Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia C5-03 w sklepie interentowym Nokii

Nokia C5-03 w sklepie interentowym Nokii

LuiN 23 Grudnia 2010 10:53

0 0

nokia c5 03 Do polskiego sklepu internetowego Nokii trafił nowy smartfon: model C5-03. Urządzenie pracuje w oparciu o dotykowy Symbian^1 i kosztuje 849 zł.

Symbian^1 to nic innego jak poczciwy Symbian S60 5th edition. C5-03 ma 3,2-calowy ekran o rozdzielczości nHD (360 x 640 pikseli), z oporowym panelem dotykowym. Telefon oferuje łączność 3G z HSDPA o prędkości do 10,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s, nie zabrakło też łączności WiFi i GPS-u.

Do C5-03 trafił aparat fotograficzny z matrycą 5 Mpix, jednak pozbawiony funkcji autofokus i lampy błyskowej. Telefon ma wymiary 105,8 x 51,0 x 13,8 mm, bateria o pojemności 1000 mAh pozwala na maksymalnie 25 dni pracy w trybie czuwania, 11,5 godziny rozmów lub 35 godzin odtwarzania muzyki (19,5 godziny przy użyciu słuchawek Bluetooth).






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1.  2010-12-23 11:07:38

    Oporowy dotyk, brak autofocusa, bateria 1000 mAh za całą ocenę telefonu.

  • 1

    2.  2010-12-23 11:11:20

    Wszystko ok poza zubożonym aparatem przez to wciąż pozostaje przy starej poczciwej 5800- wciąż nie ma godnego następcy. Wszystkie modele z środkowej półki bez autofocusa włącznie z C7. Co to już autofocusa nie produkują? Jak dla mnie niezbędny element (można robić wyraźne zdjęcia dokumentów)

  • 0

    3. ~Paweł  2010-12-23 11:11:31  host: 89-76-121-120.dynamic.chello.pl

    Nokia C5-03 ma fajny wygląd :D

  • 0

    4. ~Tomi  2010-12-23 11:14:02  host: z23-05.opera-mini.net

    Telefo bardzo dobry. Za kilka miesiecy bedzie pewnie za 500 zl i wtedy bedzie sie oplacalo go kupic.

  • 0

    5.  2010-12-23 11:16:59

    Podoba mi się ! Do tego bardzo dobra cena ! Codo zdjęć, to nie robię takich zdjęć żeby była mi potrzebna ... Mocno mid end !

  • 0

    6. ~ja  2010-12-23 11:25:27  host: cvc84.internetdsl.tpnet.pl

    Co to jest sklep interentowy? Rentę trzeba mieć?

  • 0

    7. ~fajny  2010-12-23 12:11:10  host: 77-253-168-106.adsl.inetia.pl

    wifi i GPS, ale ta bateria 1000mAh raczej nie da rady trzymac przez 25 dni. Aparat aparatem, ale ciekawe czy mozna tym zrobic ostra fotke dokumentow, jak to mialo miejsce w moto a1200, ktora tez nie miala AF, ale miala jakis skaner wizytowek

  • 0

    8. ~Heloł!  2010-12-23 12:20:39  host: 212.160.172.70

    Poprawcie wreszcie ten nagłówek...

  • 1

    9.  2010-12-23 13:47:11

    @7 zapomnij o ostrych zdjęciach tekstu bez autofocusa. Nokia jak to Nokia, czyli bardzo nie równo. Z jednej strony low-endowa obudowa, aparat i dotyk oporowy. Z drugiej wyższa półka, czyli Wi-Fi, masa typów łączności, GPS. A cena standardowo straszna.

  • 0

    10.  2010-12-23 14:53:16

    Co za syf. Brak AF, ekran oporowy, symbian v5. Za 699 można dostać ZTE Blade z Androidem 2.1, aparatem 3,2mpx z AF, procesorem 600MHz z GPU i 512MB RAM, do tego ekran WVGA 3,5". Do prawy trzeba być fanbojem, żeby wydać na ten model tyle pieniędzy :) No chyba, że cena spadnie do niespełna 500zł to zrozumiem.

  • 0

    11. ~do 9  2010-12-23 17:30:35  host: 77-253-168-106.adsl.inetia.pl

    tylko, ze zdjecia z tego typu aparatu maja byc czytelne a nie idealnie ostre. KOmpatkowe aparaty tez nie robia jakichs super ostrych zdjec. A to jest telefon... skaner wizytowek i jakies biedne zdjecie, jak nie masz aparatu wystarczy. Dotyk oporowy raczej wada nie jest, wygodniej mi sie oporowy z a780 czy 5800 obsluguje niz w n8 czy jajajafonie.

Dodaj swoją opinię