Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 2610 dostępna w POP-ie

Nokia 2610 dostępna w POP-ie

sirmark 12 Grudnia 2006 18:38

0 0
Od 8 grudnia w ofercie POP dostępny jest telefon Nokia 2610.

W zestawie POP telefon kosztuje 359 zł. W ofercie Zetafon przy umowie na 24 miesiące kosztuje 299 zł brutto, na 30 miesięcy 199 zł brutto, na 36 miesięcy 99 zł brutto.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.



Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2006-12-12 19:47:40

    No Zetafon na 24 miesiące jest świetny... Dwa lata zasilania konta i z tego wszystkiego masz 60zl rabatu na telefon. Kpina dosłownie... Brak słów...

  • 0

    2.  2006-12-12 20:10:51

    A co nam po Nokii 2610, my chcemy lepsze promocje i "lżejsze" stawki...

  • 0

    3. ~r  2006-12-12 20:12:39  host: chello087206151164.chello.pl

    bardzo "korzystny" jest tez zetafon na 36 miesięcy. Choć jednak szkoda, że jeszcze nie ma dłuzszych zetafonów. A jakby tak zrobić na 100 miesięcy to może by dali nawet za jednego zeta tą 2610 ;)

  • 0

    4.  2006-12-12 20:16:44

    właśnie wyszukałem ceny tego telefonu na ceneo . cena tego tel mieści się w zakresie od 290 do 390. po co dopłacać za założenie simlocka?

  • 0

    5.  2006-12-12 20:45:09

    zetafon super oferta, brak słów do komentarza.

  • 0

    6. ~Decha  2006-12-12 21:25:57  host: inet20908nb-0.eranet.pl

    Boże, wiązać się umową dla 60 złotych. I pomyśleć że znajdą się ludzie co to wezmą. Cóż, są ludzie, taborety i klienci Orange :)

  • 0

    7.  2006-12-12 22:20:03

    6 Decha- a co powiesz na sony ericsson k750i, na abonament w plusie, w najmniejszej taryfie kosztuje 699 zł z vat, czy czasem na allegro czy w komisie taniej się nie kupi? Ceny telefonów idą w góre, a opy ciągle powtarzają że dopłacają to telefonów i blokada sim musi być itp.14 miesięcy temu kupiłem samsunga x640 w abo w plusie, w najmniejszej taryfie dałem 150 zł dziś on kosztuje 149 zł, cena w komisie wówczas byłą 600 zł dziś max 400 zł, dlatego już więcej abonamentu nie wezme :)

  • 0

    8. ~Jural  2006-12-13 05:07:18  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Co to jest na środku ? Coś jak w 6610i ?

  • 0

    9.  2006-12-13 07:56:33

    W Media leży bez łachy i simloka zan 349 PLN

  • 0

    10. ~Bystrzak  2006-12-13 09:27:58  host: 193.111.174.150

    Łe, ta oferta na złomofony nie umywa się do prawdziwej promocji w ERA FUN. Orange przestań woiskać kit bo żenua się robisz. Mniej na kosztowną reklamę w TV a więcej dla klientów!

  • 0

    11.  2006-12-13 12:53:37

    pop od dwóch lat nie zmienił stawek za połączenia poza sieć, co za shit.

  • 0

    12.  2006-12-13 16:18:46

    lepszy, i najlepszy od dawna już TT.To co się stało w Popie od wejścia orange nie wymaga komentarza, kto nie lubi wyrzucać kasy to wie o czym mówie.

  • 0

    13. ~bosman102Decha  2006-12-13 22:28:13  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    bosman102 - Masz rację, abonament nie jest opłacalny jeśli chodzi o telefony, bo bardziej opłaca się zakup go na allegro lub w innym miejscu, ale czasami tylko abonament daję dostęp do najlepszych i najfajniejszych usług które można wykupić. Tu akurat był Zetafon, który nie jest w czystej postaci abonamentem, ale uważam Zetafon za najgorszą ofertą na naszym rynku. Nie daje on dostępu do takich ofert które są na przykład w Era Fun lub MixPlus (darmowy numer bez ograniczenia liczby minut). Wiązać się umową w Zetafonie to najgorsza oferta w Orange a wiem bo tam pracowałem. Pozdro.

  • 0

    14. ~Decha  2006-12-13 22:31:08  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    Mała pomyłka przy nicku (powinno być bez bosman102) :)

  • 0

    15.  2006-12-14 01:43:58

    lol pomyłka wybaczalna :):D, wiesz każdemu generalnie co innego się opłaca, ja ni9e wysyłam smsów- tylko dzwonie i nigdy nie wiem gdzie, będę musiał dzwonić, i wbrew pozorom najbarziej sami swoi mi pasują :D

  • 0

    16.  2006-12-14 14:19:53

    a jaka cena zabójcza, 300zl za takiego fona.To już bym prędzej wziął coś od TakTaka

  • 0

    17. ~:))))  2006-12-21 08:54:33  host: cvg50.internetdsl.tpnet.pl

    360 zł za taki szajs.Albo dożywotnie płacenie(umowa)

  • 0

    18. ~rozbawiony  2006-12-21 08:56:27  host: cvg50.internetdsl.tpnet.pl

    na 3 letnią umowę można mieć TELEFON,a nie ertzarz.Komuś tam chyba coś sie pop...ło

Dodaj swoją opinię