Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nocne Szaleństwo" w TakTaku do końca września

"Nocne Szaleństwo" w TakTaku do końca września

WitekT 17 Kwietnia 2007 23:08

0 0
Era przedłużyła do 30. września usługę Nocne Szaleństwo w TakTaku.

Aktywacja pakietu, który umożliwia wykonywanie połączeń do Ery i stacjonarnych po 9 groszy codziennie od 22 do 8, kosztuje 2 zł. Aktywacja jest ważna 60 dni i ma ograniczenie - limit 2000 minut. Po jego przekroczeniu stawka będzie naliczana według standardowego cennika. Nie ma możliwości ponownego aktywowania usługi przed upływem 60 dni.

Usługę można aktywować przez BOU, I-BOA oraz krótkim kodem *122*2#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~mar  2007-04-18 07:28:44  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    i dzęki tym wszystkim nocnym "pierdołom" :-) GPRS w ERZE przed 8-smą rano i zaraz po 22-giej ledwo ciagnie. przynajmniej w moim rejonie. zrobili by cała dobę to chyba równiej by się rozłożyło.

  • 0

    13.  2007-04-18 08:25:18

    Ciekawe czy tt coś da nowego w zamian za Megapakiet??

  • 0

    14. ~PR  2007-04-18 08:29:13  host: afp149.internetdsl.tpnet.pl

    narzekacie na SIMPLUSA , a TT to również barachło zerujące na naiwności ludzi , miałem kiedyś pakiet nocny w TPSA (chodzi o internet) w godzinach 22:00 - 8:00 z poczatku siedziałem do tej 2 w nocy ale poźniej juz mój organizm nie wydalał ( spać się chciało jak diabli) ;) ciekawe ile Wy wytrzymacie na nocnym gadaniu po 22 hehe , no chyba że ktoś jest strożem nocnym albo cierpi na bezsenność :)

  • 0

    15. ~M. G.  2007-04-18 10:19:10  host: apn-100-189.gprsbal.plusgsm.pl

    I tak nie skorzystam z tej promocji, bo ja tylko piszę wogóle nie dzwonię z komórki.

  • 0

    16.  2007-04-18 11:01:18

    nic nie przebije megapakietu, no tylko stala obnizka w cenniku, te numerki za grosze to taki bajer - abonament, tylko trzy osoby - a mialo byc "plasko" zawsze i do wszystkich (przynajmniej era i stacjonarne)

  • 0

    17.  2007-04-18 11:07:19

    podobnie nocne szalenstwo - tez bajer - abonament, 22-8 - lubie jak jest jedna stawka przez caly dzien

  • 0

    18. ~jojo  2007-04-18 11:14:48  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    "PR" tylko, że oprócz "Nocnego Szaleństwa" (był) przez kilka miesięcy "Megapakiet", a teraz zostały pakiety po 7,32 zł, które są dużo lepiej skonstruowane niż pakiety w Simplusie. A i jeszcze minuta poza sieć 59 gr...

  • 0

    19. ~Inspiron  2007-04-18 11:40:33  host: host-100-135.gprsbal.plusgsm.pl

    @jojo: poczekaj na nową ofertkę simplusa. Jak sprawdzi się ten pakiet za 35PLN /100 min do wszystkich sieci, czyli 0,35 pln/, to będzie miło...

  • 0

    20. ~Inspiron  2007-04-18 11:41:30  host: host-100-135.gprsbal.plusgsm.pl

    ... podobno ma być pakiet bezterminowy, zobaczymy, jutro się okaże.

  • 0

    21.  2007-04-18 13:46:19

    czyli widać, że TT nie spoczywa na lautrach i cały czas pracuje nad udoskonalaniem oferty. Brawo.

  • 0

    22.  2007-04-18 13:55:02

    no trzeba przyznać, że TakTak stara się bardzo o pozostanie wciąż nr1. Z tyloma bonusami, pakietami i usługami ma szanse.

  • 0

    23. ~hmm  2007-04-18 15:21:11  host: 212.122.214.223

    A ja mimo wszystko powiem wam: słabo. Wszystkie sieci tylko przedłużają albo nieznacznie poprawiają swoje promocyjne oferty. A gdzie prawdziwa zagrywka tak jak swego czasu było z Heyah ? Myślałem że Era znowu zrobi jakiś przełom ale chyba się mylę... Owszem Nocne Szaleństwo jest OK - kosztuje 2 zł (i nie chodzi przecież o to by gadać całą noc z kimś jak pisze @PR) ale to nie jest nic nowego, wszystkie sieci grają na zwłokę. Rok temu ceny były praktycznie podobne !! A w tym czasie ceny internetu spadły w Polsce o około 35 % zdaje się !! Dlaczego ceny połączeń stoją ???? Mam wrażenie że UKE bawi się w walkę prawną z operatorami a w rzeczywistości na rynku panuje ZMOWA.

  • 0

    24. ~hmm  2007-04-18 15:22:45  host: 212.122.214.223

    Dlatego musimy czy nam się to podoba czy nie (zwłaszcza te jego reklamy) trzymać kciuki za rozwój czwartego operatora...

  • 0

    25.  2007-04-18 16:00:36

    Nie korzystam z tej promocji, ale fajnie ze przedłuzaja, bo im wiecej ma klient opcji do wyboru tym lepiej dla niego;)).

  • 0

    26. ~Inspiron  2007-04-18 16:51:51  host: 212.2.101.26

    Fajnie, że IT ery śpią... http://www.era.pl/pl/indywidualni/moje_konto/taktak_nakarte/obni z_koszty/nocne_szalenstwo/regulamin Mamy 18.04., a tam promo była do 17.04. włącznie. Ciekawe...

  • 0

    27. ~andrew  2007-04-18 16:54:08  host: dpe202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niektórym to nigdy się nie dogodzi. Policzcie ile by was kosztowało opłącanie innego prepaida, a dopiero narzekajcie.

  • 0

    28. ~hmm  2007-04-18 19:56:03  host: 212.122.214.223

    @andrew to prawda Era nadal jest najlepszym prepaid ale konkurenci mocno się zbliżyli. W mojej skali przewaga Ery wynosiła momentami nawet 100 %, na dzień dzisiejszy to jest najwyżej 10 %. Dziś jadę jeszcze na podwójnym doładowaniu - zbieram plon z poprzednich promocji.. "Mega doładowanie" to już nie taka bomba. Powiem Ci, że na mojej drugiej karcie sami mi dają 10 zł do wszystkich byle bym ją tylko doładował za 25 ;) A przecież dali mi na niej jeszcze niedawno podwójne doładowanie także (co ciekawe samą kartę dali za darmo w promocji urodzinowej - to był fajny inters: karta za 0 zł z 3 zł na koncie + podwójne doładowanie zaraz po aktywacji, i nadal stać ich na gest jak widać, zdaje się że oni mają tak po 4 miesiącach jakoś z tym prezentem). Tak sobie liczę że opłaci mi się chyba właśnie tą drugą doładować za 50 i zgarnąć bonus z obydwu promocji: Mega + 10 zł extra :)

  • 0

    29.  2007-04-19 13:16:01

    Ale były robione raporty choćby przez Rzeczpospolitą, czy jakieś inne ośrodki i TakTak zawsze wychodził najbardziej korzystnie. I nie wiem po co tu dywagować.

  • 0

    30. ~Stefan  2007-04-20 09:37:36  host: p09-13.opera-mini.net

    Tak-Tak dalej wychodzi korzystnie,bo skupia uslugi,dzieki ktorym mozna pogadac taniej niz,w niektorych abonamentach. 5 MB na wap/internet to moze nie jest wiele,ale dla doraznego korzystania wystarczy. Pokazcie mi druga taka siec,ktora za staz daje obnizke na polaczenia do innych. Owszem ktos powie,ze Orange GO,ale tylko w ramach wlasnej sieci.

  • 0

    31. ~m  2007-04-28 08:52:24  host: ip133.zabrze.net.pl

    TakTak rządzi ! To co jest najlepsze to fakt ze pakiety tanich minut nie przepadajatak jak w popie maks. 30 dni

Dodaj swoją opinię