Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia bez nagrody EISA

Nokia bez nagrody EISA

LuiN 18 Sierpnia 2008 18:27

0 0

htc touch diamond Po serii nagród EISA dla modeli Nokia N90, Nokia N93 oraz Nokia N95 w zeszłym roku, w tym roku Nokia nie otrzymała nagrody w żadnej z kategorii. Najlepszym smartfonem mianowano HTC Touch Diamond, Sony Ericssona W980 określono najlepszym telefonem muzycznym, a Samsunga SGH G810 - najlepszym telefonem fotograficznym.

O nagrodzie dla HTC Touch Diamond w kategorii EUROPEAN SMART PHONE pisaliśmy w tej wiadomości. Dla jurorów powtarzane przez lata symbianowe patenty, w postaci Nokii N96, okazały się niewystarczające.




sonyericsson w980i Sony Ericsson W980i teoretycznie nie przynosi niczego nowego - 8GB pamięci wewnętrznej, aparat 3,2 Mpix, Bluetooth Stereo i radio z RDS. To, co urzekło jurorów to transmiter FM oraz wykorzystujące akcelerometr funkcje SenseMe (dobiera utwory zgodnie z przeprowadzoną analizą nastroju użytkownika) i Shake control (pozwala na zmianę utworu poprzez potrząśnięcie telefonem).

samsung sgh g810 Największym zaskoczeniem wśród fanów fińskiego producenta okazała się wygrana Samsunga SGH-G810 w kategorii najlepszego telefonu fotograficznego. Obstawiana przez wszystkich Nokia N82, mimo uzyskiwania w recenzjach lepszej jakości zdjęć, nie może pochwalić się trzykrotnym zoomem optycznym.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~mohamed  2008-08-18 19:44:04  host: 217.116.102.86

    I bardzo dobrze że nareszcie Nokia przestała przewodzić, bo tak naprawdę to w ostatnim roku nic ciekawego ze strony nokii nic się nie pojawiło....

  • 0

    8. ~Hose  2008-08-18 19:44:38  host: 194.39.141.10

    1: grunt to poczucie humoru ;-)

  • 0

    9.  2008-08-18 20:26:19

    Czy ten g810 ma akcelerometr i akcelerator 3d jak n82?

  • 0

    10.  2008-08-18 20:43:28

    #9: w kategorii telefonu fotograficznego te gadżety nie mają najmniejszego znaczenia.

  • 0

    11.  2008-08-18 21:11:43

    @3: Mój K810i ma 17mm grubości. Uważam, że to w sam raz jak na telefon tej wielkośwci, chyba że wolisz nosić w kieszeni kome grubości podpaski (a'la Mot L6) :-D

  • 0

    12. ~  2008-08-18 21:53:22  host: do-atman.hypernet.pl

    To zobaczcie na Samsunga U100 . Połowa tej L6 :D

  • 0

    13. ~LOCZEK  2008-08-18 21:54:12  host: krap1.lom.netster.pl

    @ słabe baterie?????? Pokaz mi nokię, która wytrzyma 5 dni w normalnym trybie użytkowania, to pogadamy mialam w810i prawie 2 lata i naprawdę żal mi się z nim rozstawać. Poza tym, @6 - nie wszystkie SE mają joye. Pozdrawiam

  • 0

    14. ~  2008-08-18 22:10:51  host: f96-019.opera-mini.net

    od paru lat SE nie robi juz fonow z dzojami bucu

  • 0

    15. ~  2008-08-18 22:26:10  host: f142-058.opera-mini.net

    .13 co do baterii to zapomniałeś kolego ze wyświetlacz ma doży wpływ na jej prace. Więc nie porównuj swojej miniaturki w se do 2,4 cala w nokii. nokie z małymi wyświetlaczami tez trzymaja kilka dni.

  • 0

    16. ~  2008-08-18 22:31:33  host: f142-058.opera-mini.net

    od paru? cos Ci sie chyba pomyliło. no chyba ze dla Ciebie rok albo dwa to juz pare lat.

  • 0

    17. ~none  2008-08-18 22:41:05  host: dynamic-78-8-0-111.ssp.dialog.net.pl

    telefon muzyczne, telefon fotograficzny... a gdzie telefon telefoniczny?? :D

  • 0

    18. ~znawca tematu  2008-08-18 22:58:54  host: dxz242.internetdsl.tpnet.pl

    hahaha szajsung nagrodę dostał za ten syf co robi razem z LG(life's shit),co się dzieje na tym świecie, źle się dzieje, nie długo powiedzą, że Toyota czy Audi robi gorsze samochody od chińskich podróbek takich jak szajsung, to co, że szajsudng jest tańszy o połowę od Nokii i SE, ale jest dużo gorszy pod każdym względem. Nokia robi świetne telefony, numer jeden na rynku, SE robi na prawdę dobre, lecz trochę gorsze niż Finowie. Chcecie mieć wytrzymały telefon kupcie Nokie lub SE. Żadnych szajsungow i innych shitów z korei, chin, tajwau.

  • 0

    19. ~  2008-08-18 23:06:12  host: do-atman.hypernet.pl

    znawca tematu taki z Ciebie znawca jak ze mnie Kubica , widac , że jesteś dzieckiem w wieku max 10 lat i fanem Nokii . I co z tego , że Samsung jest połowe tańszy od Nokii ? Teraz ma to samo do zaoferowania , a nawet więcej (I900,I8510) , a pozatym twój iloraz inteligencji jest tak mały , że nie wiesz iż w EISA nieoceniają typowe "głąby" takie jak ty które głosują tylko na Nokie . G810 wygrał zasłużenie ponieważ oferuje to co N95 / N95 8Gb + plus zoom optyczny i xenon w cieńszej obudowie .

  • 0

    20. ~  2008-08-18 23:09:11  host: 80.51.91.252

    @11 K810? przecież to k-l-o-c-e-k !!!

  • 0

    21. ~dechomenon  2008-08-18 23:35:39  host: host207-4.kaskada.net

    SE nie robi dokładnie od początku 2008 telefonów z joyem, pojawiały sie modele w 2007 z joyem ale i bez joya, od 2008 już tylko są bez..

  • 0

    22. ~czacha  2008-08-19 07:18:22  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    SE najlepszym telefonem muzycznym buahahahahaha no nie moge hahaha tego gowienka nawet w kiblu nie slychac co to to zal... a nokia zeczywiscie nei zasluzyla na zadna nagrode wedlug mnie w tym roku nic nowego nei zrobila wiec i za co jej te nagrody wreczac nokia zawsze gora ale teraz mogli by cos innego wymyslic

  • 0

    23. ~LOCZEK  2008-08-19 07:38:02  host: krap1.lom.netster.pl

    tak czacha, głośniejsze=lepsze, masz racje. oczywiście. Tyle że ja dla odmiany nawet w kiblu słucham odtwarzacza muzycznego raczej przez sluchawki, serdecznie polecam taką metodę @15 nie zapomniałam, tyle, że nie miałam na mysli kilku dni - 5 a nie 3, bo dla mnie to jest różnica, pozdro

  • 0

    24. ~mateo  2008-08-19 08:30:21  host: ackc101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No dobra, Nokia nie zasłużyła, ale SE też nie zasłużyło. Jedynym słusznym wyborem był HTC.

  • 0

    25. ~3m  2008-08-19 09:17:27  host: aja115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bo trudno przyznawać nagrody 2 lata z rzędu za to samo, a Nokia w tym roku zajęła się raczej przenoszeniem bardziej zaawansowanych funkcji do modeli w niższych segmentach cenowych, a nie pogonią za nowinkami technologicznymi. I dobrze. Nie rozumiem zaś wyboru W980i. No chyba że SE dało jurorom słuchawki bluetooth w zestawie.J132 ma jack'a, a W980i nie. Gdzie tu logika.(Wiem, że lowendy SE nie są projektowane przez SE, ale to mimo wszystko kupy się nie trzyma)

  • 0

    26. ~raptoos  2008-08-23 21:48:04  host: aco250.internetdsl.tpnet.pl

    @22 - a co za glab probuje sluchac na 0,1 watowym glosniczku muzyki z telefonu? Przenosna muzyka to tylko i wylacznie sluchawki. A te SE dostarcza najlepsze.

Dodaj swoją opinię