Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 5250 pojawiła się w Ovi Store

Nokia 5250 pojawiła się w Ovi Store

LuiN 28 Lipca 2010 07:48

0 0
nokia 5250 leakedm Niezapowiedziana jeszcze oficjalnie Nokia 5250 pojawiła się na stronach Ovi Store. Urządzenie ma dotykowy ekran i system operacyjny Symbian.

Niewielka grafika telefonu to właściwie wszystko co wiemy o nowym telefonie Nokii. Zachodnie serwisy doszukują się podobieństw w wyglądzie względem Sony Ericssona Xperia X8, choć chyba za wcześnie jeszcze na takie porównania.

Biorąc pod uwagę numerację, telefon najprawdopodobniej rozszerzy portfolio budżetowych telefonów Nokii z systemem Symbian ^1 (S60 piątej edycji).




Źródło tekstu: Mobile Bulgaria, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-07-28 08:25:30

    Na systemie Maemo powinna być zrobiona, Symbian już jest za chwiejny na możliwości, certyfikaty.

  • 0

    2. ~  2010-07-28 08:44:59  host: 212.2.101.61

    nie za duzo juz tego? Ja rozumiem 5800, 5530, 5230 ale 5235 itp. To juz przegiecie. Zrobili by jakis nowy porzadny telefon oczywiscie z tym ukladem grajacym co w tych i tyle.

  • 0

    3.  2010-07-28 08:46:24

    @1 a po polsku? symbian moze i wielkich mozliwosci nie ma, ale szczerze powiedziawszy wrzucenie tam czegokolwiek innego pogorszyloby jeszcze sprawe. zapewne bedzie to cos pokroju 5230 (moze inny aparat czy nagrywanie wideo) o ile nie to samo tylko w innej obudowie. na urzadzenie dorownujace 5800 raczej bym nie liczyl.

  • -1

    4. ~rakers  2010-07-28 08:54:31  host: s01cfpi.pkobp.pl

    lubie komentarze czytac, bo sami specjalisci tu pisza. co byc pwinno, jak byc powinno, za ile i kiedy. czyli statystyczny Polak: zawsze i wszedzie niezadowolony. ps. przepraszam za brak polskich znakow.

  • 0

    5.  2010-07-28 09:01:53

    @4 jak nie masz nic do napisania na temat, to po co sie udzielasz? za duzo czasu wam w PKO daja? gdzie tu widzisz niezadowolenie? wiekszosc to stwierdzenie faktow. bajzel jest w oznaczeniach, sprzetowo slabsze dotykowe nokie kuleja, by wrzucac w nie lepsze systemy... twoje posty sa mniej wiecej takie jakbys na forum o grach napisal, ze zapalency nie maja o czym dyskutowac, tylko o takich samych teksturach i innych walorach gry jak w jej poprzedniku... to strona tematyczna i takie dyskusje sa jej czescia. nie chcesz, nie czytaj. proste ;) nie psuj innym czerpania radosci ze swoich zainteresowan.

  • 0

    6.  2010-07-28 09:35:13

    @2 cale szczęście że taktują te nazwy co 5:PPP

  • 0

    7. ~  2010-07-28 09:46:20  host: t23-06.opera-mini.net

    Skoro jest zapotrzebowanie na smartfonowe low-end'y to Nokia ma robote a operatorzy moga je oferowac za 1zł w niskich taryfach. I biznes sie kręci. rcicho

  • 0

    8. ~rakers  2010-07-28 10:15:22  host: s01cfpi.pkobp.pl

    5 do thonka mądrego to przyjemnie posłuchać

  • 0

    9. ~bzz  2010-07-28 10:27:32  host: korp14.avistamedia.pl

    8 - dobre;) Ja uważam, że nokia ładnie się prezentuje. TA nokia.

  • 0

    10.  2010-07-28 10:30:23

    Sądząc po starej numeracji, to nie ma co liczyć na jakieś cuda. Mogliby chociaż dać ekran pojemnościowy, ale szczerze w to wątpię. Ale fakt, low-end to oni mają opanowany.

  • 1

    11.  2010-07-28 10:30:44

    Hmm, dobrze, że w końcu design inny, ale ta też wygląda cegłowato. Znając życie będzie się świetnie sprzedawać nawet jeśli nic nie ma. Bo ciekawe, czy to odchudzenie nawet już odchudzonej 5230 czy może jakiś inny kierunek?

  • -2

    12. ~mr. Wolf  2010-07-28 13:50:09  host: public76617.xdsl.centertel.pl

    Witam serdecznie! Pozwolę sobie na małą polemikę z postem 5: dlaczego osoba tak myśląca nie miałaby napisać tego,o czym myśli? Jeśli ktoś Nokię (przykładowo) opluje,dowiaduje się,że jest marudny,jeśli ją chwali,okazuje się być naiwnym "fanbojem" i też nie powinien się udzielać... Tak źle i tak niedobrze. Za chwilę dowiem się,że tak naprawdę już wszystko o wszystkim zostało powiedziane/napisane i całe forum można zamknąć,bo ileż można czytać,że coś się komuś podoba lub nie... A do tematu: podejrzewam,że nowa Nokia zbyt wiele innowacji nie wniesie,bo CÓŻ MOGŁABY/MUSIAŁABY MIEĆ,by zadowolić ludzi? Aparat 12mpx? Po co,toż to głupota i naciąganie naiwnych... Inny wyświetlacz? I tak będzie za mały/za duży/za słaby... Szybszy procesor? Eeeeee,też pewnie nie taki,jaki być powinien... Symbian to przeżytek... Wstawili by Androida,to pewnie i tak byłby do bani,bo inni mają już doświadczenie i tak w ogóle to zrobili to już wcześniej i są lepsi... Ależ się rozmarudziłem,przepraszam! ;-)

  • -1

    13. ~r  2010-07-28 15:54:15  host: user-188-33-153-206.play-internet.pl

    a gdyby nokia do każdego sprzedawanego telefonu dorzucała parę kaloszy? Do low-endu takie dziecinne, do X6 jakieś męskie, większy numer. Byłby to powrót do korzeni i może ze względu na wspaniałe kalosze telefony szły by lepiej? Tak właśnie myślę. Lepsze kalosze niż jakiś android ;-)

Dodaj swoją opinię