Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 5250 - tani fiński grajek

Nokia 5250 - tani fiński grajek

LuiN 24 Sierpnia 2010 11:01

0 0

nokia 5250 Nokia zaprezentowała oficjalnie nowy muzyczny telefon - model 5250. Urządzenie pracuje pod kontrolą dotykowej odmiany Symbiana, łącząc w sobie zaawansowane funkcje muzyczne i przystępną cenę.

Telefon ma 2,8-calowy oporowy ekran dotykowy o rozdzielczości nHD (640 x 360 pikseli), aparat fotograficzny 2 Mpix, moduł łączności GPRS/EDGE, gniazdo JACK 3,5 mm, radio FM i czytnik kart microSD o pojemności do 16 GB.




Zabrakło łączności 3G, GPS-u i WiFi, jest za to przystępna cena, która wyniesie w Polsce w chwili premiery około 600 zł. Sprzedaż rusza od września. Bonusem od Nokii jest preinstalowana muzyczna gra Guitar Hero 5 Mobile i aż 5 wariantów kolorystycznych obudowy telefonu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2010-08-24 11:25:41

    No cóż, trzeba się wyzbyć starych części zalegających na magazynach. ;-)

  • 0

    6.  2010-08-24 11:30:40

    Kuracji odchudzającej ciąg dalszy. Jeśli jakość dźwięku na tym nie ucierpi, a cena używanego dobije do 300zł, to będzie to niezła propozycja w kwestii muzycznej.

  • 0

    7. ~Arczi  2010-08-24 11:37:55  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    Gdyby było 3g... Brałbym w ciemno. A tak to... Zostanę przy Avili

  • 0

    8. ~Mickey  2010-08-24 11:45:55  host: user-188-33-165-140.play-internet.pl

    Osobiście dołożył bym sobie trochę kasy i kupił iPhone 3g z rynku wtórnego. Za 800 by się znalazł. Z moich doświadczeń Nokie średniej klasy są wykonane z koszmarnej jakości plastików i po kilku miesiącach skrzypią i są porysowane. Wyświetlacze oporowe są beznadziejne. wolał bym już fizyczna klawiaturę.

  • 0

    9. ~ja-ros  2010-08-24 11:46:11  host: t09-07.opera-mini.net

    ekran 2.8 cala przy takiej wysokiej rozdzielczości!? Może trochę na tym ucierpieć wygoda użytkowania, w 5530 już nie było za dobrze... No i gdyby zmniejszyli rozdzielczość toby w końcu szybciej chodziła, a poprzednie dotykowe telefony muzyczne nokii nie były pod tym względem zbyt dobre.

  • 0

    10.  2010-08-24 11:48:58

    600zl cena producenta czyli na allegro nowe bede za ok 500zl od operatora..mi tam sie nie przyda bo na dniach przychodzi do mnie swiezutki Galaxy S..mysle ze Nokia to juz dawno nie to samo..wykorzystuja bardzo marketingowo bo wiedza ze napis "Nokia" i tak wiele osob zacheci do kupna niestety..

  • 0

    11.  2010-08-24 11:52:51

    Z Nokii to nadal tylko N82, E90, E71 i E72.

  • 0

    12. ~PatrykOS  2010-08-24 12:01:53  host: 14.179.wmc.com.pl

    Zabójczy zestaw: Symbian + oporowy ekran Nokii . Mimo, że cena skrajnie niska, podziękuję i postoję...

  • 0

    13. ~Ziomek  2010-08-24 12:03:18  host: dys14.internetdsl.tpnet.pl

    Jak na nokię to bardzo ładny telefon. Tylko czemu wygląda jak Samsung Monte i ma mniej funkcji, a jest 50% droższa?

  • 0

    14. ~jaqb  2010-08-24 12:03:48  host: client-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    jeśli ma guitar hero w standardzie to kupuje ;]

  • 0

    15. ~berdys  2010-08-24 12:27:20  host: ip-94-42-52-111.multimo.pl

    kp500 za 300 pln ma gsm 900/1800 850/1900 a to tylko 850. Z czym do ludzi, nokio ? Ja zawsze kupuje conajmniej 4 systemowe, ze wzgledu na wyjazdy a Nokia jak zwykle robi polprodukty.

  • 0

    16.  2010-08-24 12:44:01

    600 złotych to jest przystępna cena ?:P chyba ich pogięło - i jeszcze na domiar złego oporowy(!) wyświetlacz :/

  • 0

    17. ~  2010-08-24 12:47:11  host: chello089077242252.chello.pl

    Tak w ogóle to opłaca się Nokii robić takie telefony bez 3G? Bo rozumiem wi-fi, nie wszystkie muszą mieć. Ale telefon dla mnie za około 600zł wręcz musi mieć 3G a zaletą byłoby gdyby miał wi-fi.

  • 0

    18.  2010-08-24 13:47:43

    Teraz bez 3G i WiFi, to jak bez ręki :/

  • 0

    19. ~r  2010-08-24 15:45:47  host: user-188-33-44-141.play-internet.pl

    tylko popatrzyłem ze oporowy wyśw. i już wszystko wiem. Jak ktoś lubi sprzęty muzealne to nie widzę przeszkód. Ja nokii już podziękuję :-P

  • 0

    20. ~rts  2010-08-24 16:17:56  host: 77-253-96-45.adsl.inetia.pl

    @~r - oporowe wyświetlacze mają tą przewagę, że na pewno nie włączysz w nich niechcianych funkcji przez muśnięcie ekranu i na pewno nie wstukasz niechcianej literki pisząc na qwerty - to wciskając ekran masz nad nim większą kontrolę niż muskając.

  • 0

    21.  2010-08-24 17:45:14

    @20 Ale dzięki temu masz większą szansę, że telefon po odblokowaniu sam zacznie Ci latać po menu w kieszeni.

  • 0

    22.  2010-08-24 22:00:57

    Całkiem ładny telefon, niestety pod względem funkcji to jest gniot. Idealny telefon dla kobiet i dzieci bo pewnie będzie dostępny w niskich abonamentach od 1zł.

  • 0

    23. ~meee  2010-08-25 20:26:19  host: 87-205-176-191.adsl.inetia.pl

    jednak jakbym mial kupowac to wole 5230

  • 0

    24. ~Fabiano  2010-11-28 20:43:19  host: nysar001-pokoj.dsl.opol.bdi.inetia.pl

    Posiadam tą komórkę jak na noszenie jej w kieszeni to jest nie wygodnie najlepiej nosić ją przy pasku.Miałem wybór nokia 5250 lub 5230 i zle wybrałem mogłem wziąść 5230 ale trudno pech pomęcze się z tą.A huitar hero zaczeło mi się zacinać po 2ms

Dodaj swoją opinię