Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 20Lives ogłasza zwycięzców

Nokia 20Lives ogłasza zwycięzców

sirmark 25 Listopada 2005 17:31

0 0

Nokia ogłosiła zwycięzców gry Nokia 20Lives – gry interaktywnej rozgrywanej w 21 krajach Europy. W pierwszej w historii grze Nokia 20Lives wzięło udział 750 000 graczy, którzy poświęcili na nią wiele tygodni, a następnie spotkali się w pasjonujących finałach online. Zwycięzcy zostali ogłoszeni 23 listopada na stronie www.nokia.com/20Lives.

"Nowatorska gra Nokia 20Lives, w której połączono ostatnie nowości z dziedziny interaktywnego odtwarzania online plików wideo z bogatą fabułą, odniosła wielki sukces. Gra nie tylko zapewniała wyjątkową rozrywkę, ale także zachęcała uczestników do kontaktowania się ze sobą, co pozwoliło wcielić w życie hasło "Connecting People" — mówi Heikki Tarvainen, wiceprezes ds. marketingu działu Mobile Phones firmy Nokia. "We wszystkich krajach gracze utworzyli witryny internetowe, na których za pośrednictwem różnych forów komunikowali się z sobą i wymieniali informacje. Niewątpliwie udało nam się połączyć różnych ludzi. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom ekscytującej przygody Nokia 20Lives".
Uczestnicy gry mieli wyjątkową okazję wcielenia się w 20 fikcyjnych postaci i codziennie mogli czerpać przyjemność z bycia kimś innym. Nokia 20Lives to ponad 3 godziny odtwarzania interaktywnych plików wideo — gra jest bardzo realistyczna. Uczestnicy musieli także dzwonić z telefonu komórkowego i wysyłać wiadomości SMS, co sprawiało, że fikcja mieszała się z rzeczywistością. Po wcieleniu się w różne postacie i pomyślnym rozwiązaniu otrzymanych zadań gracze codziennie mogli wygrywać nagrody, takie jak najnowsze telefony komórkowe Nokia, oraz zakwalifikować się do Wielkiego Finału. W Polsce zwycięzcom zostały przyznane nagrody w postaci różnych modeli telefonów Nokia. Główny zwycięzca Nokia 20Lives pojedzie na zawody Grand Prix Formuły 1 w Monako. Wszystkie nagrody są związane z życiem postaci odtwarzanych podczas gry.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-194-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że smartfony z ekranami zupełnie pozbawionymi ramek to dobry kierunek rozwoju?

Vivo Apex zadebiutuje 12 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet