Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 9500 Communicator uzyskała certyfikat Wi-Fi

Nokia 9500 Communicator uzyskała certyfikat Wi-Fi

WitekT 3 Listopada 2004 10:51

0 0

Firma Nokia ogłosiła, że organizacja Wi-Fi Alliance przyznała urządzeniu Nokia 9500 Communicator certyfikaty IEEE 802-11b oraz WPA (Wireless Protected Access).

Nokia 9500 Communicator to pierwsze urządzenie mobilne zarówno w sieciach komórkowych, jak i w bezprzewodowych sieciach LAN, mające te certyfikaty. Certyfikat Wi-Fi gwarantuje, że produkt spełnia wymagania kompatybilności i współdziałania określone przez standardy Wi-Fi Alliance, międzynarodowej organizacji promującej standardy bezprzewodowych sieci LAN we wszystkich segmentach rynku.
Firma Nokia jest przekonana, że bezprzewodowe sieci LAN uzupełniają technologie komórkowe GSM i WCDMA, zapewniając korzyści mobilnym pracownikom i całemu przedsiębiorstwu. Firma jest zaangażowana w promowanie rozwiązań spełniających standardy, aby zapewnić współdziałanie urządzeń i sieci.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet