Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 6301 z UMA

Nokia 6301 z UMA

sirmark 20 Września 2007 19:42

0 0

nokia 6301Nokia zaprezentowała nowy model 6301 wyposażony w technologię UMA.

Nokia 6301 jest unowocześnioną wersją modelu 6300, mającą ten sam design oraz prawie identyczne wymiary. Działa w trzech systemach GSM/GPRS i EDGE, posiada także moduł WLAN oraz obsługę technologii UMA (więcej o UMA pisaliśmy w tej wiadomości) Telefon wyposażono także w wyświetlacz o 16 mln kolorach, 2 Mpix aparat cyfrowy, radio FM oraz złącze kart pamięci microSD z obsługą kart do 4 GB.




Nowa Nokia ma być dostępna w Europie w czwartym kwartale w orientacyjnej cenie 230 Euro (bez podatku).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~111  2007-09-20 19:54:59  host: 212.160.172.70

    z tego zdjęcia to taj sony eriksonowo wygląda

  • 0

    2.  2007-09-20 19:59:57

    ~111 - a wg mnie do dość leciwej (jak na obecne realia) innej Nokii - 6300 jest podobny ;-) A propos... Czy rzucą na stronkę upgrade softu z 6300 na 6301 ?? ;-D

  • 0

    3. ~dd  2007-09-20 20:01:24  host: public-gprs82629.centertel.pl

    Zwykła 6300 jest IMO fajniejsza, ładniej się prezentuje, choć ta brzydka też nie jest. UMA mi nie jest potrzebna. Wole 6300. Nowa 6301 jest w srebrno-brązowo-pomarańczowo- żółtej tonacji, za to 6300 reprezentuje srebrno-czarno-niebieską tonację. Obie ładne, ale wybrałbym 6300 :)

  • 0

    4. ~czester  2007-09-20 20:16:47  host: aym142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam tylko nadzieję że poprawią baterię

  • 0

    5. ~mx2  2007-09-20 20:52:44  host: nat-pr2.aster.pl

    ciekawe kiedy zrobią coś oryginalnego. DNO. Nokia to największe dno tego rynku i tylko w Polsce nie wiadomo czemu ludzie kupują to plastikowe badziewie. Sony Ericsson i Motorola - te dwie firmy robią o wiele lepsze i ciekawsze telefony.

  • 0

    6.  2007-09-20 21:16:31

    a gdzie czarna wersja 6300 co za Nokia:P mam andzieje ze wypuszcza.

  • 0

    7. ~Gr33nY  2007-09-20 21:40:42  host: 9-bem-20.acn.waw.pl

    5: a to nie jest orginalny telefon? ile aparatow ma ta usluge ? nie ma co sie skupiac na wygladzie bo to jest chyba najmniej wazne, zwlaszcza jak znajdziesz zastosowanie dla posiadanych przez ten tel funkcji.

  • 0

    8.  2007-09-20 22:10:06

    ~mx2 - akurat 6300 i ta, to z wyglądu dość ciekawe telefony. Mi się bardzo podobają... Nawet noja żona, kiedy jej kupiłem, 2 godziny tylko wytrzymała i zapytała, dla kogo ten telefon ;-) A powiem Ci, że żeby wzięła nowy telefon to i miesiąc czaem musiał minąć ;-) A i tak po pół roku potrafiła powiedzieć, że stary bardziej jej pasował ;-) 6300 ma już jakiś czas i czasem na baterię rzeczywiście narzeka, że częściej niż w 6230i trzeba ładować... Poza tym ani słowa ;-) A internet! A poczta! A GG!

  • 0

    9. ~janek  2007-09-20 22:10:28  host: dns.mgsp.com.pl

    5: A widziałeś SE z UMA? Albo Motorolkę z VoIPem? A jednak Nokia jest debeściarska;)

  • 0

    10.  2007-09-20 22:11:57

    plus dla Noki że wifi dodali

  • 0

    11. ~  2007-09-21 08:32:12  host: ej154.internetdsl.tpnet.pl

    Dla fanów Motoroli mam złą wiadomość, z powodu tragicznej sprzedaży zostaje zamknięte wiele centrów naprawczych w GB i Europie. Powód: nie ma co naprawiać bo ludzie nie chcą kupować motki więcej. Brak interesujących modeli robi swoje. Motka od czasu razr nie wypuściła niczego topowego i to się mści. Drastyczny program naprawczy.

  • 0

    12. ~  2007-09-21 08:35:14  host: ej154.internetdsl.tpnet.pl

    W Anglii liczy się Nokia, Samsung, Sony Ericsson i potem długo nic i reszta. Kolejność odpowiada wynikom sprzedaży. O modelach to nie wspomnę bo porównanie z Anglii z Polską wypada żałośnie. W Polsce nowości to odgrzewane kotlety w Anglii.

  • 0

    13.  2007-09-21 09:32:15

    @9-Janek. A widziłeś Samsunga z UMA bo taki już był dużo wcześniej przed 6103.

  • 0

    14.  2007-09-21 09:55:10

    Oczywiscie 6301 a nie 6103

  • 0

    15.  2007-09-21 10:25:20

    kto ma doswiadczenie z UMA tzn korzystal z tej uslugi?

  • 0

    16.  2007-09-21 17:03:16

    A kto oferuje w Polsce taką usługę? Miał Centertel... Ale chyba nawet testów nie skończyli (a może nie zaczęli nawet)??

  • 0

    17.  2007-09-21 23:47:41

    a gdzie się podział niejaki "prezes" z bmq45.neoplus.adsl.tpnet.pl który tak krzyczał o braku na Telepolis niusa nt. ww Nokii ? Czemu nic nie komentuje ??

  • 0

    18. ~qba  2008-06-05 10:30:02  host: 91-193-208-103.eimperium.pl

    MAM ten fon i jestem naprawde zadowolony, ma wiele mozliwosci, a bateria nawet nie jest taka tragiczna NOKIA to NOKIA Polecam

  • 0

    19. ~pomocy  2008-07-18 01:43:52  host: elp8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ktos moze cos powiedziec o działaniu wi-fi w tym modelu ?? lapie darmowe hotspoty?? czy da sie przegladac strony www przez wi-fi ??

  • 0

    20. ~Adaś  2009-02-09 20:12:45  host: nat2-27.ghnet.pl

    Chu** że dali mam telefon 6301 i WIFI nie działa UMA też MMS też nic nie działa i nawet specjaliści się głowią i nie potrafią tego rozgruść czemy wszystkie 6301 nie chcą działaś w polskich sieciach... lipa!!! HELP !!!

Dodaj swoją opinię