Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 5610 wycofana z rynku

Nokia 5610 wycofana z rynku

LuiN 10 Listopada 2008 15:16

0 0

nokia 5610 T-Mobile USA zawiesił sprzedaż telefonu Nokia 5610 XpressMusic i usuwa wzmianki o telefonie ze wszystkich materiałów reklamowych. Operator zrezygnował z telefonu ze względu na poważną wadę fabryczną, telefony od ręki wymieniane są jeden z dwóch innych modeli, z pominięciem czasochłonnych procedur gwarancyjnych Nokii.

Wada fabryczna Nokii 5610 XpressMusic sprawiła, że krótko po rozpoczęciu sprzedaży pojawiła się fala reklamacji w związku z uszkodzonymi ekranami. Nokia rozpoznała już usterkę i zapewnia, że problem nie dotycz nowych partii telefonu, jednak T-Mobile nie wydaje się być już zainteresowany tym modelem.




Klienci, którzy odnotowali jakiekolwiek problemy w działaniu Nokii 5610, mogą w każdej chwili przyjść do salonów T-Mobile i wymienić telefon na Nokię 6301 lub Nokię 5310 XpressMusic - do tego operator dokłada na konto odpowiednio 50 lub 25 dolarów, do wykorzystania na dowolne usługi.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: The Boy Genius Report, wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~  2008-11-11 07:40:58  host: nat-tar.aster.pl

    Tytuł niezły. To, że jeden operator nie chce sprzedawać danego modelu nie oznacza jego wycofania z rynku. No, ale czego się można spodziewać po stronniczym portalu?

  • 0

    29. ~jack  2008-11-11 08:13:24  host: bmr246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tez zmieniłem nokie na samsunga i na razie nie żałuje lepsza jakosc nizsza cena miałem smsunga sgh-u700 a teraz sgh-d880 dobre telefoniki

  • 0

    30. ~Longman  2008-11-11 08:32:21  host: addi58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakoś nie wyobrażam sobie tego w Polsce. Tutaj "ten typ tak ma" i kliencie martw się sam. Co prawda nie z branży komórkowej ale elektronicznej - przed paroma laty wycofano wadliwy typ napędu DVD niemal w całej Europie. Niemal, ale nie w Polsce, widocznie tutaj akurat ten napęd się nie psuł (jakiś cud mniemany...). Przypomina mi to też wybuchające baterie w laptopach. Na świecie sprawiają zagrożenie i trzeba je wymienić, ale w Polsce niekoniecznie.

  • 0

    31. ~  2008-11-11 09:54:37  host: aaon15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Vodafone tnie prognozy - http://www.cnbc.com/id/27654872

  • 0

    32.  2008-11-11 10:36:21

    #30: bo u nas się myśli na krótką metę. Zysk na dziś jest najważniejszy a po nas choćby potop ;-)

  • 0

    33. ~stz  2008-11-11 10:57:40  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Zgadza się. Zysk najważniejszy. Widać to po wypowiedzi Bauca z Polkomtela, który powiedział, że jak dolar i Euro zdrożały, to jego sieć zrobi w przyszlym roku mniej inwestycji.

  • 0

    34. ~  2008-11-11 11:32:00  host: 85.11.106.142

    i bardzo dobrze, nokje to szmirowate (ś)fińskie zabaweczki dla dzieci neo

  • 0

    35. ~bejm  2008-11-11 11:43:38  host: unblock-the-web.info

    #34 Racja!!!!!

  • 0

    36. ~Gal  2008-11-11 12:02:33  host: 77-253-5-23.adsl.inetia.pl

    Zakath - tak, to prawda. Ale to chociaz wymusza montaz i testowanie w sensownych warunkach.

