Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 6021 i nowe ceny telefonów w Orange

Nokia 6021 i nowe ceny telefonów w Orange

WitekT 4 Stycznia 2006 13:10

0 0
Od 4. stycznia w ofercie abonamentowej Orange (Twój Plan i Twój Mix) dostępny jest nowy model telefonu komórkowego Nokia 6021. Obniżono także ceny 6 modeli z oferty.

Obniżone zostały ceny następujących modeli: LG C3310, Motorola V547, Sagem my301X, Samsung SGH-X640, Siemens C65 oraz Siemens S65.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2006-01-04 15:41:21

    Czy ktos wie co proponuje Propozycja w Orange? Narazie nic ciekawego!!! Moze kolo 15-16 stycznia.

  • 0

    4.  2006-01-04 16:02:18

    Jeżeli wzrok mnie nie myli to podwyzszyli cene nokii 6030 z 49 zł (cennik z 13 grudnia 2005r.) do 99 zł.
    Jeżeli się mylę to proszę o korektę.
    Bo to nie jest dobry ruch orange

  • 0

    5. ~nascar  2006-01-04 16:04:35  host: dqr72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za chore ceny. Przecież to nienadzwyczaqjny telefon, kupowany zupelnie bez promocji po rynkowych cenach nie jest wiele drozszy niż w promo w orangu

  • 0

    6. ~  2006-01-04 17:58:58  host: vera.net.pl

    Napisałbym nawet, że jest tańszy. Można kupić zupełnie Nową Nokię już za około 400zł.

  • 0

    7. ~zbok  2006-01-04 18:37:39  host: eden.tu.kielce.pl

    Nie dosc ze ceny sa ch..... to w porownaniu np z Era w Orange jest malo telefonow:( a myslelm ze fuzja z Orange cos zmieni w tej Ideii ....

  • 0

    8.  2006-01-04 21:12:47

    hehe to już przegięcie podniesienie ceny Nokii 6030 z 49 do 99zł i cena 6021 jest wyższa od 6020 parodia!

  • 0

    9. ~rcicho  2006-01-05 09:26:40  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    ale cena SE K700i w abonamencie 50 zł bardzo dobra.

  • 0

    10. ~Ali  2006-01-05 09:32:23  host: 213-238-73-193.adsl.inetia.pl

    No rzenada kto to wogule publikuje,k700 w plusie i erze jest dostępny za 1zl.

  • 0

    11. ~echech  2006-01-05 11:21:08  host: router.elimar.com.pl

    Chwilowo mam telefon w erze, ale planuje przejsc do orange'a pomomo krzykow o wysokie ceny itd... A dlaczego? Poniewaz za 55 zl miesiecznie (chwilowo w erze place 50) mam wieczory i weekendy za free + 25 zeta do przegadania, a biorac pod uwage, ze wiekszosc znajomych mam w orange to lepszej oferty nie znajde... A ceny telefonow... no coz... kazdy chcialby np. k750i za zeta w najnizszym abonamencie (a tak przy okazji - Ali: OD 1 zl a nie ZA 1 zl - "od" robi wielka roznice), ale z ekonomicznego punktu widzenia to raczej operator w mikolaja sie nie bawi a przy specyfice polskiego rynku komorek taka promocja skonczylaby sie i tak zalewem telefonow w skupach i komisach :P

  • 0

    12. ~bambucza  2006-01-05 13:06:32  host: dqj165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czemu te ceny telefonów w Orange takie duże??? przecież mówili, ze jak sie połączą to stać ich będzie na lepsze ceny u producentów. A tu na odwrót

  • 0

    13.  2006-01-05 15:52:25

    Mnie zastanawia co innego. Tyle sie nazeka na orange, to dlaczego przez swieta i nowy rok z orange wyslano zdecydowanie najwiecej smso. czy to jakies przeklamanie. Mam prosbe do administratorów. Moze uda sie puscic ankiete na temat, "W ktorej jestes sieci?"

  • 0

    14. ~Tr0L  2006-01-05 15:55:44  host: dcy225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pumba: dla Twojej wiadomości N6021 jest lepiej wyposażona, niż N6020 (mimo, że posiada aparat). Pozdro.

  • 0

    15. ~Paulostan  2006-01-05 18:59:42  host: 80.55.135.142

    nie to ze jestam specjalnie za era ,ale orange to smiech na sali :)

  • 0

    16. ~Prezesss  2006-01-05 19:05:46  host: bum186.internetdsl.tpnet.pl

    Ja to mam nadzieje że ta fuzja Idei z Orange wkońcu doprowadzi do stworzenia porzadnej i "prawdziwej" sieci G3 w Polsce... Trzeba miec tylko cierpliwosc. Orange dopiero sie u nas zadomawia :)

  • 0

    17. ~wed  2006-01-05 19:55:59  host: 212.244.84.120

    Tak naprawdę to orange to najlepszy w polsce operator.Mają najlepszą oferte abonamentową,jak i prepardy.I dużo telefonów mają tańszych niż u konkurencji

  • 0

    18. ~echech  2006-01-06 22:33:17  host: adu150.internetdsl.tpnet.pl

    Prosta sprawa z liczba sms w orange przez swieta :P Ludzie mysleli ze wysylaja je za darmo w ramach PROMOCJI "Darmowe wieczory i weekendy"

  • 0

    19. ~:)  2006-01-07 18:34:47  host: 62.29.133.84

    W idei ceny fonów były sopoko ale teraz ?? drogo jak... aż przeszedłem do plusa:)

  • 0

    20. ~antek  2006-01-08 13:47:52  host: aasy163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange to drożyzna.niedługo kończy mi się umowa,a zależy mi na fajnym telefoniku i niestety w ich ofercie lepszy aparat ma cene zbyt wygórowaną.

  • 0

    21. ~zapomnialem nicka  2006-01-08 14:37:27  host: cqu186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    masz rację z tymi darmowymi przez święta jak się dowiediałem że dni wolne wypadają w weekend to od razu zadzwoniłem do boku i zapytałem czy nadal w dni świateczne jest za darmo - nie dałem zarobić na sobie oszustom z oranga

  • 0

    22. ~Danioo  2006-04-12 22:43:10  host: dru146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witam!!! mam w Idea 2,5 roku telefon i teraz przedłużam w orange. i porównując ceny Ideii z orange stwierdzam ,że ten następca ma niższe ceny....lecz nie są rewelacyjne... ale nie patrze na oferty w Era czy Plus bo te nie oferują nic lepszego... a po za tym mam tylko 2 znajomych w Era a w plusie nikogo!!! więc wniosek jest jasny!!

Dodaj swoją opinię