Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia C3 tylko w Orange

Nokia C3 tylko w Orange

LuiN 24 Czerwca 2010 07:54

0 0

nokia c3Wyposażona w klawiaturę QWERTY Nokia C3 wkrótce trafi do oferty sieci Orange. Sieć uzyskała wyłączność na ten telefon.

To niezły telefon z pełną klawiaturą QWERTY i dużym wyświetlaczem 2.4 cala, idealny dla osób, które lubię korzystać z netu, czy namiętnie e-mailować. Aparat będziemy polecać w rozsądnych cenach przede wszystkim w planie optymalnym z Internetem dla biznesu i Panterą dla klientów indywidualnych - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Szczegóły oferty Orange dotyczące nowego telefonu nie są jeszcze znane. Telefon rzeczywiście jednak nie powinien być drogi - na polskiej stronie Nokii oferowany jest w przedsprzedaży z 539 zł.




Niewątpliwe zalety C3-00 to bateria o pojemności 1320 mAh, radio FM z RDS-em, gniazdo JACK 3,5 mm i głosowa obsługa telefonu. Do tego dochodzi rzadka w przypadku interfejsu S40 łączność WiFi i obsługa poczty email w trybie Push.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-06-24 08:10:58

    Wreszcie mid-end'owy fon z QWERTY od nokii. O ile ceną będzie proporcjonalna do funkcji, to powinna się dobrze sprzedawać :)

  • 0

    2. ~lol  2010-06-24 08:12:16  host: 212.160.172.70

    faaajno... w play pewnie i tak sie zjawi (podobnie bylo z gt505, niby Orange ma wylacznosc a jednak i w Play'u dostac go mozna bylo) przy czym, no, to nie BlackBerry ^^ ale chociaz jakies checi Orange pokazuje... Bo z ofe to nienajlepiej... ;/

  • 0

    3.  2010-06-24 08:17:23

    Polecany dla biznesu - telefon bez 3G , z mocno akcentowanymi funkcjami spolecznosciowymi? To tak jakby dla biznesu polecac Samsunga Delphi? Telefon generalnie interesujacy , ale to jednak odczuwalnie gorsza funkcjonalnie alternatywa dla niewiele drozszej Nokii E63. Tak na marginesie w sklepie Nokii jest juz podana cena Nokii C6 (5800+ wysuwana fizyczna qwerty) , nieco ponad 1200zl.

  • 0

    4. ~:)))  2010-06-24 08:36:49  host: dynamic-78-8-118-36.ssp.dialog.net.pl

    Alternatywa? Jaka alternatywa C3 to nie jest smartfon jak np e63, zamiast Symbiana używa platformy s40 i zwykłej Javy. To telefon TYLKO dla młodzieży która dużo smsów wysyła i korzysta z portali społecznościowych.

  • 0

    5. ~Auris  2010-06-24 08:53:14  host: t02-07.opera-mini.net

    Szukam telefonu o podobnej konstrukcji jednobrylowej z klawiaturą cos ala nokia e61 ale zeby byl na Androidzie,prosze o podpowiedź czy jest taki model już dostępny

  • 0

    7.  2010-06-24 09:07:55

    Auris , niedawno na Telepolis byl news o Acerze w stylu Blackberry z Androidem 1.6 , wiec taki model juz jest. Niedlugo ma pojawic sie HTC Salsa , warto chyba poczekac jesli komus zalezy na nakladce Sense i wyzszej jak sie spodziewam , wersji Androida. Chodza tez sluchy o tym , ze Samsung szykuje serie Q , czyli wlasnie Android + styl Blackberry , a doswiadczenie z tego typu telefonami tylko z innym systemem jak chocby model i600 Samsung juz ma , wiec tez moze byc interesujaco.

  • 0

    8. ~Auris  2010-06-24 09:16:34  host: t02-07.opera-mini.net

    Issa-dziękuje za informacje,ja nie moge sie jakos przyzwyczaić do telefonów dotykowych bez fizycznej klawiatury,ponadto wole jednobrylowce,do dzis uzywam e61 od samego początku jak sie tylko pojawiła ale potrzebuje lepszej przeglądarki więc stawiam na Androida.Faktycznie troche jeszcze poczekam

  • 0

    9. ~adamentowy_michal  2010-06-24 09:50:06  host: dpf215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mnie sie ten telefon podoba wizualnie bardzo. Znawca modeil nie jestem, ale jestem zadowolony, ze w abonamntach Orange bedzie do wyboru kilka nowych modeli teraz. Plus ode mnie.

  • 0

    10. ~Krzysiek  2010-06-24 13:00:34  host: public59475.cdma.centertel.pl

    Telefon do internetu bez 3G? Czyżbyśmy się cofali do EDGE?

  • 0

    11. ~Tom  2010-06-29 16:16:03  host: dov177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest bez 3G, ale za to ma WIFI. Jak dla mnie to nie tylko do internetu. Raczej do smsowania. Internet po wifi. Klawiatura qwerty. Mysle, ze raczej w indywidualnych abonamentach beda brac ja ludzie.

  • 0

    12. ~Olson  2010-08-13 13:37:46  host: aduf118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety, ten telefon raczej nie pojawi się w ofercie sieci Play. Byłam zainteresowana tą nokią i zmianą operatora. Oto odpowiedź na pytanie o ten model: Uprzejmie informuję że telefon Nokia C3-00 jest telefonem o ograniczonej dostępności co oznacza, że jest on wycofywany z naszej Oferty. W związku z powyższym mogą pojawić się trudności z zakupieniem tego modelu ze względu na jego znikomą ilość w Punktach Sprzedaży

  • 0

    13.  2010-08-31 20:08:52

    ja pytałam dzisiaj laske w playu czy będą mieli ten telefon to mi powiedziała, że oni do ostatniej chwili nie wiedzą, kiedy dostaną nowy telefon do oferty a póki co, orange ma wyłącznośc na ten telefon do jutra chyba. Mają nokie c5, c6 więc dlaczego by nie mieli miec c3? A dlatego powiedział Ci, że są marne szanse, bo na chwile obecną właśnie takie są. Myślę, że play jak zobaczy, że wśród młodzieży jest popyt na ten model to go dadzą do jakiejś oferty, bo przecież play stawia na młodych i ich potrzeby...

  • 0

    14. ~publicaa345  2010-10-13 15:04:03  host: public63010.cdma.centertel.pl

    suPer telefonik

Dodaj swoją opinię