Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 7900 Prism

Nokia 7900 Prism

Immortal 7 Sierpnia 2007 22:09

0 0

nokia prism Całkiem niedawno pisaliśmy o Nokii 7500 Prism. Dzisiaj Nokia przedstawiła kolejny model z serii Prism - 7900.

Cała seria kierowana jest do użytkowników ze stylem - jak podkreślają przedstawiciele firmy Nokia. Faktycznie, nie można jej odmówić oryginalnego wyglądu, ale czy rzeczywiście jest na tyle ładna żeby ją kupić, to już kwestia indywidualnych upodobań i potrzeb. Jest to o tyle ważne, że od strony technicznej, telefon prezentuje się przeciętnie: wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, aparat cyfrowy 1,3 Mpix, 1 GB wbudowanej pamięci, odtwarzacz multimedialny. Całość ma wymiary 112 x 45 x 11 milimetrów. Telefon pracuje w systemie GSM i UMTS.




Cena Nokii 7900 wynosi około 480 euro (szacunkowo, wraz z podatkiem), czyli blisko 1820 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: slashphone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~r  2007-08-07 22:18:22  host: chello084010106085.chello.pl

    Przyznam, że telefon jest całkiem stylowy. Co prawda jest to styl dość kontrowersyjny i raczej nie w moim guście ale chętni się na pewno znajdą. Poza tym chyba za dużo tego stylu. Na moje oko stylu dali za coś koło 1000zł. Jak dla mnie za dużo.

  • 0

    2. ~pablo  2007-08-07 22:21:48  host: dkc50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale gówno niewarte uwagi

  • 0

    3.  2007-08-07 22:23:52

    mi tam się podobało dopóki nie doczytałem informacji o cenie xD

  • 0

    4.  2007-08-07 22:27:13

    przeros formy nad trescia

  • 0

    5. ~cz  2007-08-08 16:54:09  host: 193.93.90.91

    Nokia wypuściła na rynek nowe modele telefonów serii Prism – Nokia 7900 oraz 7500. Oba modele pojawią się w sprzedaży w trzecim kwartale 2007 roku w cenie 400 Euro za Nokie 7900 Prism oraz 210 Euro za Nokie 7500 Prism. ;-) co zlego to nie my :P

  • 0

    6.  2007-08-26 17:52:26

    ta 7900 jest całkiem całkiem tyle ze 400 euro to lekka przesada

  • 0

    7. ~mateo  2007-11-15 23:57:16  host: 217.98.4.223

    co jak co cena duża ale prestiżowa jest.Warta uwagi, napewno jesli chcesz sie wyrożnić to warto o niej pomyśleć.Ja wlasnie zamierzam ją kupić ;)

  • 0

    8. ~ola  2007-11-23 18:03:55  host: 41-bem-15.acn.waw.pl

    A ja właśnie sobie taką kupiłam i jestem zadowolona, nie ma niepotrzebnych pierół. Jak kogoś nie stać nie musi się wypowiadać...

  • 0

    9. ~M  2007-12-03 14:38:56  host: adoc209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi tam się podoba, namówię rodziców żeby pod choinkę mi taki sprawili a na przekonanie powiem, że daje połowe ceny...uzbierało sę z kieszonkowych to się ma:D

  • 0

    10. ~  2008-02-13 07:11:05  host: anm34.internetdsl.tpnet.pl

    wczoraj moja dziewczyna taki dostala... rewelacyjny gadzet !

  • 0

    11. ~warcab  2008-02-16 14:11:17  host: guw58.internetdsl.tpnet.pl

    za ten telefon nigdy bym takiej kasy nie dał

  • 0

    12. ~evaj  2008-04-26 22:02:02  host: xdsl-1102.wroclaw.dialog.net.pl

    Telefon bardzo stylowy, a jeżeli chodzi o cenę to przeciez nokia nigdy nisko sie nie ceniła. Uważam, że nokia to jak mercedes wśród innych aut - dla mnie nr 1! Nigdy sie nie zawiodłam na żadnym modelu. Model Cristal Prism już sobie zamówiłam i z niecierpliwością czekam na odbiór

  • 0

    13. ~kaka  2009-02-06 16:09:09  host: host-89-230-68-185.rzeszow.mm.pl

    Po pierwsze aparat to 2 megapixele, 8x zbliżenie i kosztuje do 1600 zł. Najtańszy jest w Avansie bo tam kosztuje 1100zł ok.

  • 0

    14. ~kaka  2009-02-06 16:15:19  host: host-89-230-68-185.rzeszow.mm.pl

    Ogólnie przyciski wbraw pozorom są wygodne. Z tyły są laserowe grawerowania w kształcie diamentów i klawisze też są w kształcie diamentów. Wyświetlacz nie banalny bo LED. Przeżyłby nie jeden wyświetlacz. Trzeba uważać, żeby nie wypadł, bo jest bardzo delikatny. Ma 49 podświetlań klawiatury i ruchome tapety.Kolory są bardzo głębokie. Posiada mp3. Jedyną jesgo wadą jest nie posiadanie radia. Ale chyba lepiej jest posłuchać mp3 bo tam jest muza którą lubisz.

  • 0

    15. ~kiss  2009-02-07 10:11:34  host: host-89-230-68-185.rzeszow.mm.pl

    Mnie się też bardzo podoba, tylko czy muzyki się dobrze słucha?? Nie wiem, bo niektórzy twierdzą, że tak a innni że nie

  • 0

    16. ~rufik  2009-03-03 17:59:55  host: wojtek.retsat1.com.pl

    Ładny telefon, śliczny wyświetlacz OLED, super wygląda to podświetlenie przycisków, ale...na tym koniec. Cała reszta to wady, z których dwie najpoważniejsze to słaby czas na baterii (3 dni przy 5 min rozmowy dziennie) oraz częste zawieszanie się i wyłączanie (tak średnio raz-dwa dziennie). Podsumowując: ładnie wygląda, ale niezawodność pod psem.

Dodaj swoją opinię