Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 3120 tańsza w TakTaku

Nokia 3120 tańsza w TakTaku

WitekT 2 Lutego 2006 16:38

0 0
Od 1. lutego w Era TakTak obowiązuje nowy cennik zestawów z telefonem.

W nowej ofercie potaniał jeden model telefonu - Nokia 3120 z 429 zł na 399 zł brutto. Dalej w ofercie jest Sagem myX1-2 TRIO za 149 zł brutto wraz z kartą i 50 zł na rozmowy.

Pełny cennik zestawów w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Jural  2006-02-02 17:23:14  host: 82.160.20.5

    No wreszcie ! Bo już zazdrościłem mieszkającym blisko granicy cen w pre-paid T-Mobile ;)

  • 0

    2. ~rumbur  2006-02-02 18:02:53  host: dow149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajny fonik, dobrze, ze potaniał. Czy to jest dobra cena to nie wiem...

  • 0

    3. ~Jurek  2006-02-02 19:35:57  host: chl185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na allegro kupilem taki nowy (3120) z dwuletnia gwarancja za niespelna 275 zl. Oczywiscie koszta przesylki w to sa wliczone :) Wiec 400 zl to dalej duzo. Jak za 299 zl to OK

  • 0

    4. ~babeo  2006-02-02 20:34:28  host: c134-243.icpnet.pl

    Buahahah ale newa ... buahahah w Media Markt już od dawna jest za 379zl :D

  • 0

    5. ~babeo  2006-02-02 20:35:08  host: c134-243.icpnet.pl

    ... oczywiście news a nie newa miło być :P

  • 0

    6.  2006-02-02 20:44:43

    ostatnio siostrze kupiłem na allegro 3120 za 258 zł, z gwar. pl menu i jeszcze pokrowiec dostałem gratis:) to już bardziej się opłaca takie rozwiązanie + starter:) pzdr

  • 0

    7. ~Jurek  2006-02-02 21:40:26  host: chl185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    milkor: no tyle ze na allegro trzeba uwazac i dobrze trafic ;) ale faktycznie, mozna ustrzelic niezla okazje ;)

  • 0

    8.  2006-02-02 22:02:22

    ta nokia nic ciekawego nie proponuje a jest droga!!! moim skromnym zdanie powinna kosztowac maksymalnie 250 zl

  • 0

    9.  2006-02-02 22:24:46

    ostatnio jakos tel na wolnym rynku jako nowy z gwarancja i bez simlocka ejst tanszy niz u opow...

  • 0

    10.  2006-02-02 23:41:16

    do moich poprzednikow wiedzacych ile ten telefon 'powinien' kosztowac w prepaid. telefon powinien kosztowac tyle zeby operator osiagnal zalozony przez siebie wspolczynnik ilosci uzytkownikow prepaid do postpaid. i tak sa ustalane ceny telefonow.

  • 0

    11.  2006-02-02 23:42:15

    PS. Moze przespalem, ale czy juz wiadomo czy w tym miksowym Era Fun mozna wykupywac erajednostki zeby dzwonic wewnatrz sieci?

  • 0

    12.  2006-02-02 23:48:46

    sypmatyczny: na razie erajednostki w FUN są tylko w doładowaniach. Nie można ich "kupić" jak w TT.

  • 0

    13. ~pop  2006-02-03 08:47:50  host: pa135.zawady.sdi.tpnet.pl

    to fajny fonik,brakuje mu tylko irdy i radia,bo wizualnie jest super!a cena nadal jest z ksiezyca,odnośnnie allegro,to jestem sceptyczny,czasami mozna wybulic kase za pare deko cegly,trzeba byc ostroznym,telefonik ten powinien kosztowac maksymalnie 300pln /z radiem i irdą/!

  • 0

    14. ~ura  2006-02-06 17:36:23  host: dpx134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Im więcej tego typu akcji obniżkowych tym lepiej. Oczywiście, że ceny mogly by być niższe, ale w końcu to prepaid a nie abo

  • 0

    15. ~baca z gór  2006-02-07 15:41:55  host: dqj137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewnie. Pozatym teraz taktak ma taką mocną cennikowo oferte, ze zjada konkurentów bez problemu. 59 groszy do wszystkich, to taniej niż orangego ma w sieci :P

  • 0

    16. ~Roman  2006-02-07 16:46:03  host: dqt38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam taktaka i uważam, ze nawet gdyby miał najdrozsze ceny fonów to i tak sie opłaca. A nie ma przecież, inne prepaidy mają zazwyczaj gorsze ceny

  • 0

    17. ~goguł  2006-02-07 19:37:41  host: cpj173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super zaczynamy mieć coraz bardziej europejskie ceny :D a tyle było narzekania an za drogie słuchawki i co skończyło się jak nożem odjał - teraz to mogą narzekać tylko abonanci konkurencyjnych sieci :)

  • 0

    18. ~moskit  2006-02-09 16:05:09  host: dot46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No, powoli ceny są coraz lepsze. Ja tam sie ciesze, słuchawke już mam, 8 miechów jestem i mam naprawde nieźle w tt :)

Dodaj swoją opinię