Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 7200 - ekskluzywna seria

Nokia 7200 - ekskluzywna seria

sirmark 7 Kwietnia 2004 05:11

0 0

Fiński producent "komórek" wprowadził do sprzedaży limitowaną edycję telefonów Nokia 7200, w białej wersji kolorystycznej.
Premiera telefonu, wyposażonego w materiałową obudowę Xpress-on miała miejsce już w ubiegłym roku i do chwili obecnej urządzenie dostępne było jedynie w kolorach brązowym, jasnoniebieskim i czarnym. Jednak z myślą o tych wszystkich, którzy uwielbiają się wyróżniać z tłumu Nokia zaproponowała zmodyfikowaną wersję telefonu, z białym skórzanym wykończeniem. Oprócz koloru obudowy, urządzenia w serii limitowanej nie różnią się niczym od swoich typowych "braci". Nokia 7200 posiada m.in. wbudowany aparat fotograficzny, podwójny wyświetlacz - kolorowy panel główny o rozdzielczości 128 x 128 pikseli i monochromatyczny ekran pomocniczy (96 x 36 pikseli) i wbudowany tuner FM.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~kami  2008-02-19 15:39:43  host: dee27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo mi się podoba.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze