Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nocne szaleństwo" w TakTaku - więcej szczegółów

"Nocne szaleństwo" w TakTaku - więcej szczegółów

WitekT 17 Października 2006 21:42

0 0
Od 18. października w Era TakTak pojawi się nowa usługa - Nocne Szaleństwo - dla taryf Happy i Happy Taniej. Doszedł jednak jeden, bardzo ważny szczegół.

Aktywacja pakietu, który umożliwia wykonywanie połączeń do Ery i stacjonarnych po 9 groszy codziennie od 22 do 8, kosztuje 2 zł. Aktywacja jest ważna 60 dni i ma ograniczenie - limit 2000 minut. Po jego przekroczeniu stawka będzie naliczana według standardowego cennika. Nie ma możliwości ponownego aktywowania usługi przed upływem 60 dni.

Usługę można aktywować przez BOU, I-BOA oraz krótkim kodem *122*2#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 107
  • 0

    88. ~wlo  2006-10-20 09:25:20  host: arv135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ejd chyba myśli, że można tak zmienić ustawienie, żeby bajt to było pół bajta ;-)

  • 0

    89.  2006-10-20 10:09:12

    Całkiem możliwe:) ale jak ktoś wynajdzie na to patent jak obcinać najty to niech poda:P

  • 0

    90. ~  2006-10-20 10:52:44  host: w3cache1.icm.edu.pl

    U mnie jest podobnie. Jesli rozłączy mnie po 10minutach tonie zabiera kasy ani erajednostek. Jesli natomiast sam sie rozłącze przed upływem 10minut to zabiera kase. Chyba jakiś błąd ery :D i bardzo dobrze. Tylko boje sie ze podliczą mnie niedługo za całe rozmowy :D

  • 0

    91.  2006-10-20 11:15:31

    Mam nadzieje że nie podliczą za te rozmowy :D tak było by najlepiej. Wkońcu to ich bląd a nie użytkowanika:)

  • 0

    92.  2006-10-20 11:48:34

    mi tam się w Erze podoba Granie na czekanie.Zagranicą to standrad, a u nas tylko w jednej sieci.

  • 0

    93. ~  2006-10-20 11:50:26  host: dor103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na stronce http://prepaidy.za.pl/ już jest ddoana ta usługa do porównania z usługmai od innych opków.

  • 0

    94.  2006-10-20 13:14:13

    rzeczywiście.Wciąż TT nie traci na blasku:P

  • 0

    95.  2006-10-20 14:09:45

    Dobrze, że aktywacja to jedyne 2zł.Mimo, że wieczorami mniej się z telefonu korzysta, to na pewno taka option się przyda.

  • 0

    96. ~  2006-10-20 15:13:58  host: dqs84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://prepaidy.za.pl/ stronka tak średnio ładnie wygląda. Ale przynajmniej ktoś się pokwapił o porównanie.

  • 0

    97.  2006-10-23 01:07:43

    i już te pierwsze 10 minut nie jest za darmo i nie rozłącza.

  • 0

    98. ~  2006-10-27 21:18:53  host: cmp81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    też tak chce:P kupiłam telefon w era mix i mam taryfe era fun. Jak zmienic taryfe na happy??

  • 0

    99. ~rychu  2006-10-28 22:41:53  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    to przejdz z mix do tiktaka i bedziesz happy

  • 0

    100. ~kordal  2006-11-02 10:39:55  host: 83.238.236.128

    to jest do wykorzystania na ere i stacjionarne a co jest z heyah tak samo ???

  • 0

    101. ~  2006-11-03 02:45:57  host: 195.94.220.42

    ta Era to jest totalne gówno! aktywowałem usługę zostalo mi na koncie 72gr, przed aktywacją mialem 2.72zl i nie mogę teraz nawet zadzwonić, czy puścić sygnału tak jakby połączenie kosztowało normalnie 78gr/min

  • 0

    102.  2006-11-11 10:59:48

    ...101... Kiedyś trzeba wkońcu uzupełnić konto. Teraz chyba są nawet zdrapki za 5zł. ...98... Mi się zdaje że powrót z Era FUN jest niemożliwy. Ale jakiś mędrzec z pewnością za chwilę się trafi i najwyżej mnie poprawi...

  • 0

    103. ~  2006-12-08 11:12:48  host: h-87-199-36-234.dolsat.pl

    te nocne rozmowy za 9 gr to obejmuja rozmowy w heyah?

  • 0

    104. ~ba  2007-01-16 19:58:10  host: cin20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak aktywować nocne szaleństwo???

  • 0

    105. ~  2007-01-27 19:27:49  host: bdy68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dajcie mi numer na ta usługe i tersc

  • 0

    106. ~S  2007-02-08 17:17:52  host: eby250.internetdsl.tpnet.pl

    Z Era Fun nie mozna przejsc ani do Tt ani do abonamentu. Dlatego uciekam z Fun za jakis czas, mam umowe na 24 miechy aktywuje jeszcze 2 razy po 50zl i zmyka niech numer bedzie aktywny przez rok jeszcze, kary nie zaplace:P

  • 0

    107. ~problem ;/  2010-04-24 14:05:01  host: nat-6.ingram.com.pl

    Przypadkowo zaktywowałam to i mam pytanie. Jak to wyłączyć ?! Bardzo ważne !

Dodaj swoją opinię