Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 3310 2017 w Play

Nokia 3310 2017 w Play

orson_dzi 8 Maja 2017 12:40

5 12
nokia play hmd

11 maja poznamy szczegóły oferty z nową Nokią 3310 w sieci Play.

Zbliża się początek sprzedaży nowych Nokii w Polsce. Wiemy już na pewno, że produkty HMD Global będą dostępne w sieci Play. Na 11 maja została zaplanowana konferencja, na której zostaną zaprezentowane szczegóły oferty z Nokią 3310 2017.

Z okazji premiery zostaną rozegrane pierwsze mistrzostwa gry w Snake'a.

Zobacz: Nokia 3310 2017 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Smartfony Nokii wracają na polski rynek. Będą w Play


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nokia 3310 2017 | play | nokia | hmd global

w sumie: 31
  • 1

    13.  2017-05-08 14:18:25

    taki nius trochę z d..., bo mało konkretu tu. Nie zmienia to faktu, że jedynie jako ciekawostkę mozna to traktować. Abonament od P4 żeby mieć Nokię to opcja dla szaleńca.

  • 1

    14. ~QQQ  2017-05-08 14:20:14  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Ja czekam na Nokię 3310 (2018), bo ta im średnio wyszła.

  • 1

    15.  2017-05-08 14:27:53

    Łezka się w oku kręci.. :)

  • 1

    16. ~piokuk  2017-05-08 14:28:23  host: public-gprs378577.centertel.pl

    Jedyna sensowna opcja to ten telefon za 1 PLN w najtańszym abonamencie.

  • 1

    18.  2017-05-08 14:53:32

    Przecież od dawna chodzi tylko o to aby sprzedać a nie o to, żeby było dobrze...

  • 0

    19. ~  2017-05-08 14:53:55  host: 140.101.31.244

    W pleju 3G oznacza transfer nie szybszy niż 3Mbit, 4G nie szybszy niż 4Mbit, itd.
    Konkurencyjne sieci nie oznaczają się jako 15G, 20G czy wyższe.

  • 2

    20.  2017-05-08 15:01:30

    Robiąc zapowiedzi do ogłoszenia, Play bardzo przecenia zainteresowanie tą ofertą. Mogą być spokojni, że tłum na abo w P4 się nie rzuci, zeby brać próbującą wstać z trumny Nokię.

  • 1

    21. ~  2017-05-08 15:19:42  host: user-46-113-135-50.play-internet.pl

    News sponsorowany na miarę galaxyszita 9+ . Kogo interesuje jakikolwiek abonament z telefonem za 250zł? News powinnien brzmieć > NOKIA w SKLEPACH od xx, xx w cenach... a nie nokia w srej w qupo abo. Może dajcie grafik jak gruszka odwiedza miejski szalet ?

  • -1

    22.  2017-05-08 15:53:32

    W abonamencie za 19,99 zł z nielimitowanymi rozmowami mogę wziąć :)

  • 1

    23.  2017-05-08 15:55:00

    play ma swoich magików od 4G, to spokojnie tą Nokię podkręcą do LTE
    ;-D

  • 0

    24.  2017-05-08 17:57:12

    Super, właśnie Play nie wyłącza 2G, u mnie ponownie wróciła stacja z 2G E-GSM. Dlatego telefon się sprawdzi do rozmów.

  • 1

    25. ~gość  2017-05-08 18:03:17  host: public-gprs212639.centertel.pl

    Szał z powodu takiej kupy.... Co to za "telefon"? To zabytek, zabawka dla dzieci wyglądem z kiosku ruchu.

  • 0

    26. ~Bzibzia  2017-05-08 18:26:24  host: user-94-254-176-27.play-internet.pl

    Do nr. 23 Tej Nokii nie da się podkręcić do LTE.

  • 1

    27. ~  2017-05-08 18:30:50  host: user-94-254-147-11.play-internet.pl

    musieli by mi doplacic , zebym wzial w abo.

  • 0

    28.  2017-05-08 19:27:05

    sama nokia spoko. cokolwiek w play nie bardzo. podziekuje

  • 1

    29.  2017-05-08 19:51:49

    Tego typu fon byłby fachowy i techniczny jakby miał najzwyklejszy historyczny monochromatyczny wyświetlacz. Czyli wstawiamy kości ze współczesnej technologii - czyli to samo robią co starej generacji, a mniej potrzebują mocy, bo robione w coraz mniejszej mikrometrowej technologii, a wyświetlacz wstawić mono jak w starych, poczciwych nokiach typu 3410 i byłoby elegancko i oczywiście uzupełnić o 3G jakby który wyłączył bazy w 2G.
    Po co komu kolor jak fon jest dedykowany do rozmów, a nie oglądania co tam wyświetlacz kolorowy pokazuje - czego i tak w silnym słońcu nie widać na kolorze. Pod tym względem czarno-białe wyświetlacze miażdżą te lipne kolorowe, które są dobre jak w ciemnej piwnicy na nie patrzysz.

  • 0

    30. ~ola  2017-05-08 23:31:45  host: ip-37-109-33-240.a2mobile.pl

    podobno zaprezentują tez 4G LTE EDGE w tej Nokii i DZIAŁAJĄCE w GSM MMS!!! to chyba jedyna sieć gdzie w 2G nie działają MMS... ani razu nie udalo mi się go pobrać...

  • 0

    31. ~tomaszl  2017-05-09 09:06:31  host: 89-64-59-211.dynamic.chello.pl

    Jak Play pokaże cenę to wszystkim opadną szczęki i przez tydzień będziemy je zbierać z podłogi :D Na bank będzie za 1 zł a abonamencie Formułą Solo L za 75 zł :D

  • 0

    32. ~Darek  2017-05-09 12:20:21  host: apn-31-2-22-164.dynamic.gprs.plus.pl

    Najlepsze jest to, że taka niby zwykła konferencja wzbudza tyle emocji. I o to chodzi :)

  • 1

    33.  2017-05-09 16:04:55

    Nie chcę psuć Play zabawy, ale nie oszukujmy się, tłum się nie rzuci ani na Nokię, ani na abo Play, a już na pewno nie na Nokię za abo w Play.

Dodaj swoją opinię