Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia C3-01 trafiła do sprzedaży w UK

Nokia C3-01 trafiła do sprzedaży w UK

LuiN 12 Listopada 2010 21:04

0 0

nokia c3Nokia C3-01 to kolejny po modelu X3-02 telefon z dotykowa wersją interfejsu S40. Telefon trafił właśnie do sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

Nokia C3-01 ma dotykowy ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny z diodą LED, robi zdjęcia o rozdzielczości aż 5 Mpix. Łączność ze światem zapewni nie tylko moduł WiFi (b/g/n), ale również HSPA (HSDPA do 10,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s). Pobrane za ich pomocą dane będzie można zapisać na karcie microSD o wielkości do 32 GB.

Telefon oferuje prosty dostęp do serwisów społecznościowych takich jak Facebook i Twitter. Za jego pomocą będzie można również korzystać z usługi Nokia Messaging oraz dostępu do sklepu mobilnego Nokia Ovi Store.




Jakby tego było mało, wszystkie te dobra zamknięte zostały w obudowie wykonanej ze stali nierdzewnej, której wymiary to 111 x 47,5 x 11 mm, a masa - 100 gramów.

Nowa Nokia trafiła do cenników sieci T-Mobile, Vodafone i O2. W ofercie prepaid brytyjskie sieci sprzedają telefon za w przeliczeniu około 689 zł.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • -1

    3. ~  2010-11-12 21:58:40  host: aeoy37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za drogi

  • -1

    4. ~SS  2010-11-12 21:58:50  host: opole.airmax.pl

    Zabawne... ja miałem podobny telefon już 2 lata temu... nazywał się SE G900. Czyżby Nokia zgapiła pomysły od lepszych (SE) ;)....

  • -1

    5.  2010-11-12 22:06:03

    Jeszcze wcześniej Philips produkował podobne telefony.

  • -1

    6. ~Paweł  2010-11-12 22:13:27  host: chello089076121120.chello.pl

    Telefon jest koszmarny :/

  • 0

    7. ~  2010-11-12 22:39:56  host: public-gprs87462.centertel.pl

    W jakim UK?! PISZCIE PO POLSKU!!!

  • 0

    8. ~o  2010-11-12 23:13:07  host: 192.165.213.18

    @1: Nokia raczej odchodzi od Autofocusu na rzecz EDoF, ktory przy prostych fotkach sprawuje sie o wiele lepiej (pelna ostrosc w calym zakresie).

  • 1

    9. ~o  2010-11-12 23:16:54  host: 192.165.213.18

    @2: kazdy producent robi badania rynkowe, wiec komus musialo sie podobac stylistycznie i funkcjonalnie. Ja np. dotykowcow bez klawiatury nie lubie, bo nie odbierzesz bez patrzenia na ekran - a tutaj tak. Skoro poszlo kilkaset tys dolcow dla programistow i designerow, to komus na jakims etapie musialo sie to podobac w survey'ach, skoro nokia to zrobila. nikt nie wrzuca produktu na rynek ot tak sobie.

  • 0

    10.  2010-11-13 02:21:25

    @4 a czy gdzies jest napisane, ze to nowatorski pomysl? jakby kazdy podchodzil do tego tak jak Ty, to SE dzisiaj w ogole by nie istnial tak czesto wsadzali do srodka to samo co juz wczesniej wydali tylko z nowa obudowa... a moze zapomniales jak SE zwlekal z premiera Vivaz'a i z supertelefonu w dniu premiery stal sie przecietniakiem na swoim segmencie? po prostu - sa chetni, jest produkt.

  • 0

    11. ~tit  2010-11-13 02:50:21  host: z19-14.opera-mini.net

    @9 ja tez tak uwazam kazdy tel a szczególnie z ekranem pojemnosciowym powinny mieć przyciski fizyczne i jostick. Naciskanie linka na stronie internetowej często prowadzi do omyłek

  • 0

    12. ~facet  2010-11-13 09:01:55  host: sub223-100.elpos.net

    a mi się podoba.Może nie jest super hiper ale jest całkiem całkiem. Drażni mnie tylko fakt że nokia nie potrafi/nie chce dawać częściej autofocusa.To porażka ...

  • 1

    13. ~Tomi  2010-11-13 09:11:01  host: z06-08.opera-mini.net

    Bardzo ładny telefon. Funkcje które posiada też są w porządku. Na pewo kupię C7. Ale nad tym modelem też muszę síę zastanowić. Trzeba przyznać że Nokia robi dalej najlepsze słuchawki.

  • 0

    14.  2010-11-13 09:36:53

    ciekawy telefon, co do polaczenia niewielkiego ekranu dotykowego i standardowej klawiatury numerycznej, to zapotrzebowanie jest i to nie male - nie kazdy potrzebuje wypasionego smartfona przeciez :). A i badania rynku tez byly... nawet cos bylo pare miesiecy temu na telepolis o tym pisane jesli dobrze pamietam przy okazji zapowiedzi dalszego rozwoju nokii :)

  • 0

    15. ~wilk100  2010-11-13 10:32:42  host: host-217-172-255-8.lodz.mm.pl

    Bardzo ładna , mysle ze znajdzie sporo nabywców

  • 0

    16.  2010-11-13 12:05:17

    pomysl z dotykiem i 12 klawiszowa klawiatura jak najbardziej trafiony. Teraz pytanie czy ekran poj/rez i jak z moca w tym telefonie

  • 0

    17. ~Pan Pikuś  2010-11-13 20:32:24  host: chello089074126092.chello.pl

    I mnie się podoba.Osobiście brakuje mi nawigacji,ale na 99 % nabędę ten telefon.

  • 0

    18.  2010-11-14 02:31:39

    Mimo, że pomysł z połączeniem klawiatury i ekranu dotykowego nie jest nowy, to jednak szersze jego wykorzystanie w połaczeniu z klawiaturami alfanumerycznymi miast qwerty jest moim zdanie doskonałym pomysłem. Na co dzień używam różnych telefonów z Androidem, ale w przerwach między jednym a drugim wracam do swojej wysłużonej (i zasłużonej) nokii E51. W aucie, w połączeniu z perfekcyjną słuchawką Plantronics Voyager Pro to idealna para, pozwalająca bezpiecznie konwersować bez odrywania wzroku od jezdni. Więc moje życzenie do Św Mikołaja to HTC z wysuwaną klasyczną klawiaturą

  • 0

    19. ~mimi  2010-11-14 05:05:46  host: 79.97.18.118

    ja jak najbardziej sie ciesze z polaczenia wyswietlacza dotykowego ze standardowa klawiatura a nie qwerty. Ale bardziej by mi sie to podobalo na ksztalt i mozliwosci e52.

  • 0

    20. ~lechu  2010-11-15 06:50:51  host: host-79.173.2.97.tesatnet.pl

    ten telefon jest już dostępny na allegro za 498 zł (!) bodajże carrefour na swoim koncie go wystawił.

  • 0

    21. ~studentka  2011-01-18 23:37:22  host: user-46-113-11-2.play-internet.pl

    brak autofocusa, oraz systemu operacyjnego dla mnie dyskwalifikuje ten telefon(dobre zdjecia, i mozliwosc otwierania roznych plikow to dla studenta podstawa. Miałam go tydzien. Sprzedaje. Nie zachwycił mnie ogólnie.

  • 0

    22. ~fgh  2011-01-25 14:10:25  host: 92-55-206-218.net.pbthawe.eu

    i co ja mam zrobić kupić czy nie

Dodaj swoją opinię