Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 9300 już dostępna

Nokia 9300 już dostępna

sirmark 8 Lutego 2005 18:07

0 0

nokia 9300 Nokia, zapowiedziała dziś wprowadzenie na polski rynek nowego zaawansowanego smartfonu, który wyróżnia się stylem, estetyką i funkcjonalnością. Nokia 9300 oferuje znakomite cechy komunikacji głosowej i transmisji danych dla wszystkich profesjonalistów, niezależnie od stylu życia czy pracy zawodowej.

Z zewnątrz Nokia 9300 to wysmukły i elegancki telefon komórkowy. Po otwarciu udostępnia pełną klawiaturę oraz ekran z 65 536 kolorów, widoczny pod niemal każdym kątem. Funkcje głosowe telefonu Nokia 9300 są nieporównanie lepsze od możliwości urządzeń predysponowanych do przesyłania danych, a stanowiących połączenie PDA z telefonem komórkowym. Ponadto, dzięki zwartej budowie, Nokia 9300 można wygodnie obsługiwać jedną ręką.

Wybierając jeden z ośmiu dedykowanych klawiszy funkcyjnych na klawiaturze Nokia 9300, można uzyskać natychmiastowy dostęp do informacji osobistych i aplikacji biurowych. Pięciokierunkowy joystick pozwala na łatwe korzystanie z menu i szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Ten trójzakresowy telefon działa w sieciach GSM/GPRS/EDGE. Pięcioosobowe połączenia konferencyjne przy użyciu wbudowanego głośnika i obsługa wielu protokołów poczty elektronicznej (z załącznikami) również BlackBerry Connect (funkcja nie jest dostępna w podstawowym pakiecie sprzedażny, funkcja zależna także od operatora), gwarantują wygodną i bezpieczną komunikację w biurze i poza nim. Nokia 9300 umożliwia także połączenia przez podczerwień i Bluetooth w celu bezprzewodowej synchronizacji urządzenia z komputerem stacjonarnym, przenośnym oraz wymiany danych z innymi urządzeniami mobilnymi.
Nokia 9300 ma 80 MB pamięci dostępnej dla użytkownika (rozbudowywanej do 2 GB przy użyciu opcjonalnej karty MMC), co z zapasem wystarcza do przechowywania wiadomości e-mail, dokumentów, prezentacji, SMS-ów, MMS-ów, dzwonków, plików zawierających dane, notatek kalendarza i list spraw oraz pobierania aplikacji użytkowych i rozrywkowych np. od ponad 1,25 miliona zarejestrowanych twórców aplikacji.

Nokia 9300 jest już dostępna w sprzedaży i kosztuje ok. 3600 zł brutto. Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 9300

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~MAXgsm  2005-02-09 09:52:00  host: daz203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajne telefon!!!Polecam!!!Tylko mogli by zrobić trochę lepszy wyświetlacz!!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-219-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet