Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 6021 i nowe ceny telefonów w Orange dla Firm

Nokia 6021 i nowe ceny telefonów w Orange dla Firm

WitekT 3 Stycznia 2006 21:46

0 0
Od 4. stycznia w ofercie Orange dla Firm dostępna będzie Nokia 6021. Obniżono także ceny 6 telefonów.

Obniżone zostały ceny następujących modeli: LG C3310, Motorola V547, Sagem my301X, Samsung SGH-X640, Siemens C65 oraz Siemens S65.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~szalony  2006-01-03 23:30:32  host: 193.69.116.20

    z m.telepolis link Promocje nie dziala ! 404 Error

  • 0

    2.  2006-01-03 23:33:05

    szalony: niestety, ten dział nie działa w wersji mobilnej - z racji tego, że sekcja ta jest szersza niż standardowe kolumny, dodatkowo dużo jest w promocjach tabel i formatowanego tekstu.

  • 0

    3. ~Szalony  2006-01-03 23:57:06  host: gprs1.plusgsm.pl

    Aha :-) dziękuję za informację bo lubię jak jestem w terenie wpaść tutaj i już się nie będę denerwował :) że nie działa link :) lecę na www :) swoją droga oprócz tych zdjęć cennikowych może zasugeruje by też mógł być plik pdf lub xls to pobrania ?

  • 0

    4. ~amatorro  2006-01-04 12:48:26  host: dqg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciągle dośc drogie te telefony. Jak dla firm to nic rewelacyjnego. Swoją droga mogiby coś dla indywidualnych wreszcie obniżyć, cokolwiek :)

  • 0

    5. ~issa  2006-01-04 12:54:45  host: gprs5.plusgsm.pl

    Miałem okazję poużywać 6021 i szczerze polecam. Bardzo elegancki wygląd , całkiem dobry wyświetlacz , świetny EDGE , BT , irda , podłączenie przez kabel. Myślę , że i klient firmowy i indywidulany będzie z tego telefonu zadowolony , będe go polecał teściowej na PWA w Plusie , ma już ofertę i ten aparat za 99 netto.

  • 0

    6. ~issa  2006-01-04 12:57:19  host: gprs5.plusgsm.pl

    Kiedyś bardzo "chorowałem" na v547 , mam przekonanie do Motoroli jeśli chodzi o transmisję danych bo używałem C33 i T260. Widać , że jest to bardzo popularny telefon w Orange , bo na Allegro na aukcjach były praktycznie same nóweczki z tej sieci , zaś z Plusa jak na lekarstwo. Ostatecznie staneło jednak na 6822 , no i już wiem , że długo nie zamienię tego telefonu na żaden inny.

  • 0

    7. ~  2006-01-04 12:58:15  host: aqw50.internetdsl.tpnet.pl

    szczególnie 'srebrny' plastik jest bardzo elegancki :)

  • 0

    8. ~issa  2006-01-04 12:59:09  host: gprs5.plusgsm.pl

    Przepraszam , że tak na raty , ale w 6021 w porównaniu z 6822 zastanowił mnie fakt , znacznie ciemniejszego odcienia , jeśli tak można powiedzieć , wyświetlacza w 6021. Nie wiem , czy też coś nie tak było z nim , czy też można było ustawić kontrast (nie znalazłem) , ale trzymając oba telefony przy sobie można to było dostrzec bez trudu.

  • 0

    9. ~issa  2006-01-04 13:01:27  host: gprs5.plusgsm.pl

    Ja miałem czarny :-) No i dla mnie telefon nie musi być ze złota ;-) Srebrna ( w kolorze) była obramówka. I miał naprawdę klasyczny , elegancji wygląd. Bardzo fajny był ten antyposlizgowy materiał z tyłu telefonu.

  • 0

    10. ~zapomnialem nicka  2006-01-08 14:01:59  host: cqu186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    masowe wystawiane telefonu na allegro nie wskazuje na jego dużą popularnosć tylko powód może być taki że ten telefon do niczego się nie nadaje :D

Dodaj swoją opinię