  • 0

    37.  2008-11-11 12:23:49

    Ogólnie telefony robi sie z coraz gorszych materialow ze wzgledu na tendencje do obniżania koncowych cen detalicznych czy to dla klienta czy hurtowych dla operatorow. Dlatego stosuje sie coraz czesciej plastiki przypominajace chrom ktore szybko sie scieraja, itp itd. Obudowy tez sa gorzej spasowane, chociaz musze przyznac, ze nawet solidna N6310i potrafi skrzypiec, czego np w samsungach z gornej polki nie uswiadczysz (ale te znowu sa spasowane na sztywno co sprawia ze sa mniej elastyczne i w przypadku sliderow pekaja w nich latwo wyswietlacze). Tak wiec tendencja do obnizania kosztow powoduje ze telefony z dobra elektronika pakuje sie w slabe jakosciowo "ubranka"

  • 0

    38. ~  2008-11-11 13:58:28  host: p11-14.opera-mini.net

    Jednak masa ludzi /pewnie z lenistwa - tak jak i ja ;) / wybiera szajsowata nokie, bo nie wyobraza sobie uczenia sie obslugi innego menu i jest tak przywiazana miloscia niewolnicza do menu nokii, ze poniesie wszelka ofiare ale innego telefonu niz nokia nie kupi. Czekam kiedy bedzie tak, ze mozliwosc personalizowania bedzie tak daleko posunieta, ze np w motoroli da sie zorganizowac menu tak, zeby wygladalo jak w nokii. Ale pewnie cos takiego nigdy nie nastapi a szkoda.. /psychiatra

  • 0

    39. ~  2008-11-11 22:01:31  host: p11-06.opera-mini.net

    psychiatro lecz sie sam!

  • 0

    40. ~Mera  2008-11-11 22:33:39  host: abij223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    => 34 => Bejm ... własnie wam - dzieciom neo powinno się, jak małpie brzytwę, internet zabrać. Bo poziom waszych wypowiedzi jest na to 100 % dowodem, że idiotom netu nie powinno się udostępniać.Coraz więcej takich głupkowatych szczyli na każdym portalu czy forum.

  • 0

    41. ~  2008-11-11 23:00:21  host: f96-016.opera-mini.net

    @39 lecze sie, lecze ;-) jak dziennie przyjme 60 imbecyli, to wierz mi, ze ja terapii tez wymagam :-)

  • 0

    42.  2008-11-12 01:17:23

    Wyszła nowa opera mini,wersja 4.2

  • 0

    43. ~  2008-11-12 01:32:03  host: f142-214.opera-mini.net

    Wlasnie z niej korzystam. Fajne te kolorowe skorki :-) /psychiatra

  • 0

    44.  2008-11-12 11:03:43

    Może nie wycofali kompletnie z całego rynku, ale można spodziewać się, że za ciosem pójdą też inni. A Nokia i tak będzie sprzedawała w sieciach detalicznych póki się da. Inna sprawa to kwestia kto kupuje telefon o którym wiadomo, że posiada powazną wadę fabryczną?

  • 0

    45. ~E_P  2009-05-17 21:52:46  host: nat-go2-1.aster.pl

    Szkoda tylko, że w Polsce tak się nie da. Latamy wraz z dziewczyną już 5 miesięcy z tym telefonem po serwisach, już pół kraju zwiedził i nadal usterka wraca. W tym przypadku akurat dotyczy ona klawiszy, które czasem ot tak przestają sobie działać i nic nie da się zrobić. Po oddaniu do serwisu coś tam zrobią i działa... przez jakieś 2-3 godziny po odebraniu z serwisu. Później ponowny powrót do "naprawy". Telefon był kupiony z Media Markt i tam do serwisu oddawany już 3 razy. W Nokia Care był już 2 razy... i nadal nic. Oprócz tego, że usunęli inną wadę, która pojawiła się po jednej z wizyt w serwisie.

  • 0

    46. ~Bloodi  2009-06-09 16:16:07  host: chello089075084060.chello.pl

    O fuck! A ja go kupiłam, mimo to narazie się dobrze sprawuje... choć raz na miesiąc (bo bardzo rzadko ale jednak) gaśnie ekran na sekunde i po chwili jest w porządku, a głośnik przy muzyce czasami pyka, tak po za tym to działa.

  • 0

    48. ~E1665  2012-12-27 00:43:01  host: aalu217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam tą nokie od 8 lat, chociaż już guzika przesuwanego tego długiego już nie ma, to sprawdza mi się rewelacyjnie. Fakt że po roku czasu musiałam nowy system wgrać bo tamten szwankował i głośniki naprawić, ale potem... do tej pory jestem z niego zadowolona, a bateria trzyma mi 5 dni. A na wyczerpanej baterii spokojnie dzień wytrzymuje :)

Dodaj swoją opinię