takiego modelu w sklepie holenderskiej Nokii nie ma!

  • 0

    14.  2010-07-17 00:03:43

    link do sklepu http://www.tinyurl.pl?Bh7ioTlG

  • 0

    15. ~  2010-07-17 00:30:38  host: public11494.cdma.centertel.pl

    ach symbian......... kupiłem e52 i... tragedia. muli strasznie, najlepsze było nagrywanie wideo: po kilku sekundach nagrywania zawiecha- obraz się zatrzymał potem znów kilka sekund nagrywania i znów kilka s. zawiechy- normalnie porażka, chyba zaraz sprzedam to g.

  • 0

    16.  2010-07-19 20:30:57

    nigdzie nie ma takiego telefonu !!!

Dodaj swoją opinię