Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nokia 110 i 112 - dwa niskobudżetowe modele oficjalnie [wideo]

Nokia 110 i 112 - dwa niskobudżetowe modele oficjalnie [wideo]

Q! 15 Maja 2012 23:12

0 0

nokia 110Nokia zaprezentowała dwa nowe niskobudżetowe telefony ze swojego portfolio, modele 110 oraz 112. Obsługiwać one będą jednocześnie dwie karty SIM, a ich cena nie przekroczy 40 euro.

Obydwa telefony zaoferują zbliżone możliwości. Wśród nich znajdziemy ekran TFT o przekątnej 1,8 cali i rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Łączność EDGE oraz aparat o rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli) będą ich głównymi atutami.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Oprócz tego obydwa telefony zaoferują łączność Bluetooth 2.1, radio FM z RDS-em, wejście JACK 3,5 mm, gniazdo microSD (do 32 GB) oraz odtwarzacz muzyczny. Wszystko to pracować będzie pod kontrolą interfejsu S40, który zapewni bezpośredni dostęp m.in. do serwisów Facebook oraz Twitter.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Podobne będą również gabaryty telefonów, które wyniosą 110,4 x 46 x 14,8 mm w wymiarach i 80 gramów w masie.

nokia 112 Różnicę będą stanowić czasy pracy - 630 minut czasu rozmów w modelu 110 lub 840 minut w modelu 112. Czas czuwania producent określił na, odpowiednio, 26,5 oraz 35 dni.

Nokia 110 kosztować ma około 35 euro netto i pojawi się na rynku w II kwartale. Za model 112 trzeba będzie zapłacić 38 euro netto, a na rynek trafi on w III kwartale 2012 roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu

Źródło tekstu: Nokia Conversations     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Szczęsław Kusiciel  2012-05-15 23:57:49  host: 178-37-0-11.adsl.inetia.pl

    Ciekawe, oba telefony mają identyczne parametry, łącznie z bakterią, ale 112 ma dłuższe czasy pracy.

  • 0

    4. ~  2012-05-16 00:02:46  host: z55-03.opera-mini.net

    3). Nie łącznie z baterią. Jedna ma 1000 a druga 1400mAh.

  • 0

    5. ~Słoneczny  2012-05-16 00:05:16  host: 89-77-234-215.dynamic.chello.pl

    To ja już patrzę na te telefony i wiem, że one znowu mają tą skopaną słuchawkę, która jest ustawiona tyłem do rozmówcy, taką samą jak Nokia 100 i Nokia 101. Delikatnie mówiąc to rozwiązanie jest kiepskie. Jakość słyszanego rozmówcy może nie jest tragiczna, ale w przeciwieństwie do poprzednich niskobudżetowców, to jednak jest kiepsko.

  • 0

    6. ~a  2012-05-16 01:24:14  host: user-31-174-200-151.play-internet.pl

    ponownie jest jeden głośnik ustawiony tyłem? robi za głośne mówienie i zwykły, już w 1616 się to sypało... Nokia daj coś jak C2-01 tylko taniej, 3,6Mb/s hspda to min.

  • 0

    7. ~Mucus  2012-05-16 07:44:37  host: 82.132.248.41

    Fajna muzyczka na pierwszym spocie!

  • 0

    8.  2012-05-16 07:56:36

    Mam nadzieję, że będą bardziej dopacowane i mniej awaryjne niż 101. Tyle osób go zachwalało na telepolis i zjedliby każdego kto źle powie na Nokię, ajak go kupiłem to się ciągle zawiesza, restartuje i "razłącza" karty. Nokie nie potrafi już nawet zrobić prostego telefonu do dzwonienia. Dobrze że ma ślepych obrońców, to jeszcze kilka telefonów sprzeda.

  • 0

    9.  2012-05-16 08:11:20

    Oby nie były z Indii.

  • -2

    10. ~  2012-05-16 08:21:26  host: p15-05.opera-mini.net

    @9 ty się nie wypowiadaj pajacu

  • 0

    11. ~Ja  2012-05-16 09:39:34  host: apn-95-40-6-44.dynamic.gprs.plus.pl

    Ładne słuchawki....

  • -1

    12. ~Orange  2012-05-16 10:16:19  host: 79.162.240.44

    Są kody w Orange!!!!!!!!!!! http://www.nowytelefon.info/news,Ruszaja_Pilkarskie_kody_Orange, 610.html

  • 0

    13. ~zz  2012-05-16 10:28:57  host: 62.152.144.170.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Przydal by sie jakis nastepca Noki 3720 Classic

  • 0

    14. ~playowiec  2012-05-16 10:43:57  host: user-31-174-85-215.play-internet.pl

    niech zrobia nokie w klasycznej obudowie, dwie karty sim i aparat 5mpx i biore od razu...

  • 0

    15. ~  2012-05-16 11:01:33  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    @2-kwistas,nokia e53 jest już od jakiegoś czaasu dostępna... :)

  • 0

    16. ~miro  2012-05-16 12:42:59  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    do 15 tia jasne mówimy o Nokii a nie jakimś chinolu i nie myl z e63.

  • 0

    17. ~b  2012-05-16 13:15:38  host: ip-78-30-122-141.free.aero2.net.pl

    tak, e53 ale nie z symbianem. Z dluzej trzymajacym aku. Ciekawe, jak to zrobia, na czym? ;)

  • 0

    18. ~b  2012-05-16 13:19:25  host: ip-78-30-122-141.free.aero2.net.pl

    No i poprawcie jakosc, bo e52 mi padala 2 razy ! we wszystkich dwoch- plyta glowna. Plus w C5 mojej matki. Przestancie wypychac produkcje do demoluddow, darujcie sobie zewnetrzne serwisy. Moze wtedy cos sie u was zmieni

  • 0

    19. ~b  2012-05-16 13:28:38  host: ip-78-30-122-141.free.aero2.net.pl

    6* zgodze sie, hspa, niech wpakuja jeszcze wiekszy aku , popawia drobne niedociagniecia i aparat bedzie jak najbardziej ciekawy ! :) Dla kogos kto nieznosi dotykowcow i chce miec dwa tyg czuwania bez dotykania ;D

  • 0

    20.  2012-05-23 18:02:18

    muszę przyznac ze nokie zapowiadają się jako dobry telefon dla mnie, dlugi czas pracy na baterii, obsluga java, male wymiary, mp3 i wygladaja na takie w miare solidne, samsung e1230 zostal usmiercony po tym jak wpadl ze mna do wody i mu brakowalo paru zeczy (wlasnie mp3 i javy) to te nokie sa dla mnie idealem znacie moze dokladna date wejscia do sprzedazy?

  • 0

    21. ~  2012-08-21 14:29:13  host: z53-16.opera-mini.net

    Nokia 112 jest już w sprzedaży w Polsce. Na razie na allegro, ale wkrótce zapewne będzie w sklepach.

  • 0

    22.  2012-08-21 14:45:12

    21. - od dłuższego czasu w "normalnym" sklepie można kupić 112 bez problemu ;-) Sam się zastanawaiałem, ale nie wiem czy nie wezmę z dwusimowych dotykowej 305 jednak - muszę mieć jednak pewność, że w tym przypadku ma odbiornik GPS ;-) Jak nie to X2-02 wezmę - fajna jest.

Dodaj swoją opinię